شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

کلاس های آموزشی انجمن شهرسازی ایران

اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf
زمان کنونی: ۶-۵-۱۳۹۳، ۱۱:۰۴ عصر
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: aramo22
آخرین ارسال: toobajafari
پاسخ: 2
بازدید: 2819

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 39
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :10738
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 3 در 3 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 27
سپاس شده 125 بار در 47 ارسال

ارسال: #1

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf  اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf (اندازه: 82.68 KB / تعداد دفعات دریافت: 396)

مطالب قبلی من :
۲۲-۷-۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ صبح
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
بهترین کلاس کنکور ارشد شهرسازی و طراحی شهری و برنامه ریزی شهری و مدیریت شهریموسسه کوبه

سپاس شده توسط toobajafari ، saharfooladi ، sajjad21 ، Rayka201019 ، LASER CITY ، always alone ، sarah_amid85
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 0
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :15423
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 0 در 0 پست
اعتبار: 1

سپاس ها 23
سپاس شده 7 بار در 6 ارسال

ارسال: #2
RE: اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf
سلام دوست عزیز
وقتتون بخیر . من امروز بعد از مشاهده تعداد زیادی مقاله درباره فضای سبز و پارک بسیار خوشحال و مسرور شدم. همه اونها رو دانلود کردم که مطالعه کنم. چون خودم مدتی هست درگیر یه مقاله در همین زمینه می باشم. اما متاسفانه در تعداددی از این مقالات منبع ذکر نشده یا روش ذکر منبع نادرست بوده. من میدونم جمع اوری اطلاعات و تحلیل انها و در نهایت تهیه یک مقاه کاری بسیار وقت گیر و سخت است. اما میخوام ازتون خواهش کنم با ذکر منبع در مقالات و کارهای تحقیقاتیتون بر ارزش و اهمیت انها بیافزایید. با تشکر و سپاس از شما دوست محترم

مطالب قبلی من :
    ۲۳-۷-۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ صبح
    مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
    تبلیغات
    بهترین کلاس کنکور ارشد شهرسازی و طراحی شهری و برنامه ریزی شهری و مدیریت شهریموسسه کوبه

سپاس شده توسط rad ، urban_designer

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
    موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
      درس شناخت فضای شهری ( انواع فضای شهری ) n300000 7 497 ۲۸-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: n300000
      اهمیت مطالعه بافتهای تاریخی و بررسی علل تخریب این بافتها sare12 0 130 ۲۶-۲-۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ صبح
    آخرین ارسال: sare12
      تاثیر اصلاحات ارضی بر شکل روستاهای ایران nimanimi 0 164 ۵-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: nimanimi
    Rainbow مقاله جالب با موضوع : اهمیت خیبان ها در طراحی شهری خانم فولادی 4 366 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: خانم فولادی
      تاثیر رنگ در طراحی شهری خانم فولادی 1 247 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ صبح
      تاثیر نور بر کیفیت زندگی و اخلاق انسان خانم فولادی 0 122 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ صبح
      روان شناسي محيطي دانشي نو در خدمت معماري و طراحي شهري shafizade 2 1,605 ۱۲-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: shafizade
      تاثیر خلا فرهنگی بر کیفیت کالبدی سیمای شهر Sharbati 0 395 ۱۴-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: Sharbati
      بررسی تطبیقی طبیعت در فضای باز شهری و مسکونی با تاثیر پذیری از فرهنگ ایرانی و چینی Sharbati 0 529 ۱۱-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Sharbati
      اهمیت مطالعات ژئومورفولوژی در برنامه ریزی محیطی در راستای دست یابی به توسعه پایدار riazat 1 1,128 ۹-۱۰-۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: imanataei

پرش به انجمن:

[-]
    آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
    نحوه حذف متن produced by an ...در اتوکد هنگام خروجی گرفتن
    شروع کننده:masoud javadpoor آخرین ارسال توسط:masoud javadpoor پاسخ ها:0 آموزش نرم افزار auto cad مشاهده:101 زمان:۹-۵-۱۳۹۳
    فیلم آموزشی انواع مختلف ذخیره کردن در arc map
    شروع کننده:masoud javadpoor آخرین ارسال توسط:masoud javadpoor پاسخ ها:0 آموزش نرم افزار Arcmap مشاهده:69 زمان:۹-۵-۱۳۹۳
    فیلم آموزشی مکان یابی ایستگاه های آتش نشانی بامدل ahpدر gis
    شروع کننده:malekishahram آخرین ارسال توسط:masoud javadpoor پاسخ ها:12 کارگروه نرم افزارهای شهرسازی مشاهده:363 زمان:۹-۵-۱۳۹۳
    پروژه طرح شهرسازی 3
    شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:h.tajalli پاسخ ها:11 طرح شهرسازی 3 مشاهده:705 زمان:۹-۵-۱۳۹۳
    خلاصه سیمای شهر کوین لینچ
    شروع کننده:bastani72 آخرین ارسال توسط:shahrshahr پاسخ ها:1 درآمدی بر شهرشناسی مشاهده:153 زمان:۹-۵-۱۳۹۳
    بهسازی محیطی در مورد محله (مرتبط با بافت فرسوده وطراحی یک محله)
    شروع کننده:سیف الدین آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:3 مقالات بافت فرسوده مشاهده:127 زمان:۸-۵-۱۳۹۳
    می توان از این ایده برای جذب گردشگر برای شمال کشور استفاده کرد
    شروع کننده:dwg آخرین ارسال توسط:ali.falahatgar پاسخ ها:2 مطالب جالب دیگر مشاهده:246 زمان:۸-۵-۱۳۹۳
    فیلم جالب در باره فرهنگ سازی ترافیکی در شهر
    شروع کننده:dwg آخرین ارسال توسط:ali.falahatgar پاسخ ها:1 مطالب جالب دیگر مشاهده:181 زمان:۸-۵-۱۳۹۳
    ضوابط نما در شهرها
    شروع کننده:hamid bahri آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:1 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:243 زمان:۸-۵-۱۳۹۳
    پروژه کارگاه برداشت کالبدی شهر کلات
    شروع کننده:bastani72 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:4 كارگاه برداشت كالبدی مشاهده:166 زمان:۸-۵-۱۳۹۳
    متون تخصصی شهرداران
    شروع کننده:mahya93 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:1 مقالات GIS مشاهده:138 زمان:۸-۵-۱۳۹۳
    کيفت محيط شهري ورضايت شهروندان
    شروع کننده:dakdonya آخرین ارسال توسط:dakdonya پاسخ ها:0 مقالات برنامه ریزی شهری مشاهده:92 زمان:۸-۵-۱۳۹۳
    مشاوره گام به گام تا کنکور ارشد برنامه ریزی شهری94
    شروع کننده:riazat آخرین ارسال توسط:joojoo پاسخ ها:61 مباحث پایه شهری و شهرسازی مشاهده:348 زمان:۸-۵-۱۳۹۳
    کيفيت محيط شهري
    شروع کننده:dakdonya آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:1 مقالات برنامه ریزی شهری مشاهده:115 زمان:۸-۵-۱۳۹۳
    هماهنگی از کتاب زیباشناسی در معماری
    شروع کننده:shahrshahr آخرین ارسال توسط:shahrshahr پاسخ ها:6 آشنائی با مبانی معماری و ساختمان مشاهده:216 زمان:۸-۵-۱۳۹۳
    پاورپوینت فرم و فرهنگ از کتاب زیبا شناسی در معماری
    شروع کننده:shahrshahr آخرین ارسال توسط:shahrshahr پاسخ ها:5 آشنائی با مبانی معماری و ساختمان مشاهده:274 زمان:۸-۵-۱۳۹۳
    خلاصه کتاب زیبا شناسی در معماری ترجمه دکتر پاکزاد
    شروع کننده:shahrshahr آخرین ارسال توسط:shahrshahr پاسخ ها:4 آشنائی با مبانی معماری و ساختمان مشاهده:425 زمان:۸-۵-۱۳۹۳
    پايداري امنيتي کلانشهرتهران
    شروع کننده:dakdonya آخرین ارسال توسط:dakdonya پاسخ ها:0 مقالات برنامه ریزی شهری مشاهده:72 زمان:۸-۵-۱۳۹۳
    خیلی مهم:کار با حقوق مناسب برای همه فارغ التحصیلان شهرسازی جویای کار،
    شروع کننده:arkadas آخرین ارسال توسط:farid.koohi پاسخ ها:6 سوالات و درخواست ها مشاهده:328 زمان:۸-۵-۱۳۹۳
    مقاله ای درمورد چیدمان فضا
    شروع کننده:elhamsaadatfar آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:9 دانلود مقالات شهرسازی با فرمت pdf مشاهده:409 زمان:۷-۵-۱۳۹۳
    urbanism

شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.