تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : نقشه اتوکد اصفهان (dwg)

(2010/03/10، 06:37 PM)hosseini نوشته است:  دوستانی که نیاز به نقشه اتوکد یک یا چند حوزه اصفهان دارند می توانند فایل زیر را دانلود نمایند و شماره  index  نقشه زیر را در همین قسمت وارد کنند . نقشه مربوطه به ایمیل شما رسال خواهد شد .

دریافت فایل و نقشه ها در این قسمت فقط برای اعضای طلایی امکانپذیر است .
در صورتی که عضو گروه طلایی نمی باشید ، شماره   index   را  به اینجانب ارسال کنید .

[glogo]urbanity.ir[/glogo]

[تصویر:  2010-03-10%2010-10-44%20h.jpg]

با سلام من براي پروژه دانشگاهم نياز فوري به نقشه كد اصفهان محله علي قلي آقا دارمم.لطف بزرگي ميكنيد اگه برام ليميل كنيد.sheida.f1960@yahoo.com
پاسخ
لطفا درخواست خود را در یک تاپیک جدا مطرح بفرمایید تا لینک تاپیک مشخص و اطلاع رسانی شود و شما هر چه سریع تر به پاسخ خود برسید
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ
(2010/03/10، 06:37 PM)hosseini نوشته است:  دوستانی که نیاز به نقشه اتوکد یک یا چند حوزه اصفهان دارند می توانند فایل زیر را دانلود نمایند و شماره  index  نقشه زیر را در همین قسمت وارد کنند . نقشه مربوطه به ایمیل شما رسال خواهد شد .

در صورتی که عضو گروه طلایی نمی باشید ، شماره   index   را  به اینجانب ارسال کنید .

سلام لطفا در صورت امکان نقشه اتوکد سپاهانشهر رو برای من ایمیل بفرمایید. ممنون
hoseinkh94@gmail.com
پاسخ
سلام خسته نباشید
من نقشه کد سپاهان شهر رو میخواستم ممنون میشم کمکم کنید
پاسخ

سلام من به این فایل نیاز دارم اما نمی تونم خودم دانلود کنم از اینجا امکامنش هست نقشه رو برای من ایمیل کنید لطفا؟
setareh_delgerefteh@yahoo.com
پاسخ

سلام متاسفانه عکس شماره index برای من باز نمیشه نمیدونم منطقه ی 6 ، اتوبان شهید کشوری و ترمینال صفه و هزارجریب در کدوم حیطه قرار گرفته ممنون میشم این مناطق رو برای من ایمیل کنید فوری نیاز دارم
باتشکر
پاسخ
(2014/10/25، 06:01 PM)Mohammad fooladi نوشته است:  هر نقشه ای از هر منطقه ای از اصفهان خواستید به من ایمیل کنید لینک دانلود رو می دم.

موفق باشید
سلام من نقشه ی منطقه ی اتوبان شهید کشوری  از هزارجریب تا اتوبان همت رو می خواستم . ممنون میشم و کمی هم عجله دارم 
با تشکر
پاسخ
سلام، خسته نباشید.
من نقشه خیابان توحیدو لازم دارم.
ممنون میشم اگه برای من ارسال کنید Rolleyes Rolleyes Rolleyes
nasim_nekoee@yahoo.com
پاسخ
سلام جناب hosseini
بنده نقشه منطقه بافت فرسوده نیکبخت رو میخاستم (قسمت شرقی چهارباغ بالا)
امکانش هست ارسال کنید؟
alimaleki1371@yahoo.com
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: