تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : خلاصه کتاب طراحی شهری جان لنگ - ترجمه دکتر بحرینی

اسم کامل کتاب:
طراحی شهری: گونه شناسی ، رویه ها و طرح ها، همراه با بیش از 50 مورد خاص-
پروفسور جان لنگ -ترجمه دکتر سید حسین بحرینی

پروفسور جان لنگ از تاثیرگذارترین نظریه پردازان معاصر هستند ... رزومه جان لنگ رو هم برای آشنایی براتون میذارم :image111:
این خلاصه کار کلاسی خودمون بوده با دوتا از دوستانم، حدود 45 صفحه هست. امیدوارم براتون مفید باشه دوست عزیز [name]
:12::12::12:

فایل‌(های) پیوست شده
.d   urbanityطراحی شهری گونه شناسی, رویه هاو طرحها همراه با بیش از 50 مورد خاص- نویسنده پروفسور جان لنگ , ترجمه دکتر بحرینی.d (اندازه: 15/21 MB / تعداد دفعات دریافت: 2,360)
.pdf   رزومه پروفسور جان لنگ.pdf (اندازه: 381/5 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,105)
شهر خالی ست ز عشاق بود کز طرفی ............. مردی از خویش برون آید و کاری بکند؟...
پاسخ
سلام دست گلتون درد نکنه
خدا خیرتون بده
پاسخ
مچکر کیمیای عزیز:12:
هم بابت خلاصه ی ارزشمندت هم بابت به اشتراک گذاشتنش تو این بخش
موفق باشی خانوم مهندس
....
پاسخ
(2014/04/07، 06:30 AM)ghrostampour نوشته است:  سلام دست گلتون درد نکنه
خدا خیرتون بده

خواهش میکنم
خوشهالم به کارتون اومه:40:

(2014/04/07، 10:20 AM)S-Fallahzadeh نوشته است:  مچکر کیمیای عزیز:12:
هم بابت خلاصه ی ارزشمندت هم بابت به اشتراک گذاشتنش تو این بخش
موفق باشی خانوم مهندس

ممنون از لطفت صبا جان
اینو پاورش رو کار کرده بودم تو کلاس. دکتر ابراهیمی که شاگرد جان لنگ بوده خیلی خوشش اومده بود:40:
خوشحال میشم بلا استفاده نمونه به درد دوستان بخوره:12::12::12:
شهر خالی ست ز عشاق بود کز طرفی ............. مردی از خویش برون آید و کاری بکند؟...
پاسخ
سلام کیمیا جان فرمت فایل کتابی که گذاشتی چیه؟برای من داونلود میشه ولی باز نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کنی
پاسخ
(2014/04/07، 01:27 PM)مهیا 63 نوشته است:  سلام کیمیا جان فرمت فایل کتابی که گذاشتی چیه؟برای من داونلود میشه ولی باز نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کنی

سلام دوست عزیز
فایل وورد2010 هست . فایل رو چک کردم مشکلی نداشت توسط دوستانتون 115 بار دریافت شده کسی مشکلی نداشته!:37: اگه مشکل از ورژن ووردتون هست ایمیلتون رو بذارید با ورژن پایینتر ذخیره کنم بفرستم براتونRolleyes
پاسخ
maryam hazraty نوشته است:حیف این کتابه که بخواین فقط لاصه اش رو بخونین.Confusedmilies-azardl (181):اول خودشو بخونین بعد برای مرور از خلاصه استفاده کنین.

کاملا با شما موافقم دوست عزیز ، ممنون از یادآوری بجاتون:12::12::12:
مخصوصا که اساس کار این کتاب بهره گرفتن از فرایند های طرح های دیگه هست (این موضوع رو تو طرح مسئله کاملا توضیح داده) که به صورت نمونه خاص در کتاب ارایه شده ، من پنج شش مورد از نمونه خاص های کتاب رو هم با استفاده از منابع کتاب توی اینترنت جستجو و مطالعه کردم و به صورت پاور دارمشون(اونا رو برای تدریس استفاده می کنم)
ولی این خلاصه ها چندتا مزیت داره مهمترینش اینه که بعضی دوستان با خوندن خلاصه کتاب به خود کتاب علاقه مند میشند و میگیرن و میخوننش!:40::12:
پاسخ
ممنونم
پاسخ
مرسی دوست عزیر..
پاسخ
عالی بود ممنون...
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: