شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

بازار کار برا جغرافیا و برنامه ریزی شهری ؟؟؟؟
زمان کنونی: ۲۸-۱-۱۳۹۳، ۰۷:۳۶ عصر
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: m2_m299
آخرین ارسال: آناهیتا نعمتی
پاسخ: 73
بازدید: 28482

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 165
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :7263
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 0 در 0 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #1
هر کی هر اطلاعاتی در مورد بازار کار جغرافیا و برنامه ریزی شهری داره بذاره لطفا .
در ضمن با ذکر لیسانس . فوق . و دکترا

مطالب قبلی من :
۶-۹-۱۳۸۹ ۰۷:۱۸ عصر
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
موسسه کوبهنور وب

سپاس شده توسط 89406202
صفحه 8 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 2,008
شماره کاربر :37095

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #71
RE: بازار کار برا جغرافیا و برنامه ریزی شهری ؟؟؟؟
منم همینو گفتم خانوم محترم...شما اصن همه تون نخبه این..خیلی کارتونم درسته..اصن شما نابغه این..همه بچه های جغرافی..فقط لطف کنید تو کار شهرسازا دخالتا نمین..ادعای شهرسازی ام نداشته باشید.همین که تو سایت شهرسازی عضوین معلومه که خودتونو به شهرسازی نچسبوندین واللللللللااااااااا
رتبه یک جغرافیا چیه که 12 باشه؟!!
علوم انسانی چیه که 1000باشه خب !!!!!!!!!!!
برین یه سایت تخصصی جغرافی تشکیل بدین اونجا جمع شین..با هم حرف بزنین...حق امضا بگیرینو دنبال بازرا کار باشین..
جای شما بودم اصن غرور و تعصب رشته ای و حرفه ای بهم اجازه نمیداد بیام تو یه سایت دیگه واسه حقوقم بجنگم...

مطالب قبلی من :
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۷-۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ عصر، توسط mahnaz sadeghi.)
۲۸-۷-۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ صبح
تبلیغات
نور وبموسسه کوبه

عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 966
شماره کاربر :17110
سپاس های داده شده: 2
سپاس های دریافت شده: 1 در 1 پست

سپاس ها 8
سپاس شده 3 بار در 3 ارسال

ارسال: #72
ببینید بچه های عزیز جغرافیا خوب خودتون کلاه خودتونو قاضی کنید،کسی که تو مقطع دبیرستان رفته رشته ریاضی،کنکور ریاضی داده،تو دانشگاه واحدهای محاسباتی و طراحی و عملی و برنامه ریزی پاس کرده باید با کسی که رفته دوران دبیرستان رشته انسانی خونده،کنکور انسانی داده،تو دانشگاه فقط مباحث مربوط به برنامه ریزی خونده(نمیگم اون سخته این آسون،هر رشته ای واسه خودش سخته) این 2 نفر که نباید یه کار رو انجام بدن!!!نه؟؟؟کلا از اساس با هم متفاوتن،طبعا کارشون هم باید فرق کنه با هم!
من خودم دانشگاه پیام نور شهرسازی میخونم،از ترم پیش به بعد تو سیستم دانشگاه پیام نور واسه انتخاب اساتید به هیچ وجه اجازه نمیدن کارشناس ارشد یا دکتر برنامه ریزی شهری بیاد واسه تدریس،بجز 2-3 تا درس،بقیه اساتید دروس الزاما باید فارغ التحصیل شهرسازی باشن
خوب وقتی تو دانشگاه همچین اتفاقی میوفته دیگه تو بازار کار نباید انتظار ورود برنامه ریز شهری رو به حیطه کاری شهرسازی داشت.
ضمنا اصن حرف ما به کنار،نظام مهندسی اجازه نمیده حتی کسی که ارشدش شهرسازیه ولی کارشناسیش رشته ای دیگس حق امضا بگیره...خوب دلیل داره حتما،کلی کارشناس نشستن کار کارشناسی کردن و به این نتیجه رسیدن

مطالب قبلی من :
۲۸-۷-۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ عصر
تبلیغات
نور وبموسسه کوبه

عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 2,493
شماره کاربر :45061

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال

ارسال: #73
با سلام فریبا جان لطفا وقتی هیچ اطلاعاتی در مورد دروس پایه رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری ندارین اظهار نظر نکنیدمن ترم آخر کارشناسی برنامه ریزی شهری ام اگه کاتالوگ درسی گروه جغرافیا رو نگاه کنید متوجه میشین که چند درصد واحدهایی که بچه های جغرافیاتو دوره لیسانس میخونن با دروس شهرسازی مشترکه تازه جغرافیا اونقدر رشته کاربردی و وسیعی هست که دانشجوهای جغرافیا نیازی به اینکه خودشونو به کسی بچسبونن ندارن همینجوریشم مهندس هستند مگه مهندسی به اینه که تو برگه انتخاب واحدت چی زدن؟ کسی مهندسه که به یه فهم فنی دست پیدا کرده باشه...

مطالب قبلی من :
    ۱۶-۸-۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ عصر
    تبلیغات
    نور وبموسسه کوبه

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
    موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
      هرکسی رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری می خونه بیاد بگه تشکر شاهو 164 40,612 دیروز ۰۴:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: آیه 234
      خلاصه کتاب مبانی و تکنیک های برنامه ریزی شهری نوشته کرامت اله زیاری nazaninjoon 0 176 ۱۶-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: nazaninjoon
      کمپین جغرافیا و برنامه ریزی شهری kiu 39 5,154 ۱۰-۱-۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ صبح
    آخرین ارسال: kiu
      مقالات برنامه ریزی شهری - لاتین ali.falahatgar 0 103 ۸-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: ali.falahatgar
      مقاله راجع به برنامه ریزی مسکن می خواستم mardali1 6 2,862 ۳-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: saramz
      درخواست دفترچه سوالات مرحله دوم(عملی) رشته برنامه ریزی شهری Sharbati 2 165 ۲۷-۱۲-۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: Sharbati
    Big Grin تحقیق برنامه ریزی منطقه ای در مورد شهرتبریز azarnoco 2 197 ۱۷-۱۲-۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: matin_mahdi
      مقاله مرتبط با درس برنامه ریزی مسکن وبرنامه ریزی اراضی کاربری mahshid jon 3 189 ۱۴-۱۲-۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: S-Fallahzadeh
      فرق برنامه ریزی شهر و برنامه ریزی منطقه ای؟ hamid_shahrsaz 3 277 ۹-۱۲-۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: SERVINSTA
      بچه های جغرافیا وبرنامه ریزی شهری که در استان تهران زندگی می کنید لطفا بخوانید mehdiganjoor 23 3,304 ۹-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: behzad

پرش به انجمن:

[-]
    آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
    همایش ملی شهرسازی فرهنگ گرا دانشگاه شیخ بهایی اصفهان
    شروع کننده:riazat آخرین ارسال توسط:pari1990 پاسخ ها:10 آرشيو اطلاعيه ها مشاهده:3300 زمان:امروز
    راندوهای من
    شروع کننده:h.tajalli آخرین ارسال توسط:shaban_saman پاسخ ها:1 بيان معماری 2 مشاهده:212 زمان:امروز
    اساتید بزرگ شهرسازی ایران(دکتر علی شکوهی)
    شروع کننده:asghar67 آخرین ارسال توسط:7808 پاسخ ها:1 آشنایی با شخصیت ها مشاهده:1491 زمان:امروز
    دانلود کتاب مدیریت شهری برای گوشی
    شروع کننده:النجم الثاقب آخرین ارسال توسط:النجم الثاقب پاسخ ها:1 دانلود نرم افزار مشاهده:158 زمان:امروز
    سفر به زمین (تقدیم به مادران بچه های اربنیتی)
    شروع کننده:niloufary آخرین ارسال توسط:النجم الثاقب پاسخ ها:12 مطالب جالب دیگر مشاهده:209 زمان:امروز
    باروک
    شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:maryam taban پاسخ ها:0 تاريخ شهر و شهرسازی جهان مشاهده:20 زمان:امروز
    باروک
    شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:maryam taban پاسخ ها:2 شناخت فضاهای شهری جهان مشاهده:126 زمان:امروز
    کتاب شبکه ارتباطی در طراحی شهری ( دکتر فریدون قریب)
    شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:Sharbati پاسخ ها:2 سوالات و درخواست ها مشاهده:148 زمان:امروز
    قرون وسطی
    شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:maryam taban پاسخ ها:0 تاريخ شهر و شهرسازی جهان مشاهده:9 زمان:امروز
    تمرین و حل مسئله درس تاسیسات شهری
    شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:منصور91 پاسخ ها:3 تأسيسات و زيرساخت های شهری مشاهده:212 زمان:امروز
    واقعا متأسفم
    شروع کننده:elenaaa آخرین ارسال توسط:geniusw2004 پاسخ ها:27 تالار نقد و بررسی مشاهده:653 زمان:امروز
    پیاده راه،عاملی برای افزایش سرمایه اجتمایی
    شروع کننده:منصور91 آخرین ارسال توسط:منصور91 پاسخ ها:4 مقالات برنامه ریزی شهری مشاهده:181 زمان:امروز
    تاریخ غرب (تمدن رم)
    شروع کننده:S-Fallahzadeh آخرین ارسال توسط:منصور91 پاسخ ها:1 تاريخ شهر و شهرسازی جهان مشاهده:71 زمان:امروز
    تحلیل خیابان شانزه لیزه/پاریس+ نظر سنجی
    شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:منصور91 پاسخ ها:20 شناخت فضاهای شهری جهان مشاهده:359 زمان:امروز
    خلاصه کتاب محیط های پاسخده( پروژه گروهی درس شناختمون)
    شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:منصور91 پاسخ ها:20 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:438 زمان:امروز
    من گلباد مشهد رو میخواستم
    شروع کننده:bastani72 آخرین ارسال توسط:maryam taban پاسخ ها:2 سوالات و درخواست ها مشاهده:66 زمان:امروز
    خیلی وقت‌ها می‌شه از خودت شروع کنی!
    شروع کننده:h.tajalli آخرین ارسال توسط:h.tajalli پاسخ ها:0 ایده ها و راهکار ها مشاهده:38 زمان:امروز
    متن کامل ترجمه فارسی کتاب "فرهنگ شهرها"ی لوئیس مامفورد
    شروع کننده:kimiya_art80 آخرین ارسال توسط:kimiya_art80 پاسخ ها:16 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:378 زمان:امروز
    تاریخ غرب (تمدن یونان)
    شروع کننده:S-Fallahzadeh آخرین ارسال توسط:saeed zakeri پاسخ ها:3 تاريخ شهر و شهرسازی جهان مشاهده:170 زمان:امروز
    دانلود کتاب زیبایی شناسی در معماری-دکتر جهانشاه پاکزاد
    شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:essence پاسخ ها:35 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:6158 زمان:امروز
    urbanism

شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.