شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

کلاس های آموزشی انجمن شهرسازی ایران

اقلیم شناسی ایران(آب و هوای ایران)
زمان کنونی: ۸-۵-۱۳۹۳، ۰۶:۲۶ صبح
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: riazat
آخرین ارسال: reza khan
پاسخ: 3
بازدید: 4506

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اقلیم شناسی ایران(آب و هوای ایران)
نویسنده پیام
مدیر کل انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 180,295
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :1
سپاس های داده شده: 855
سپاس های دریافت شده: 1,202 در 377 پست
اعتبار: 20

سپاس ها 555
سپاس شده 2352 بار در 642 ارسال

ارسال: #1
Star اقلیم شناسی ایران(آب و هوای ایران)
اقلیم شناسی ایران(آب و هوای ایران) را دانلود کنید :

فایل‌(های) پیوست شده
.ppt  Iran Eglim(Babai)-urbanity.PPT (اندازه: 4.49 MB / تعداد دفعات دریافت: 836)
مطالب قبلی من :

امضاء: همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
۴-۵-۱۳۸۹ ۰۵:۳۳ عصر
سایت مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
موسسه کوبهبهترین کلاس کنکور ارشد شهرسازی و طراحی شهری و برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری

سپاس شده توسط mdhf ، sara1985 ، zohreh1986 ، urban_designer ، paliz ، afsaneh keshavarz emami ، mari_arthoOr ، archiciv ، archiman ، sattar
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 74
شماره کاربر :2166
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 0 در 0 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 45
سپاس شده 20 بار در 5 ارسال

ارسال: #2
RE: اقلیم شناسی ایران(آب و هوای ایران)
ممنونم . من مدتی بود دنبال یه همچین منبع جمع و جوری از اقلیم ایران بودم . خیلی خوشحالم .متشکر

مطالب قبلی من :
    ۴-۵-۱۳۸۹ ۰۶:۴۱ عصر
    مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
    تبلیغات
    موسسه کوبهبهترین کلاس کنکور ارشد شهرسازی و طراحی شهری و برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری

اعضای طلایی

امتیاز فعالیت درانجمن: 33,927
    شماره کاربر :30594
    سپاس های داده شده: 1
    سپاس های دریافت شده: 7 در 3 پست
    اعتبار: 0

سپاس ها 57
    سپاس شده 14 بار در 7 ارسال

ارسال: #3
    RE: اقلیم شناسی ایران(آب و هوای ایران)
    سپاسگزارم

مطالب قبلی من :
    ۲-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ عصر
    مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
    تبلیغات
    بهترین کلاس کنکور ارشد شهرسازی و طراحی شهری و برنامه ریزی شهری و مدیریت شهریموسسه کوبه

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

پرش به انجمن:

[-]
    آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
    می توان از این ایده برای جذب گردشگر برای شمال کشور استفاده کرد
    شروع کننده:dwg آخرین ارسال توسط:dwg پاسخ ها:0 مطالب جالب دیگر مشاهده:15 زمان:امروز
    فیلم جالب در باره فرهنگ سازی ترافیکی در شهر
    شروع کننده:dwg آخرین ارسال توسط:dwg پاسخ ها:0 مطالب جالب دیگر مشاهده:18 زمان:امروز
    مقاله ای درمورد چیدمان فضا
    شروع کننده:elhamsaadatfar آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:9 دانلود مقالات شهرسازی با فرمت pdf مشاهده:395 زمان:دیروز
    طرح تحقیقاتی طرح های مسجد
    شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:3 دانلود مقالات تخصصی شهرسازی مشاهده:686 زمان:دیروز
    شهرسازای فوتبالی بشتابید!!!
    شروع کننده:محبوس آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:20 مطالب جالب دیگر مشاهده:159 زمان:دیروز
    پروژه درس شناخت فضای شهری
    شروع کننده:masoud javadpoor آخرین ارسال توسط:shahrshahr پاسخ ها:3 دروس کارشناسی ارشد شهرسازی مشاهده:129 زمان:دیروز
    خیلی مهم:کار با حقوق مناسب برای همه فارغ التحصیلان شهرسازی جویای کار،
    شروع کننده:arkadas آخرین ارسال توسط:urbanism2010 پاسخ ها:3 سوالات و درخواست ها مشاهده:217 زمان:دیروز
    به دنبال سرمایه گذار برای ثبت ایده شهرسازی در آمریکا هستم
    شروع کننده:نادرکریمی فسقندیسی آخرین ارسال توسط:نادرکریمی فسقندیسی پاسخ ها:0 ایده ها و راهکار ها مشاهده:24 زمان:دیروز
    کمک در مورد روش ارزیابی
    شروع کننده:s89 آخرین ارسال توسط:s89 پاسخ ها:2 سوالات و درخواست ها مشاهده:38 زمان:دیروز
    فیلم آموزشی مکان یابی ایستگاه های آتش نشانی بامدل ahpدر gis
    شروع کننده:masoud javadpoor آخرین ارسال توسط:riazat پاسخ ها:6 کارگروه نرم افزارهای شهرسازی مشاهده:199 زمان:دیروز
    پروژه کارگاه برداشت کالبدی شهر کلات
    شروع کننده:bastani72 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:0 كارگاه برداشت كالبدی مشاهده:39 زمان:دیروز
    همه چیز در مورد پیاده راه
    شروع کننده:kimiya_art80 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:10 مباحث تخصصی شهری مشاهده:455 زمان:دیروز
    دفترچه پیشنهادی کاربری اراضی و معابر محله حاجی همدان (طرح 3 خودم)
    شروع کننده:امیررضا آخرین ارسال توسط:امیررضا پاسخ ها:10 طرح شهرسازی 3 مشاهده:475 زمان:دیروز
    دانلود فایل واحدهای همسایگی سنتی
    شروع کننده:*shiva* آخرین ارسال توسط:esteglal92blue12 پاسخ ها:1 مقالات طراحی شهری مشاهده:373 زمان:دیروز
    مطالعات جمعیتی و اجتماعی(نمونه موردی سنندج)
    شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:9 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:219 زمان:دیروز
    شیت های طراحی
    شروع کننده:hamid bahri آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:2 مقالات طراحی شهری مشاهده:171 زمان:دیروز
    دسته بندي مفهوم شهر اسلامي
    شروع کننده:navid2010 آخرین ارسال توسط:navid2010 پاسخ ها:0 دانلود مقالات شهرسازی مشاهده:41 زمان:دیروز
    1 سوال تخصصی در مورد WORD
    شروع کننده:mehdiganjoor آخرین ارسال توسط:sajad13671367 پاسخ ها:12 سوالات و درخواست ها مشاهده:152 زمان:دیروز
    مشکل بهم ریختگی فونت فایل کد هنگام تبدیل فرمت کد به فرمت پی دی اف
    شروع کننده:masoud javadpoor آخرین ارسال توسط:sajad13671367 پاسخ ها:3 آموزش نرم افزار auto cad مشاهده:164 زمان:دیروز
    Autodesk AutoCAD Civil 3D 2015 اتوکد شهرسازی
    شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:urbanism2010 پاسخ ها:3 دانلود نرم افزار مشاهده:179 زمان:دیروز
    urbanism

شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.