تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : مشاوره گام به گام تا کنکور ارشد برنامه ریزی شهری94

دوستان در مورد آزمونها برنامه به این شکل خواهد بود که از 18 مهرماه شروع میشه و تا 10 بهمن ادامه داره
9 مرحله آزمون خواهیم داشت که هماهنگ با برنامه ی مطالعاتی هست..این برنامه به دو صورت تنظیم شده..یکی برای افرادی که از مرداد شروع به خوندن کردن و برنامه شون در قسمت مشاروه اختصاصی بهشون داده میشه..یکی هم افرادی که از اول مهرماه شروع میکنن..برنامه جزییات و سرفصل هاش برای هر دو گروه ثابته فقط کسانی که از مهرماه شروع میکنن باید فشرده تر درس بخونن..در کنار آزمونها بسته ی مشاوره و پشتیبانی هم خواهیم داشت..اطلاعات بیشتر توسط آقای ریاضت بعد از راه اندازی سرور آزمونها از طریق اسمس و ایمیل داده میشه..هزینه این بسته ی آزمونها و برنامه ی مطالعاتی و مشاوره و پشتیبانی هم خیلی مناسب و مقرون به صرفه در نظر گرفته میشه.
پاسخ
یک دو سه..امتحان میشه...صدا میاد؟؟
پاسخ
slm bebakhshid mishe manabe konkore 93 ro ham begid ? aslan taghir karde manabe ya hamiast ke ghablan goftin?
پاسخ
توجه : مشاوره در این تاپیک کلی و رایگان می باشد

مشاوره برنامه ریزی شهری توسط :
1- مهندس احسان امینی ، مدرس و مشاور ، رتبه 5 سال 91 دانشگاه تهران
2- مهندس میلاد محمدی ، رتبه 6 کنکور ارشد برنامه ریزی شهری سال 93 دانشگاه تهران

انجمن شهرسازی ایران امسال نیز مانند سال گذشته اقدام به ارائه مشاوره و راهنمایی و برنامه ریزی گام به گام تا کنکور 94 نموده است. در این مشاوره شما می توانید با پرداخت مبلغ کمی از مشاوره گام به گام اساتید برجسته در گرایش های مختلف بهرمند شوید . این مشاوره ها فقط از طریق سایت انجام می شود و اساتید در گرایش برنامه ریزی شهری از همکنون تا شروع آزمون کنکور ارشد با شما خواهند بود ولی مباحث این تایپ به صورت عمومی و کلی خواهد بود و برنامه ریزی و مشاوره حرفه ای و اختصاصی شامل هزینه می باشد و باید برای دسترسی به آن ثبت نام و مبلغ 50 هزار تومان واریز نمایید . در مشاوره اختصاصی به سوالات و مشکلات شما پاسخ می دهند و راهنمایی می کنند و طبق برنامه آنها مطالعه می کنید و بدین ترتیب در وقت و هزینه صرفه جویی می کنید و از هر جای ایران نیز از طریق اینترنت می توانید مشاوره بگیرید و بهترین نتیجه را با کمترین هزینه بدست آورید.

لازم به ذکر است که هزینه مشاوره حضوری با این اساتید ساعتی 100 هزار تومان است ولی اعضای انجمن می توانند فقط با پرداخت 50 هزار تومان از همکنون تا آزمون کنکور از مشاوره آنلاین ایشان بهرمند شوند !

همه اعضای انجمن می توانند سوالات کلی خود را دز همین تایک به صورت رایگان مطزح نمایند تا اساتید به آن پاسخ دهند. مشاوره در این تاپیک هزینه ندارد !

- مشاوره اختصاصی آنلاین:

درصورتی که نیاز به مشاوره اختصاصی به صورت تلفنی از راه دور دارید به شما پیشنهاد میکنیم از مشاوره اختصاصی ما بهرمند شوید . در این مشاوره اساتید به شما برنامه مطالعه میدهند و می توانید به صورت تلفنی با ایشان در ارتباط باشید . همچنین می توانید سوالات و مشکلات خود را از طریق سایت مطرح و پاسخ بگیرید .

برای عضویت و ثبت نام و دسترسی به مشاوره آنلاین روی لینک زیر کلیک کنید :
هزینه 50 هزار تومان[/size][/b][/color] [/align]

http://anjoman.urbanity.ir/usercp.php?action=payments

سپس اگر میخواهید مشاوره برای کنکور طراحی شهری با مهندس مهدی زاده بگیرید ، بسته "ثبت نام کلاس مجازی مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد طراحی شهری استاد مهدی زاده"

و اگر می خواهید مشاوره برای کنکور برنامه ریزی شهری با مهندس امینی و مهندس محمدی بگیرید ، بسته " ثبت نام کلاس مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد برنامه ریزی شهری استاد امینی و محمدی " را خرید و به صورت آنلاین پرداخت کنید.

پس از پرداخت وجه ، شما به صورت اتوماتیک عضو کلاس مشاوره خواهید شد و به قسمت مشاوره دسترسی خواهید داشت و میتوانید مطالب و برنامه ریزی درسی که در این بخش مطرح می شود را مطالعه و سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایید تا اساتید پاسخ دهند . همچنین می توانید با سایر داوطلبان نیز در ارتباط باشید و به صورت گروهی مطالعه نمایید و از تجربیات یکدیگر استفاده کنید .

