شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

معرفي کالا و خدمات شما در اين صفحه

هر 24 ساعت کالا و خدمات شما براي 12000 نفر نمايش داده مي شود

توانمند سازی بافت فرسوده
زمان کنونی: ۱-۵-۱۳۹۳، ۰۳:۱۵ عصر
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: fariba.urban.planner
آخرین ارسال: motiei
پاسخ: 5
بازدید: 2219

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توانمند سازی بافت فرسوده
نویسنده پیام
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 34
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :5728
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 0 در 0 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #1
توانمند سازی بافت فرسوده
سلام دوستان من موضوع پایان نامه کارشناسی ارشدم توانمند سازی بافت فرسوده ست خواستم ببینم واسه نوشتن پروپزالم کسی هست که با فرستادن مقاله یا پایان نامه ای در این موضوع کمکم کنه ؟ ممنون از شما

مطالب قبلی من :
۲۱-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ صبح
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
نور وبموسسه کوبه

عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 834
شماره کاربر :3731

سپاس ها 26
سپاس شده 21 بار در 10 ارسال

ارسال: #2
RE: توانمند سازی بافت فرسوده
سلام
شما که موضوع پایان نامت گردشگری بود .عوضش کردی؟
من مجموعه مقالات بافت فرسوده رو دارم اگه وقت کردم ازش عکس میگیرم برات می فرستم.به این زودیها قول نمیدما.....
اگرم نشد هر وقت اومدم اردبیل باهات هماهنگ می کنم ودر اختیارت میذارم.
موفق باشی
مطالب قبلی من :

امضاء: کارشناس ارشد شهرسازی
۲۱-۱-۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ عصر
تبلیغات
نور وبموسسه کوبه

عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 43
شماره کاربر :6678

سپاس ها 0
سپاس شده 6 بار در 4 ارسال

ارسال: #3
(۲۱-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ صبح)fariba.urban.planner نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.(عضویت رایگان است)
سلام دوستان من موضوع پایان نامه کارشناسی ارشدم توانمند سازی بافت فرسوده ست خواستم ببینم واسه نوشتن پروپزالم کسی هست که با فرستادن مقاله یا پایان نامه ای در این موضوع کمکم کنه ؟ ممنون از شما

سلام
موضوع انتخابیتون خیلی خوبه و کاربردیه،من خودم الان تویه بافت فرسوده شهر تهران کار میکنم از لحاظ مختلف میشه توانمند کرد اما کار بسیار سختیه، به سایت شرکت عمران و بهسازی شهر تهران و سازمان نوسازی شهر تهران حتما مراجعه کنید. من خودم انواع فایل و.. در مورد بافت فرسوده دارم اما نیاز داره که با لوح فشرده فرستاده بشه نزدیکه 1 گیگ. ایمیلتون رو بدین چند مورد که به دردتون بخوره رو بفرستم. ضمنا اگه پایان نامه تون نمونه موردیش در مورد تهران باشه حمایت میشه
کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه شهید بهشتی

مطالب قبلی من :
۲۱-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۵۴ عصر
تبلیغات
نور وبموسسه کوبه

عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 34
شماره کاربر :5728

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #4
سلام ممنون از پیامتون ، من هفته بعد میام تهران منتها باید تا هفته بعد پروپزالم رو تکمیل کنم مطالبی در مورد پیشینه و ادبیات تحقیق می خوام اگر مطالبی که در حال حاضر صرفا برای نوشتن پروپزالم لازمه به ایمیلم ارسال کنین من میام اگر زحمتی نیست ازتون حضوری بقیه رو می گیرم البته اگر ایرادی نداشته باش و ممنون از شما دوست عزیز.
ایمیل من : ofog_f@yahoo.com

۲۱-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ عصر
تبلیغات
موسسه کوبهنور وب

عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 2,202
شماره کاربر :15976
سپاس های دریافت شده: 7 در 5 پست

سپاس ها 146
سپاس شده 35 بار در 12 ارسال

ارسال: #5
درود دوست عزیز
شما اگر ساکن اصفهان باشید میتونید به سازمان نوسازی اصفهان هم برای جمع آوری اطلاعات رجوع کنید
مطالب قبلی من :

امضاء: Smile
۲۲-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ صبح
تبلیغات
نور وبموسسه کوبه

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink بررسی مشکلات بافت فرسوده شهر تبریز شهرساز-ی 3 2,111 ۱۶-۴-۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ صبح
آخرین ارسال: rezapanah
  بافت هاي فرسوده ، قوت ها و فرصت ها sharare36 1 918 ۱۳-۴-۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: parnian93
  بافت هاي فرسوده شهري، ابعاد اجتماعی و فرهنگی (بازشناسی محدودیت ها و فرصت ها sepid1987 1 1,397 ۷-۴-۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ عصر
آخرین ارسال: parnian93
  توانمند سازی بافت فرسوده محمدمهدی شاهی 0 915 ۲۰-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ عصر
آخرین ارسال: محمدمهدی شاهی
  توسعه ی شهری و سازوکارهای اقتصادی بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده (تهران) riazat 0 1,267 ۱۰-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: riazat
  زیر ذره بین: بهسازی و نوسازی با رویکرد مشارکتی در بافت فرسوده محله سیروس (جستارهای ش riazat 0 1,955 ۱۰-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ عصر
آخرین ارسال: riazat
  ساماندهی و تجدید حیات مراکز فرسوده شهری نمونه موردی: بافت قدیم شهر جاجرم راحیل 5 3,561 ۱۶-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ صبح
آخرین ارسال: منصور91
  نقش سرمایه اجتماعی در تسریع و تسهیل جریان نوسازی در بافت فرسوده شهرها saeed nasiri majd 1 1,234 ۱۶-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ صبح
  توانمند سازی سکونتگاههای غیر رسمی با تکیه بر سرمایه های اجتماعی saeed nasiri majd 1 1,359 ۱۶-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ صبح
  نقش شورایاري ها در نوسازي بافت هاي فرسوده شهري bahra 0 506 ۴-۶-۱۳۹۱ ۰۶:۴۳ صبح
آخرین ارسال: bahra

پرش به انجمن:

[-]
آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
پاتوق در فضای شهری
شروع کننده:*•●FallahZaDeh●•* آخرین ارسال توسط:منصور91 پاسخ ها:9 مقالات طراحی شهری مشاهده:176 زمان:امروز
تفاوت دو گرایش برنامه ریزی و طراحی در کارشناسی ارشد
شروع کننده:samand آخرین ارسال توسط:sajjad 21 پاسخ ها:2 کارگروه کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری مشاهده:147 زمان:امروز
نقاشی های خیابانی دیدنی که با طبیعت پیوند خورده اند!
شروع کننده:mhdeslami آخرین ارسال توسط:mhdeslami پاسخ ها:0 مطالب جالب دیگر مشاهده:22 زمان:امروز
دانلود پروژه درس شناخت فضای شهری + نظرسنجی
شروع کننده:*shiva* آخرین ارسال توسط:*shiva* پاسخ ها:57 دانلود مقالات شهرسازی مشاهده:1458 زمان:امروز
بچه هایی که رشتشون طراحی شهری یا درآینده می خواند در کنکور ارشد طراحی شرکت کنند .
شروع کننده:shafizade آخرین ارسال توسط:aygon پاسخ ها:248 کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری مشاهده:61944 زمان:امروز
نشریه کمیاب وارزشمند تهسیلات پیاده روی سازمان برنامه وبودجه
شروع کننده:sajad13671367 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:4 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:2291 زمان:امروز
نشریه علمی پژوهشی معماری شهرسازی صفه
شروع کننده:Abbas3 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:17 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:438 زمان:امروز
جزوه مبانی مهندسی معماری و ساختمان
شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:8 آشنائی با مبانی معماری و ساختمان مشاهده:576 زمان:امروز
هماهنگی از کتاب زیباشناسی در معماری
شروع کننده:shahrshahr آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:5 آشنائی با مبانی معماری و ساختمان مشاهده:190 زمان:امروز
پاورپوینت فرم و فرهنگ از کتاب زیبا شناسی در معماری
شروع کننده:shahrshahr آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:4 آشنائی با مبانی معماری و ساختمان مشاهده:244 زمان:امروز
نمومه از کارهای شیت بندی درس شناخت فضا
شروع کننده:Sabzei آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:4 کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری مشاهده:1224 زمان:امروز
شیت بندی درس شناخت فضای شهری ( کار گروهی خودم )
شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:38 کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری مشاهده:1100 زمان:امروز
استخدام کارشناس شهرسازی در شهرری
شروع کننده:a_vazifedan آخرین ارسال توسط:aheste پاسخ ها:2 اطلاعيه هاي اعضاي انجمن مشاهده:1172 زمان:امروز
آموزش اسکیس و راندو
شروع کننده:sharare36 آخرین ارسال توسط:آرزو رمضانپور پاسخ ها:76 کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری مشاهده:31088 زمان:امروز
اطلاعات از شهر نور
شروع کننده:gilda!!!! آخرین ارسال توسط:shahrsaz 1993 پاسخ ها:3 سوالات و درخواست ها مشاهده:103 زمان:امروز
فایل کتاب های ارشد طراحی شهری
شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:shahrsaz 1993 پاسخ ها:11 سوالات و درخواست ها مشاهده:288 زمان:امروز
لینک تمام خلاصه های کتاب و جزوه های موجود تو سایت
شروع کننده:*•●FallahZaDeh●•* آخرین ارسال توسط:atefeh.d پاسخ ها:24 تالار خلاصه نویسی مشاهده:913 زمان:دیروز
محوطه سازی
شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:shahrshahr پاسخ ها:1 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:73 زمان:دیروز
اصطلاحات رایج شهرسازی
شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:shahrshahr پاسخ ها:4 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:113 زمان:دیروز
مجله طاق
شروع کننده:bastani72 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:2 دانلود مجلات و ماهنامه ها مشاهده:105 زمان:دیروز
urbanism

شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.