شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

معرفي کالا و خدمات شما در اين صفحه

هر 24 ساعت کالا و خدمات شما براي 12000 نفر نمايش داده مي شود

جزوات پارسه | جزوات خانه شهرسازان
زمان کنونی: ۲-۵-۱۳۹۳، ۰۶:۵۰ عصر
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: onlyhvs
آخرین ارسال: engzt65
پاسخ: 3
بازدید: 4020

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
عضو بسیار فعال انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 213
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :495
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 2 در 2 پست
اعتبار: 1

سپاس ها 149
سپاس شده 365 بار در 86 ارسال

ارسال: #1
سلام

[تصویر:  adverimg-13862.jpg]

[تصویر:  HeaderImage.jpg]

دوستان خوبم اين تاپيك واسه كسايي كه جزوات پارسه يا خانه شهرسازان و دارند و ----- يا نياز ندارند يا امكان اسكن كردن واسشون فراهم هست.
ازتون خواهش ميكنم كه كمك كنيد كه يا جزوات و اسكن كنيد يا يه جوري بدست من يا كسايي كه امكان اسكن كردن واسشون فراهم هست برسونيد تا همه بتونن استفاده كنند.

تو اين زمينه قسمت طراحي شهري خيلي فعال تر و خيلي منظم تر عمل كردند
دوستان كمك كنيد تا همه استفاده كنند.

منتظريم!

مرسيييييييييييييييييييييي
مطالب قبلی من :

امضاء: [تصویر:  daryosh-doa-2.jpg]

من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح می دهم ، زیرا ترسیم کردن سریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی می گذارد. لوکوربوزیه
۱۹-۳-۱۳۸۹ ۰۵:۱۳ عصر
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
موسسه کوبهبهترین کلاس کنکور ارشد شهرسازی و طراحی شهری و برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری

سپاس شده توسط zizo ، masio ، سوما گل
عضو بسیار فعال انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 245
شماره کاربر :2716
سپاس های دریافت شده: 27 در 17 پست
اعتبار: 4

سپاس ها 391
سپاس شده 570 بار در 172 ارسال

ارسال: #2
RE: جزوات پارسه | جزوات خانه شهرسازان
سلام دوست عزیز
با شما موافقم بچه های طراحی کارشون منظم بود
برنامه ریزای شهری پس کجاییییییییییییییییین!!!!!!!!!!!!!Huh

مطالب قبلی من :
۲۱-۳-۱۳۸۹ ۰۸:۳۹ عصر
تبلیغات
موسسه کوبهبهترین کلاس کنکور ارشد شهرسازی و طراحی شهری و برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری

سپاس شده توسط onlyhvs
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 5
شماره کاربر :5642
سپاس های دریافت شده: 0 در 0 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #3
RE: جزوات پارسه | جزوات خانه شهرسازان
سلام. بچه ها اگه کسی جزوه ی کامل از مبانی داره بذاره لطفا.ممنونم.
راستی خواستم بگم که من آمار رو از رو کتاب آمارو احتمالات مدرسان شریف برای رشته برنامه ریزی شهری خوندم. و تست های آمار 89 رو تونستم 100 بزنم.به نظر من خیلی خوبه.بخرین

مطالب قبلی من :
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۸-۱۳۸۹ ۰۱:۱۳ عصر، توسط engzt65.)
۱۵-۸-۱۳۸۹ ۰۱:۱۱ عصر
تبلیغات

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوات ، کتابها، خلاصه مباحث مورد نیاز ارشد 94 mariii 14 490 ۲۷-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: joojoo
  آزمون جامع پارسه behnam.g 9 717 ۱-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ عصر
آخرین ارسال: Abbas3
  جزوات کیمیا فکر بزرگ شهرمن 1 856 ۳۰-۹-۱۳۹۲ ۰۵:۴۳ عصر
آخرین ارسال: amiroshnooi
  ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری(جزوه خانه ی شهرسازان) meisam rezayi 5 3,782 ۴-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: reza sajadi
  جزوه مبانی نظری پارسه mahtab.art 6 1,394 ۷-۷-۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ عصر
آخرین ارسال: blue-6e
  جزوات برنامه ریزی شهری خانه شهرسازان فوری davd 8 2,481 ۴-۵-۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ عصر
آخرین ارسال: B@r@n
  پارسه یا خانه شهرسازان یا.... farrokh_1833 42 15,431 ۱۵-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ عصر
آخرین ارسال: sabasaba
  در کنکور 91 راگا یاخانه شهرسازان یا پارسه یا.....؟ meghdad 41 13,411 ۱۵-۲-۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ عصر
آخرین ارسال: mahsaasadi
  سوالات پارسه را از اینحا دانلود کنید shazde koochooloo 40 17,891 ۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ صبح
آخرین ارسال: urbanist 88
  پارسه، خانه شهرسازان، مدرسان شریف، کیمیا فکر بزرگ؟؟؟ hamidataee 22 1,947 ۲-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ صبح
آخرین ارسال: zolatan

پرش به انجمن:

[-]
آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
پاور مجموعه شهری مورد نیاز کارگاه مطالعات وطرح1
شروع کننده:bastani72 آخرین ارسال توسط:معصومه فرجی پاسخ ها:3 كارگاه مطالعات شهری مشاهده:166 زمان:امروز
پروژه طرح شهرسازی 2*کار گروهیم* +نظرسنجی
شروع کننده:*•●FallahZaDeh●•* آخرین ارسال توسط:Abbas3 پاسخ ها:87 طرح شهرسازی 2 مشاهده:871 زمان:امروز
در انتخاب رشته دانشگاه آزاد کمکون کنید
شروع کننده:dwg آخرین ارسال توسط:irani پاسخ ها:6 سوالات و درخواست ها مشاهده:223 زمان:امروز
طرح شهرسازی
شروع کننده:taftazan آخرین ارسال توسط:mehrab65 پاسخ ها:2 طرح شهرسازی 3 مشاهده:90 زمان:امروز
لینک تمام خلاصه های کتاب و جزوه های موجود تو سایت
شروع کننده:*•●FallahZaDeh●•* آخرین ارسال توسط:*•●FallahZaDeh●•* پاسخ ها:25 تالار خلاصه نویسی مشاهده:929 زمان:امروز
پاورپوینت کتاب طراحی فضای شهری-دکتر علی مدنی پور
شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:41 مقالات طراحی شهری مشاهده:4232 زمان:امروز
امنیت
شروع کننده:taftazan آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:2 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:436 زمان:امروز
هویت شهری (urban identity)
شروع کننده:سيد محسن موسوي آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:2 درك و بيان محيط شهر مشاهده:263 زمان:امروز
53 نکته اطلاعات عمومی از نظام برنامه ریزی در ایران و شهرسازی
شروع کننده:sajjad 21 آخرین ارسال توسط:shahrsaz 1993 پاسخ ها:5 مباحث عمومی شهرسازی ایران مشاهده:248 زمان:امروز
تصویر پانوراما
شروع کننده:dashjavad آخرین ارسال توسط:sajad13671367 پاسخ ها:4 سوالات و درخواست ها مشاهده:129 زمان:امروز
شهرسازی ومعماری اسلامی
شروع کننده:taftazan آخرین ارسال توسط:taftazan پاسخ ها:8 تالار فرهنگ و هنر مشاهده:225 زمان:امروز
ارزيابي مسائل كالبدي و عملكردي بافت هاي فرسوده شهري و ارائه راهكارهاي كيفيت محيطي
شروع کننده:taftazan آخرین ارسال توسط:taftazan پاسخ ها:0 مقالات بافت فرسوده مشاهده:65 زمان:امروز
فرآیند ادراک و شناخت
شروع کننده:atefeh.d آخرین ارسال توسط:aygon پاسخ ها:6 دروس کارشناسی شهرسازی مشاهده:175 زمان:امروز
پاتوق در فضای شهری
شروع کننده:*•●FallahZaDeh●•* آخرین ارسال توسط:الهام م پاسخ ها:12 مقالات طراحی شهری مشاهده:188 زمان:امروز
جزوه روش تحقیق-خلاصه کتاب روش تحقیق در معماری از لیندا گروت و همکاران
شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:taftazan پاسخ ها:3 روش تحقيق در شهرسازی مشاهده:223 زمان:امروز
همه باهم خواهیم آمد.
شروع کننده:مهندس رضا توکلی آخرین ارسال توسط:maryam taban پاسخ ها:4 دانلود مقالات شهرسازی مشاهده:110 زمان:امروز
همایش آسیب شناسی نظام آموزش مهندسی شهرسازی در کشور
شروع کننده:riazat آخرین ارسال توسط:riazat پاسخ ها:0 اطلاعیه ها مشاهده:114 زمان:امروز
فقط ببینید..............
شروع کننده:bastani72 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:0 گالری تصاویر مشاهده:103 زمان:دیروز
مقاله نقش غالب الگوهای عام اولیه در طراحی محله های مسکونی معاصر
شروع کننده:دنیا70 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:1 مقالات مربوط به الگوهای طراحی شهری مشاهده:89 زمان:دیروز
خلاصه کتاب زیبا شناسی در معماری ترجمه دکتر پاکزاد
شروع کننده:shahrshahr آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:3 آشنائی با مبانی معماری و ساختمان مشاهده:394 زمان:دیروز
urbanism

شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.