شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

بازار کار رشته برنامه ریزی شهری
زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۳۹۳، ۰۹:۵۶ عصر
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: hassanmos
آخرین ارسال: shafiei
پاسخ: 3
بازدید: 3778

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 0
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :985
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 0 در 0 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #1
سلام به همه دوستان
بنده ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه علوم و تحقیقات رتبه 17 قبول شدم تردید دارم که بروم آیا بعد از این دو سال کنکاش علمی بازار کار خوبی برای این رشته متصور می شود لطفا پاسخ بفرمایید؟Huh

مطالب قبلی من :
۱۱-۶-۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ عصر
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
موسسه کوبهنور وب

عضو انجمن

شماره کاربر :985

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #2
RE: بازار کار رشته برنامه ریزی شهری
اولین نظر رو خودم میدم
بستگی به خود آدم داره اگه باسواد باشه و اکتیو که بله والا صرف مدرک گرفتن باشه که بی خیالش شیم بهتره
تو رو خدا راهنماییم کنین

۱۱-۶-۱۳۹۰ ۰۹:۳۶ عصر
تبلیغات
نور وبموسسه کوبه

عضو انجمن

شماره کاربر :8484

سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #3
RE: بازار کار رشته برنامه ریزی شهری
(۱۱-۶-۱۳۹۰ ۰۹:۳۶ عصر)hassanmos نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.(عضویت رایگان است)
اولین نظر رو خودم میدم
بستگی به خود آدم داره اگه باسواد باشه و اکتیو که بله والا صرف مدرک گرفتن باشه که بی خیالش شیم بهتره
تو رو خدا راهنماییم کنین

نه خبری نیست می خوای ی لیست از اونایی که خوندن و توش موندن و بدم ,بعدشم اگه قرار به اکتیو بودنه باید تا الان می بودی نه اینکه بعده فوق....
اگه هدفه مالیت جدا از این رشته و درسه بخون وگرنه...

مطالب قبلی من :
    ۱۱-۶-۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ عصر
    تبلیغات
    موسسه کوبهنور وب

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
    موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
      کنکوری های برنامه ریزی شهری بیان اینجا (93 & 94 ) S-Fallahzadeh 51 388 ۲۹-۱-۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: مصطفی1992
      دانلود خلاصه کتاب برنامه ریزی کاربری اراضی شهری از دکتر زیاری به صورت پاورپوینت milad_novin 11 2,390 ۱۸-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: ghrostampour
      دانلود خلاصه مفید کتاب مهم برنامه ریزی شهر های جدید از دکتر زیاری milad_novin 2 1,127 ۱۱-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: نگاره
      کنکور برنامه ریزی شهری 1393 mariii 32 701 ۷-۱۲-۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: mariii
      کلید اولیه سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 93 shadi1392 95 890 ۶-۱۲-۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: mariii
      آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری-احسان امینی ehsan_amini_49 12 3,181 ۶-۱۲-۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: ehsan_amini_49
      کنکور ارشد برنامه ریزی 93 (مرحله اول) امیررضا 403 42,868 ۲-۱۲-۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: Abbas3
      مشاوره ی ارشد برنامه ریزی برای یک ماه آخر-احسان امینی رتبه5 ehsan_amini_49 85 2,454 ۲۹-۱۱-۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: joojoo
      سوالات کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 93 gerivani 4 434 ۲۷-۱۱-۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: gerivani
      پاسخ تشریحی زبان عمومی کنکور ارشد برنامه ریزی شهری امسال (ارشد 93) urban designer** 1 236 ۲۶-۱۱-۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: Sharbati

پرش به انجمن:

