شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

آثار فرانک گهری باعکس
زمان کنونی: ۲۸-۱-۱۳۹۳، ۰۷:۳۷ عصر
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: vivi
آخرین ارسال: vivi
پاسخ: 1
بازدید: 3955

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آثار فرانک گهری باعکس
نویسنده پیام
اعضای طلایی

امتیاز فعالیت درانجمن: 1,883
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :7119
سپاس های داده شده: 1
سپاس های دریافت شده: 19 در 14 پست
اعتبار: 1

سپاس ها 209
سپاس شده 323 بار در 100 ارسال

ارسال: #1
Smile آثار فرانک گهری باعکس

.doc  فرانک گری معمار مشهور کانادایی.doc (اندازه: 2.43 MB / تعداد دفعات دریافت: 249)
سلام به همگی -فایل زیر آثار فرانک گهری معمار مشهور می باشد
البته من یه چند فایل فیلم هم دارم ولی متاسفانه آپلود نمیشه حجمشونم کمه ولی نمیشه -
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
مطالب قبلی من :

امضاء: پندار نیک,گفتار نیک,کردارنیک
۵-۱-۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ عصر
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
نور وبموسسه کوبه

سپاس شده توسط naqshe bana ، asghar67 ، s_solhjou ، archi65 ، Rayka201019

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  طرح فرانک لویدرایت asghar67 0 1,904 ۱۱-۱-۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ عصر
آخرین ارسال: asghar67
  نظریات فرانک لوید رایت در شهرسازی anne 0 1,586 ۱۵-۱۰-۱۳۸۹ ۱۱:۰۱ صبح
آخرین ارسال: anne
  زندگی و آثار کوین لینچ shafizade 0 2,079 ۱۷-۳-۱۳۸۹ ۰۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: shafizade

پرش به انجمن:

[-]
آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
همایش ملی شهرسازی فرهنگ گرا دانشگاه شیخ بهایی اصفهان
شروع کننده:riazat آخرین ارسال توسط:pari1990 پاسخ ها:10 آرشيو اطلاعيه ها مشاهده:3300 زمان:امروز
راندوهای من
شروع کننده:h.tajalli آخرین ارسال توسط:shaban_saman پاسخ ها:1 بيان معماری 2 مشاهده:213 زمان:امروز
اساتید بزرگ شهرسازی ایران(دکتر علی شکوهی)
شروع کننده:asghar67 آخرین ارسال توسط:7808 پاسخ ها:1 آشنایی با شخصیت ها مشاهده:1491 زمان:امروز
دانلود کتاب مدیریت شهری برای گوشی
شروع کننده:النجم الثاقب آخرین ارسال توسط:النجم الثاقب پاسخ ها:1 دانلود نرم افزار مشاهده:158 زمان:امروز
سفر به زمین (تقدیم به مادران بچه های اربنیتی)
شروع کننده:niloufary آخرین ارسال توسط:النجم الثاقب پاسخ ها:12 مطالب جالب دیگر مشاهده:209 زمان:امروز
باروک
شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:maryam taban پاسخ ها:0 تاريخ شهر و شهرسازی جهان مشاهده:20 زمان:امروز
باروک
شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:maryam taban پاسخ ها:2 شناخت فضاهای شهری جهان مشاهده:126 زمان:امروز
کتاب شبکه ارتباطی در طراحی شهری ( دکتر فریدون قریب)
شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:Sharbati پاسخ ها:2 سوالات و درخواست ها مشاهده:148 زمان:امروز
قرون وسطی
شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:maryam taban پاسخ ها:0 تاريخ شهر و شهرسازی جهان مشاهده:9 زمان:امروز
تمرین و حل مسئله درس تاسیسات شهری
شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:منصور91 پاسخ ها:3 تأسيسات و زيرساخت های شهری مشاهده:212 زمان:امروز
واقعا متأسفم
شروع کننده:elenaaa آخرین ارسال توسط:geniusw2004 پاسخ ها:27 تالار نقد و بررسی مشاهده:653 زمان:امروز
پیاده راه،عاملی برای افزایش سرمایه اجتمایی
شروع کننده:منصور91 آخرین ارسال توسط:منصور91 پاسخ ها:4 مقالات برنامه ریزی شهری مشاهده:181 زمان:امروز
تاریخ غرب (تمدن رم)
شروع کننده:S-Fallahzadeh آخرین ارسال توسط:منصور91 پاسخ ها:1 تاريخ شهر و شهرسازی جهان مشاهده:71 زمان:امروز
تحلیل خیابان شانزه لیزه/پاریس+ نظر سنجی
شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:منصور91 پاسخ ها:20 شناخت فضاهای شهری جهان مشاهده:359 زمان:امروز
خلاصه کتاب محیط های پاسخده( پروژه گروهی درس شناختمون)
شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:منصور91 پاسخ ها:20 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:438 زمان:امروز
من گلباد مشهد رو میخواستم
شروع کننده:bastani72 آخرین ارسال توسط:maryam taban پاسخ ها:2 سوالات و درخواست ها مشاهده:66 زمان:امروز
خیلی وقت‌ها می‌شه از خودت شروع کنی!
شروع کننده:h.tajalli آخرین ارسال توسط:h.tajalli پاسخ ها:0 ایده ها و راهکار ها مشاهده:38 زمان:امروز
متن کامل ترجمه فارسی کتاب "فرهنگ شهرها"ی لوئیس مامفورد
شروع کننده:kimiya_art80 آخرین ارسال توسط:kimiya_art80 پاسخ ها:16 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:378 زمان:امروز
تاریخ غرب (تمدن یونان)
شروع کننده:S-Fallahzadeh آخرین ارسال توسط:saeed zakeri پاسخ ها:3 تاريخ شهر و شهرسازی جهان مشاهده:170 زمان:امروز
دانلود کتاب زیبایی شناسی در معماری-دکتر جهانشاه پاکزاد
شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:essence پاسخ ها:35 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:6158 زمان:امروز
urbanism

شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.