تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : نظرتون در مورد این ماکت چیه؟؟

سلام
ترم دو (دوسال قبل) برای درس بیان معماری ترکیبی از احجام رو داشتیم که باید چند پرسپکتیو ازش میزدیم و یک ماکت ساده میساختیم
آخرهمون ترم خواهر کوچکترم برای درس حرفه و فن یک ماکت میخواست و وقت هم کم بود.(دو سه ساعت)
من چندتا عکسی که قبلا گرفته بودم و چندتا عکس دیگه رو با توجه به حجمایی که داشتم روی برچسب چاپ کردم و تصاویر هر قسمت رو روی ماکت چسبوندم..نتیجه این شد که می بینین...
نظرتون چیه؟؟
خوب شده عایا؟؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سال آخری و ترم آخری شدیم که هیچ......
پشت کنکوری هم شدیم.....
پاسخ
این عکس پانورامایی که چسبیده شده به ماکت ایده ایی جالب بود .
استاد ما نیز ترم اول از ما ماکتی با موضوع حجم سازی بدون جزئیات را خواسته بودند که نتیجه کارهایمان شد این ... به لینک زیر مراجعه کنید http://shahrsazaneghomes.blogfa.com/post/18

ای شهرساز ای وارث هرج ومرج شهرهای خسته و ای آشنای اندوه شهر بر هجوم دردهای شهر بتاز .
پاسخ
ایده جالبیه افرین Smile حتی اگر کیفیت بالایی هم نداشته باشه بسیار ارزشمنده، موفق باشید و خوشحال میشم همیشه ایده هاتون رو به اشتراک بگذارین
ممنونم
[تصویر:  14008854402221.jpg]

بکوش عظمت در نگاه تو باشد، نه در چیزی که به آن می نگری.

جانشین ناپذیرترین هستی را بیافرین تا جاودانه ترین باشی.

پاسخ
از خلاقیتتون خوشم اومد
آفرین
آنچه هستی ،باش...!
پاسخ
(2014/07/17، 06:49 PM)javadrigi نوشته است:  سلام
ترم دو (دوسال قبل) برای درس بیان معماری ترکیبی از احجام رو داشتیم که باید چند پرسپکتیو ازش میزدیم و یک ماکت ساده میساختیم
آخرهمون ترم خواهر کوچکترم برای درس حرفه و فن یک ماکت میخواست و وقت هم کم بود.(دو سه ساعت)
من چندتا عکسی که قبلا گرفته بودم و چندتا عکس دیگه رو با توجه به حجمایی که داشتم روی برچسب چاپ کردم و تصاویر هر قسمت رو روی ماکت چسبوندم..نتیجه این شد که می بینین...
نظرتون چیه؟؟
خوب شده عایا؟؟

سلام چه ایده جالبی.من یاد دوره راهنمایی خودم افتادم. منم همیشه ماکت های داداشمو میبردم نشون میدادم جالب اینجا بود که کسی هم شک نمیکرد کار خودم نیست چون خبلی توضیح میدادم:25r30wi::25r30wi:
پاسخ
با توجه به وقت کم و امکانات کم باید بگم عالیه
پاسخ
ممنون از لطف همه دوستان. فکر نمی کردم این قدر ازش تعریف بشه...
با این تعریفا الان من جوگیر شدم و ماکت دیگه ای هم که همون ترم برای درس مبانی طراحی ساختم رو میذارم تا نظرات و البته نقد دوستان رو داشته باشم...
سال آخری و ترم آخری شدیم که هیچ......
پشت کنکوری هم شدیم.....
پاسخ
سلام
زیبا بود
پاسخ
سلام جناب مهندس خیلی خوب بود خسته نباشید
پاسخ
ایده تون رو دوست دارم . موفق باشی .
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان