شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

معرفي کالا و خدمات شما در اين صفحه

هر 24 ساعت کالا و خدمات شما براي 12000 نفر نمايش داده مي شود

اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf
زمان کنونی: ۱-۵-۱۳۹۳، ۱۱:۲۸ عصر
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: aramo22
آخرین ارسال: toobajafari
پاسخ: 2
بازدید: 2806

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 39
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :10738
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 3 در 3 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 27
سپاس شده 125 بار در 47 ارسال

ارسال: #1

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf  اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf (اندازه: 82.68 KB / تعداد دفعات دریافت: 396)

مطالب قبلی من :
۲۲-۷-۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ صبح
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
موسسه کوبهنور وب

سپاس شده توسط toobajafari ، saharfooladi ، sajjad21 ، Rayka201019 ، LASER CITY ، always alone ، sarah_amid85
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 0
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :15423
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 0 در 0 پست
اعتبار: 1

سپاس ها 23
سپاس شده 7 بار در 6 ارسال

ارسال: #2
RE: اهمیت فضای سبز و تاثیر آن بر روان.pdf
سلام دوست عزیز
وقتتون بخیر . من امروز بعد از مشاهده تعداد زیادی مقاله درباره فضای سبز و پارک بسیار خوشحال و مسرور شدم. همه اونها رو دانلود کردم که مطالعه کنم. چون خودم مدتی هست درگیر یه مقاله در همین زمینه می باشم. اما متاسفانه در تعداددی از این مقالات منبع ذکر نشده یا روش ذکر منبع نادرست بوده. من میدونم جمع اوری اطلاعات و تحلیل انها و در نهایت تهیه یک مقاه کاری بسیار وقت گیر و سخت است. اما میخوام ازتون خواهش کنم با ذکر منبع در مقالات و کارهای تحقیقاتیتون بر ارزش و اهمیت انها بیافزایید. با تشکر و سپاس از شما دوست محترم

مطالب قبلی من :
    ۲۳-۷-۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ صبح
    مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
    تبلیغات
    نور وبموسسه کوبه

سپاس شده توسط rad ، urban_designer

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
    موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
      درس شناخت فضای شهری ( انواع فضای شهری ) n300000 7 474 ۲۸-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: n300000
      اهمیت مطالعه بافتهای تاریخی و بررسی علل تخریب این بافتها sare12 0 127 ۲۶-۲-۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ صبح
    آخرین ارسال: sare12
      تاثیر اصلاحات ارضی بر شکل روستاهای ایران nimanimi 0 161 ۵-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: nimanimi
    Rainbow مقاله جالب با موضوع : اهمیت خیبان ها در طراحی شهری خانم فولادی 4 358 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: خانم فولادی
      تاثیر رنگ در طراحی شهری خانم فولادی 1 247 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ صبح
      تاثیر نور بر کیفیت زندگی و اخلاق انسان خانم فولادی 0 121 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ صبح
      روان شناسي محيطي دانشي نو در خدمت معماري و طراحي شهري shafizade 2 1,598 ۱۲-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: shafizade
      تاثیر خلا فرهنگی بر کیفیت کالبدی سیمای شهر Sharbati 0 392 ۱۴-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: Sharbati
      بررسی تطبیقی طبیعت در فضای باز شهری و مسکونی با تاثیر پذیری از فرهنگ ایرانی و چینی Sharbati 0 527 ۱۱-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Sharbati
      اهمیت مطالعات ژئومورفولوژی در برنامه ریزی محیطی در راستای دست یابی به توسعه پایدار riazat 1 1,123 ۹-۱۰-۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: imanataei

پرش به انجمن:

[-]
    آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
    53 نکته اطلاعات عمومی از نظام برنامه ریزی در ایران و شهرسازی
    شروع کننده:sajjad 21 آخرین ارسال توسط:javadrigi پاسخ ها:4 مباحث عمومی شهرسازی ایران مشاهده:225 زمان:امروز
    همه باهم خواهیم آمد.
    شروع کننده:مهندس رضا توکلی آخرین ارسال توسط:jamali.n پاسخ ها:3 دانلود مقالات شهرسازی مشاهده:85 زمان:امروز
    فقط ببینید..............
    شروع کننده:bastani72 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:0 گالری تصاویر مشاهده:9 زمان:امروز
    مقاله نقش غالب الگوهای عام اولیه در طراحی محله های مسکونی معاصر
    شروع کننده:دنیا70 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:1 مقالات مربوط به الگوهای طراحی شهری مشاهده:31 زمان:امروز
    خلاصه کتاب زیبا شناسی در معماری ترجمه دکتر پاکزاد
    شروع کننده:shahrshahr آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:3 آشنائی با مبانی معماری و ساختمان مشاهده:385 زمان:امروز
    پاتوق در فضای شهری
    شروع کننده:*•●FallahZaDeh●•* آخرین ارسال توسط:سمیرا_مهراز پاسخ ها:11 مقالات طراحی شهری مشاهده:180 زمان:امروز
    خلاصه کتاب آمایش سرزمین
    شروع کننده:bastani72 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:2 تالار خلاصه نویسی مشاهده:229 زمان:امروز
    کتاب آماده سازی زمین شهری.عزیزی
    شروع کننده:دنیا70 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:3 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:65 زمان:امروز
    منطقه 3 اصفهان
    شروع کننده:هورسان آخرین ارسال توسط:هورسان پاسخ ها:3 سوالات و درخواست ها مشاهده:89 زمان:امروز
    هر چی مقاله از آینده پژوهی میخوای بیا تو برا دانلود
    شروع کننده:masoudrom آخرین ارسال توسط:am_norozi پاسخ ها:2 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:183 زمان:امروز
    پاورپوینت نقش مدیریت بحران در شهرسازی
    شروع کننده:ali.falahatgar آخرین ارسال توسط:ali.falahatgar پاسخ ها:2 مقالات پدافند غیر عامل مشاهده:123 زمان:امروز
    اصطلاحات رایج شهرسازی
    شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:atefeh.d پاسخ ها:5 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:156 زمان:امروز
    محوطه سازی
    شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:atefeh.d پاسخ ها:2 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:98 زمان:امروز
    المان یا یک نماد شهری
    شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:atefeh.d پاسخ ها:14 مقالات سیمای شهر مشاهده:304 زمان:امروز
    فرآیند ادراک و شناخت
    شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:atefeh.d پاسخ ها:5 دروس کارشناسی شهرسازی مشاهده:151 زمان:امروز
    بررسی میزان و عوامل تاثیرگذار بر حس مکان
    شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:atefeh.d پاسخ ها:5 دانلود مقالات شهرسازی مشاهده:179 زمان:امروز
    خلاصه سبک شناسی معماری پیرنیا(خانه شهرسازان)
    شروع کننده:udesigner آخرین ارسال توسط:معصومه فرجی پاسخ ها:1 تالار خلاصه نویسی مشاهده:196 زمان:امروز
    تصویر پانوراما
    شروع کننده:dashjavad آخرین ارسال توسط:دنیا70 پاسخ ها:3 سوالات و درخواست ها مشاهده:114 زمان:امروز
    پاورپوینت الزامات و تنگناهای مدیریت یکپارچه امور محلی
    شروع کننده:ali.falahatgar آخرین ارسال توسط:دنیا70 پاسخ ها:5 مقالات مدیریت شهری مشاهده:206 زمان:امروز
    نشریه علمی پژوهشی معماری شهرسازی صفه
    شروع کننده:Abbas3 آخرین ارسال توسط:دنیا70 پاسخ ها:18 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:441 زمان:امروز
    urbanism

شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.