[-]
    آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
    بیایید با هم درس بخونیم
    شروع کننده:#urbanity# آخرین ارسال توسط:مصطفی1992 پاسخ ها:38 پیشنهادات و انتقادات شما مشاهده:233 زمان:امروز
    دفترچه پیشنهادی کاربری اراضی و معابر محله حاجی همدان (طرح 3 خودم)
    شروع کننده:امیررضا آخرین ارسال توسط:asrar1404 پاسخ ها:3 طرح شهرسازی 3 مشاهده:214 زمان:امروز
    مقاله ای درمورد چیدمان فضا
    شروع کننده:elhamsaadatfar آخرین ارسال توسط:hatefi پاسخ ها:3 دانلود مقالات شهرسازی با فرمت pdf مشاهده:154 زمان:امروز
    رتبه در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری سال 93
    شروع کننده:minaaaaa آخرین ارسال توسط:Mahrohk_93 پاسخ ها:7 مشاوره در رابطه با كنكور دكتري مشاهده:188 زمان:امروز
    دانلود ترجمه کامل کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته شهرسازی-دکتر فرهادی
    شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:فرشته اسلام پاسخ ها:68 دانلود مقالات تخصصی شهرسازی مشاهده:1344 زمان:امروز
    آزمون دکتری 93 را چگونه ارزیابی می کنید؟
    شروع کننده:poorsheed آخرین ارسال توسط:poorsheed پاسخ ها:34 مشاوره در رابطه با كنكور دكتري مشاهده:446 زمان:امروز
    جذب همکار فعال در انجمن شهرسازی urbanity.ir
    شروع کننده:riazat آخرین ارسال توسط:nazanin farhat magham پاسخ ها:10 آرشيو اطلاعيه ها مشاهده:1217 زمان:امروز
    آموزش نرم افزارهای شهرسازی
    شروع کننده:hosseini آخرین ارسال توسط:nazanin farhat magham پاسخ ها:113 آرشيو اطلاعيه ها مشاهده:36005 زمان:امروز
    قسمت سوم آموزش spss
    شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:nazanin farhat magham پاسخ ها:11 آموزش نرم افزار spss مشاهده:1214 زمان:امروز
    قسمت دوم آموزش spss
    شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:nazanin farhat magham پاسخ ها:3 آموزش نرم افزار spss مشاهده:866 زمان:امروز
    کاربست تئوری چیدمان فضایی، شهرک امید
    شروع کننده:elhamsaadatfar آخرین ارسال توسط:elhamsaadatfar پاسخ ها:0 دانلود مقالات شهرسازی با فرمت pdf مشاهده:45 زمان:امروز
    افتتاح بخش فایل های صوتی
    شروع کننده:niloufary آخرین ارسال توسط:niloufary پاسخ ها:6 فایل های صوتی و تصویری انجمن مشاهده:148 زمان:امروز
    منطق اجتماعی فضا
    شروع کننده:elhamsaadatfar آخرین ارسال توسط:elhamsaadatfar پاسخ ها:0 دانلود مقالات شهرسازی با فرمت pdf مشاهده:44 زمان:امروز
    پاورپوینت تاثیر اسلام در معماری ایران
    شروع کننده:النجم الثاقب آخرین ارسال توسط:النجم الثاقب پاسخ ها:0 تاريخ شهر و شهرسازی ايران مشاهده:89 زمان:امروز
    کاربرد چیدمان فضایی در خیابان ولیعصر شهر بالشت
    شروع کننده:elhamsaadatfar آخرین ارسال توسط:elhamsaadatfar پاسخ ها:0 دانلود مقالات شهرسازی با فرمت pdf مشاهده:43 زمان:امروز
    گوشه‏ اى از زندگانى حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها)
    شروع کننده:النجم الثاقب آخرین ارسال توسط:النجم الثاقب پاسخ ها:0 تالار فرهنگ و هنر مشاهده:25 زمان:امروز
    کتاب مدیریت بحران از دکتر مازیار حسینی
    شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:maryam taban پاسخ ها:6 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:199 زمان:امروز
    کمک درباره امنیت شهری و محله
    شروع کننده:fatemeee آخرین ارسال توسط:bahamin پاسخ ها:4 سوالات و درخواست ها مشاهده:66 زمان:امروز
    تاپیک مخصوص کارگروه ترجمه کتاب دکتر فرهادی
    شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:Sharbati پاسخ ها:12 کارگروه ترجمه کتاب دکتر فرهادی مشاهده:79 زمان:امروز
    رشته ای به نام برنامه ریزی توسعه منطقه ای
    شروع کننده:Mahrohk_93 آخرین ارسال توسط:Mahrohk_93 پاسخ ها:0 کارگروه برنامه ریزی منطقه ای مشاهده:45 زمان:امروز
    urbanism

شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.