پس از پرداخت وجه و ثبت نام روی بخش آموزش کلیک کنید و سپس وارد بخش دوره های آموزشی انجمن شهرسازی شوید و سپس روی دوره مورد نظر خود کلیک و مطالب آن را بخوانید.

همچنین می توانید دربخش مورد نظر خود از طریق لینک زیر وارد شوید:

1- کلاس برنامه ریزی شهری-مرحله اول

2- کلاس کنکور تئوری طراحی شهری-مرحله اول

هر گونه سوال جهت ثبت نام در این کلاس ها را با شماره 09128989801 در میان بگذارید.
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ
با سلام خدمت دوستان و داوطلبان کنکور 94 برنامه ریزی شهری
امینی هستم مشاور برنامه ریزی شهری
انجمن شهرسازی دوسال هست که برنامه ی ارائه ی مشاوره به داوطلبین کنکور برنامه ریزی رو برای مرحله ی اول و دوم در پیش گرفته...امسال قصد داریم مشاوره به صورت جامع، دقیق و متمرکز به شما عزیزان ارائه بشه...برای این منظور از آقای میلاد محمدی رتبه ی 6 کنکور 93 هم کمک گرفتیم.
برنامه ی مشاوره به این صورت خواهد بود که در دو قسمت کار رو انجام میدیم..این تاپیک مشاوره ی عمومی هست که همه ی کاربران دسترسی دارن و به صورت ارائه ی راهنمایی های کلی از طرف ما و سوال و جواب خواهد بود..تاپیک مشاوره ی اختصاصی هم در قسمت تالار آموزش سایت قابل دسترس هست که در اونجا برنامه ی دقیق مطالعه به صورت سرفصل های جداگانه در بازه های زمانی مشخص به داوطلبان ارائه میشه...شروع فرآیند مطالعه از اول مرداد خواهد بود و افراد میتونن طبق اون برنامه ی زمانی بعد از پایان هر دوره در آزمون آنلاینی که در سایت انجمن برگزار میشه هم شرکت کنن
پاسخ
سلام
من سال سومم و هنوز دو ترم دیگه دارم. این سوالو ازخیلیا کردم، با توجه به درگیریای خاص ترم 7و8 امکان قبولی تو این آزمون هست؟؟
و این که تاریخ برگزاری مرحله اول و دوم کی هست؟؟
سال آخری و ترم آخری شدیم که هیچ......
پشت کنکوری هم شدیم.....
پاسخ
بله مسلما هست..رتبه ی یک و رتبه سه کنکور 91، رتبه ی دو و رتبه ی شش سال 92 و همین آقای میلاد محمدی رتبه ی شش سال 93 و موارد دیگه ترم هفت بودن که کنکور دادن...بستگی به برنامه ریزی و تلاشتون داره.
مرحله ی اول از بیست تا سی بهمن و مرحله ی دوم تیرماه برگزار میشه
پاسخ
ممنون از کار خوبتون مهندس ریاضت. همچنین سپاسو تشکر از مهندس امینی و مهندس محمدی... اول از همه براتون ارزوی سربلندیو موفقیت در تمام مراحل زندگیتون میکنم. و ممنون بابت حمایتاتون و پیگیری خوبتون برا موفقیت همه ماها... باشد با تلاشمون و کمکای بی دریغ شما جزو بهترینای اینده باشیم که قدردانی هم باشه از زحمات شما
آموخته ام که خدا عشق است
وعشق تنها خداست...
آموخته ام که وقتی نا امید می شوم/خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار می کشد دوباره به رحمت او امیدوار شوم...
آموخته ام اگر تا کنون به آنچه خواستم نرسیدم/خدا برایم بهترش را در نظرگرفته...
آموخته ام که زندگی دشوار است/ولی من از او سخت ترم...

پاسخ
با سلام خدمت همه ی دوستان.
محمدی هستم رتبه ی 6 کنکور برنامه ریزی شهری 93
خوشحالم که در کنار اقای مهندس امینی و لطف اقای ریاضت مدیر سایت در خدمت شما هستم.
امیدوارم که با ارائه برنامه ای خوب و کاربردی با همکاری اقای امینی که در این زمینه هم تجربه کافی دارن بتونیم شمارو به اهداف خودتون نزدیک کنیم و به اون چیزی که شایستگیشو دارین برسین.
پاسخ
(2014/07/18، 10:42 AM)milad97 نوشته است:  با سلام خدمت همه ی دوستان.
محمدی هستم رتبه ی 6 کنکور برنامه ریزی شهری 93
خوشحالم که در کنار اقای مهندس امینی و لطف اقای ریاضت مدیر سایت در خدمت شما هستم.
امیدوارم که با ارائه برنامه ای خوب و کاربردی با همکاری اقای امینی که در این زمینه هم تجربه کافی دارن بتونیم شمارو به اهداف خودتون نزدیک کنیم و به اون چیزی که شایستگیشو دارین برسین.

سلام جناب محمدی
لطف میکنید یه توضیحی از وضعیت درسیتون طی ترم 7 و 8 بدین و اینکه کدوم دانشگاه بودین و اگر امکانش هست معدلتون؟؟
سال آخری و ترم آخری شدیم که هیچ......
پشت کنکوری هم شدیم.....
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: