شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

درس روش تحقیق
زمان کنونی: ۳۰-۱-۱۳۹۳، ۰۸:۳۱ عصر
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: nadidamet
آخرین ارسال: shar
پاسخ: 2
بازدید: 1406

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درس روش تحقیق
نویسنده پیام
عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 0
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :18052
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 0 در 0 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #1
درس روش تحقیق
سلام دوستان عزیز من ترم یک برنامه ریزی شهری هستم راجب یک پل تازه احداث باید تحقیق کنم اطلاعات اولیه راجب تاسیس پل را از شهرداری گرفتم ولی نمیدنم چه مراحلی را باید طی کنم چیکار کنم درس روش تحقیقمونه ممنون میشم راهنماییم کنید

مطالب قبلی من :
۲۵-۷-۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ عصر
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
موسسه کوبهنور وب

عضو انجمن

امتیاز فعالیت درانجمن: 57
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :447
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 4 در 3 پست
اعتبار: 0

سپاس ها 1
سپاس شده 24 بار در 16 ارسال

ارسال: #2
RE: درس روش تحقیق

.doc  4465فرم پروپزال.doc (اندازه: 90 KB / تعداد دفعات دریافت: 84)
.doc  formpropozalarshad1.doc (اندازه: 215 KB / تعداد دفعات دریافت: 77)
دونمونه فرم پروپوزال برات میفرستم که مربوط به همین روش تحقیقه تا ببینی چه چیزایی باید تهیه کنی و چیکار بکنی البته با توضیحات کاملتر نه به این خلاصه ای که تو فرم ها میبینی

مطالب قبلی من :
۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ عصر
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
نور وبموسسه کوبه

سپاس شده توسط afsaneh keshavarz emami ، b.sh.urb

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin تحقیق برنامه ریزی منطقه ای در مورد شهرتبریز azarnoco 2 197 ۱۷-۱۲-۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ صبح
آخرین ارسال: matin_mahdi
  راهنماي روش تحقیق و تهیه پروپوزال elahesecret2005 0 137 ۱۶-۱۲-۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ صبح
آخرین ارسال: elahesecret2005
  درخواست فوری یک موضوع برای درس روش تحقیق در شهرسازی sahar.d 15 4,288 ۳۰-۹-۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ عصر
آخرین ارسال: 6061
  درس روش تحقیق- کمک فوری دنیا1390 3 374 ۲۹-۹-۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ عصر
آخرین ارسال: bahareh
  درخواست یه نمونه تحقیق مکانیابی که با مدل AHP انجام شده urban planing 6 870 ۳-۹-۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: marzi marzi
  منابع در مورد تحقیق با عنوان:قوانین ومقررات ناظر بر محدوده های شهری urban planing 4 544 ۴-۸-۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ عصر
آخرین ارسال: urban planing
  کمک برای پیداکردن موضوع مقاله برای درس روش تحقیق urban planing 6 1,056 ۴-۸-۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ عصر
آخرین ارسال: urban planing
  درخواست یک پروژه یا تحقیق کاری جهت درس کارگاه و برنامه ریزی شهری nariman92 1 1,045 ۳۱-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ عصر
آخرین ارسال: مهندس حیدری
  کمک انتخاب موضوع مقاله (تحقیق) mahsamz 11 2,075 ۲۰-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mahsamz
  پایان نامه یا تحقیق کامل برای کوچ نشینی خاطره 0 613 ۱۵-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: خاطره

پرش به انجمن:

[-]
آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
سیر اندیشه های راب کریر
شروع کننده:S-Fallahzadeh آخرین ارسال توسط:saeed zakeri پاسخ ها:5 تالار دانلود فایل های طلایی مشاهده:181 زمان:امروز
دو دوره سازمان فضایی در شهر ایرانی
شروع کننده:S-Fallahzadeh آخرین ارسال توسط:saeed zakeri پاسخ ها:8 دانلود مقالات شهرسازی با فرمت pdf مشاهده:218 زمان:امروز
طرح رادبرن
شروع کننده:S-Fallahzadeh آخرین ارسال توسط:saeed zakeri پاسخ ها:20 مباحث پایه شهری و شهرسازی مشاهده:237 زمان:امروز
کتاب شبکه ارتباطی در طراحی شهری ( دکتر فریدون قریب)
شروع کننده:Sharbati آخرین ارسال توسط:L-Zgr پاسخ ها:6 سوالات و درخواست ها مشاهده:278 زمان:امروز
من همه ی دنیا را تو دیدم ...(درد و دلی با مادر)
شروع کننده:niloufary آخرین ارسال توسط:niloufary پاسخ ها:4 فایل های صوتی و تصویری انجمن مشاهده:105 زمان:امروز
ابنزر هاوارد و شهر های باغ مانند
شروع کننده:S-Fallahzadeh آخرین ارسال توسط:saeed zakeri پاسخ ها:12 مباحث پایه شهری و شهرسازی مشاهده:203 زمان:امروز
بهترین های جهان در حوزه ی حمل و نقل
شروع کننده:S-Fallahzadeh آخرین ارسال توسط:saeed zakeri پاسخ ها:12 مبانی مهندسی تأسيسات شهری مشاهده:227 زمان:امروز
کتاب مدیریت بحران از دکتر مازیار حسینی
شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:منصور91 پاسخ ها:3 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:91 زمان:امروز
CDS ( مطالعه موردی: نوشهر )
شروع کننده:shamimrahimi آخرین ارسال توسط:arezo ramezanpor پاسخ ها:3 توسعه پایدار مشاهده:181 زمان:امروز
قانون جامع شهرسازي و معماري كشور
شروع کننده:S-Fallahzadeh آخرین ارسال توسط:معصومه فرجی پاسخ ها:26 سوالات و درخواست ها مشاهده:964 زمان:امروز
نقش دهی صنعتی به شهر ها
شروع کننده:S-Fallahzadeh آخرین ارسال توسط:azari.z پاسخ ها:4 مقالات بدون دسته بندی مشاهده:123 زمان:امروز
کمک درباره امنیت شهری و محله
شروع کننده:fatemeee آخرین ارسال توسط:sanaz1987t پاسخ ها:2 سوالات و درخواست ها مشاهده:30 زمان:امروز
خلاصه کتاب فرآیند طراحی شهری دکتر پاکزاد(3 فصل اول)
شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:معصومه فرجی پاسخ ها:3 تالار خلاصه نویسی مشاهده:362 زمان:امروز
کمک فوری درباره رویکرد ایرانی اسلامی در شهرسازی
شروع کننده:fatemeee آخرین ارسال توسط:sanaz1987t پاسخ ها:2 سوالات و درخواست ها مشاهده:47 زمان:امروز
جزوه درامدی بر شهر شناسی
شروع کننده:النجم الثاقب آخرین ارسال توسط:النجم الثاقب پاسخ ها:0 درآمدی بر شهرشناسی مشاهده:30 زمان:امروز
نمونه سوال جامعه شناسی شهری
شروع کننده:النجم الثاقب آخرین ارسال توسط:النجم الثاقب پاسخ ها:0 جامعه شناسی شهری مشاهده:29 زمان:امروز
زاغه نشینی
شروع کننده:S-Fallahzadeh آخرین ارسال توسط:monir90 پاسخ ها:20 مسائل و مشکلات شهری و شهرسازی مشاهده:264 زمان:امروز
مبانی نظری آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری
شروع کننده:ehsan_amini_49 آخرین ارسال توسط:niloufary پاسخ ها:20 کلاس مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری مشاهده:230 زمان:امروز
سفر به زمین (تقدیم به مادران بچه های اربنیتی)
شروع کننده:niloufary آخرین ارسال توسط:niloufary پاسخ ها:30 مطالب جالب دیگر مشاهده:300 زمان:امروز
Urban Sprawl and Public Health
شروع کننده:منصور91 آخرین ارسال توسط:منصور91 پاسخ ها:0 مقالات برنامه ریزی شهری مشاهده:29 زمان:امروز
urbanism

شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.