شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

معرفي کالا و خدمات شما در اين صفحه

هر 24 ساعت کالا و خدمات شما براي 12000 نفر نمايش داده مي شود

بازار کار رشته برنامه ریزی شهری
زمان کنونی: ۳۱-۴-۱۳۹۳، ۱۲:۴۸ عصر
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: hassanmos
آخرین ارسال: shafiei
پاسخ: 3
بازدید: 3883

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 0
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :985
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 0 در 0 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #1
سلام به همه دوستان
بنده ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه علوم و تحقیقات رتبه 17 قبول شدم تردید دارم که بروم آیا بعد از این دو سال کنکاش علمی بازار کار خوبی برای این رشته متصور می شود لطفا پاسخ بفرمایید؟Huh

مطالب قبلی من :
۱۱-۶-۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ عصر
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
موسسه کوبهنور وب

عضو انجمن

شماره کاربر :985

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #2
RE: بازار کار رشته برنامه ریزی شهری
اولین نظر رو خودم میدم
بستگی به خود آدم داره اگه باسواد باشه و اکتیو که بله والا صرف مدرک گرفتن باشه که بی خیالش شیم بهتره
تو رو خدا راهنماییم کنین

۱۱-۶-۱۳۹۰ ۰۹:۳۶ عصر
تبلیغات
نور وبموسسه کوبه

عضو انجمن

شماره کاربر :8484

سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #3
RE: بازار کار رشته برنامه ریزی شهری
(۱۱-۶-۱۳۹۰ ۰۹:۳۶ عصر)hassanmos نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.(عضویت رایگان است)
اولین نظر رو خودم میدم
بستگی به خود آدم داره اگه باسواد باشه و اکتیو که بله والا صرف مدرک گرفتن باشه که بی خیالش شیم بهتره
تو رو خدا راهنماییم کنین

نه خبری نیست می خوای ی لیست از اونایی که خوندن و توش موندن و بدم ,بعدشم اگه قرار به اکتیو بودنه باید تا الان می بودی نه اینکه بعده فوق....
اگه هدفه مالیت جدا از این رشته و درسه بخون وگرنه...

مطالب قبلی من :
    ۱۱-۶-۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ عصر
    تبلیغات
    موسسه کوبهنور وب

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
    موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
      •●کنکوری های برنامه ریزی شهری بیان اینجا (93 & 94 )●• *•●FallahZaDeh●•* 149 1,064 ۲۷-۴-۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: joojoo
      تایپیک اعلام رتبه مرحله اول ارشد برنامه ریزی شهری 93 shadi1392 69 1,083 ۱۰-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: h.tajalli
      درخواست راهنمایی در مورد کنکور تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری aliloo 26 5,238 ۲۲-۲-۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: sh.m
      راهنمايی هايی برای کنکور برنامه ريزی شهری(مرحله اول) ehsan_amini_49 49 11,047 ۲۲-۲-۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: کاندینسکی
      مهم ترین منابع کنکور کارشناسی ارشد 91 (گرایش برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری) Sajjad Izadi 9 12,391 ۲۲-۲-۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: عباس زمانی
      دانلود آزمون آزمایشی کیمیا فکر92- برنامه ریزی و طراحی fatyjo0on 7 2,223 ۱۵-۲-۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ صبح
    آخرین ارسال: joojoo
      کنکور برنامه ریزی شهری 1393 mariii 37 873 ۱۳-۲-۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ صبح
    آخرین ارسال: mariii
      مشاوره ی ارشد برنامه ریزی برای یک ماه آخر-احسان امینی رتبه5 ehsan_amini_49 86 2,685 ۱-۲-۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: sara.k
      دانلود خلاصه کتاب برنامه ریزی کاربری اراضی شهری از دکتر زیاری به صورت پاورپوینت milad_novin 11 2,728 ۱۸-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: ghrostampour
      دانلود خلاصه مفید کتاب مهم برنامه ریزی شهر های جدید از دکتر زیاری milad_novin 2 1,395 ۱۱-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: نگاره

پرش به انجمن:

[-]
    آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
    مشاوره گام به گام تا کنکور ارشد برنامه ریزی شهری94
    شروع کننده:riazat آخرین ارسال توسط:joojoo پاسخ ها:48 مباحث پایه شهری و شهرسازی مشاهده:240 زمان:امروز
    پاور مجموعه شهری مورد نیاز کارگاه مطالعات وطرح1
    شروع کننده:bastani72 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:0 كارگاه مطالعات شهری مشاهده:8 زمان:امروز
    کاربردپدافندغیرعامل در برنامه ریزی شهری
    شروع کننده:mania_m آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:2 مقالات پدافند غیر عامل مشاهده:97 زمان:امروز
    واسه gis میتونم کمکتون کنم
    شروع کننده:nastaranmostafazadeh آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:2 سوالات و درخواست ها مشاهده:106 زمان:امروز
    راهنمایی در مورد خرید لبتاپ مخصوص شهرسازان
    شروع کننده:خانم خسروی آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:14 سوالات و درخواست ها مشاهده:631 زمان:امروز
    همه باهم خواهیم آمد.
    شروع کننده:مهندس رضا توکلی آخرین ارسال توسط:shahrshahr پاسخ ها:1 دانلود مقالات شهرسازی مشاهده:26 زمان:امروز
    دعوت به همکاری در سایت تبیان
    شروع کننده:زینب محسنی نیا آخرین ارسال توسط:زینب محسنی نیا پاسخ ها:0 سوالات و درخواست ها مشاهده:27 زمان:امروز
    دانلود فایل آموزشی ارزیابی تاثیرات اجتماعی طرح ها و پروژه های شهری
    شروع کننده:matin_mahdi آخرین ارسال توسط:atieh tavakol پاسخ ها:7 مقالات برنامه ریزی شهری مشاهده:1027 زمان:امروز
    هر چی مقاله از آینده پژوهی میخوای بیا تو برا دانلود
    شروع کننده:masoudrom آخرین ارسال توسط:masoudrom پاسخ ها:0 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:36 زمان:امروز
    بررسی میزان و عوامل تاثیرگذار بر حس مکان
    شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:3 دانلود مقالات شهرسازی مشاهده:95 زمان:امروز
    مقایسه تطبیقی نظامات برنامه ریزی حمل و نقل (ایران – کانادا)
    شروع کننده:mohammad alizade bahmani آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:1 پروژه های پژوهشی مشاهده:147 زمان:امروز
    فرآیند ادراک و شناخت
    شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:shahrshahr پاسخ ها:3 دروس کارشناسی شهرسازی مشاهده:89 زمان:امروز
    مقاله در رابطه: بررسی ارتباط بین چالش های اصلی کلانشهر تهران
    شروع کننده:bastani72 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:2 مقالات مدیریت شهری مشاهده:79 زمان:امروز
    خلاصه کتاب معماری جهان زارعی
    شروع کننده:udesigner آخرین ارسال توسط:udesigner پاسخ ها:0 تالار خلاصه نویسی مشاهده:87 زمان:امروز
    منابع کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری
    شروع کننده:ehsan_amini_49 آخرین ارسال توسط:ehsan_amini_49 پاسخ ها:2 مباحث پایه شهری و شهرسازی مشاهده:99 زمان:دیروز
    منابع کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری
    شروع کننده:ehsan_amini_49 آخرین ارسال توسط:ehsan_amini_49 پاسخ ها:2 کارگروه کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری مشاهده:111 زمان:دیروز
    خلاصه سبک شناسی معماری پیرنیا(خانه شهرسازان)
    شروع کننده:udesigner آخرین ارسال توسط:udesigner پاسخ ها:0 تالار خلاصه نویسی مشاهده:93 زمان:دیروز
    خلاصه کتاب معماری معاصر غرب قبادیان
    شروع کننده:udesigner آخرین ارسال توسط:Sharbati پاسخ ها:1 تالار خلاصه نویسی مشاهده:79 زمان:دیروز
    دانلود برنامه ترجمه
    شروع کننده:shahrshahr آخرین ارسال توسط:shahrshahr پاسخ ها:9 دانلود نرم افزار های تخصصی شهرسازی مشاهده:405 زمان:دیروز
    آرامش در محله
    شروع کننده:shahrshahr آخرین ارسال توسط:shahrshahr پاسخ ها:8 مبانی و روشهای برنامه ريزی شهری مشاهده:238 زمان:دیروز
    urbanism

شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.