تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : مشاوره گام به گام تا کنکور ارشد طراحی شهری94

توجه : مشاوره در این تاپیک کلی و رایگان می باشد

مشاوره طراحی شهری توسط :
- مهندس سیاوش مهدی زاده ، استاد و مدرس اسکیس طراحی شهری و مولف کتاب بانک سوالات کنکور انتشارات عصر کنکاش

انجمن شهرسازی ایران امسال نیز مانند سال گذشته اقدام به ارائه مشاوره و راهنمایی و برنامه ریزی گام به گام تا کنکور 94 نموده است. در این مشاوره شما می توانید با پرداخت مبلغ کمی از مشاوره گام به گام اساتید برجسته در گرایش های مختلف بهرمند شوید . این مشاوره ها فقط از طریق سایت انجام می شود و اساتید در گرایش طراحی شهری از همکنون تا شروع آزمون کنکور ارشد با شما خواهند بود ولی مباحث این تایپ به صورت عمومی و کلی خواهد بود و برنامه ریزی و مشاوره حرفه ای و اختصاصی شامل هزینه می باشد و باید برای دسترسی به آن ثبت نام و مبلغ 50 هزار تومان واریز نمایید . در مشاوره اختصاصی به سوالات و مشکلات شما پاسخ می دهند و راهنمایی می کنند و طبق برنامه آنها مطالعه می کنید و بدین ترتیب در وقت و هزینه صرفه جویی می کنید و از هر جای ایران نیز از طریق اینترنت می توانید مشاوره بگیرید و بهترین نتیجه را با کمترین هزینه بدست آورید.

لازم به ذکر است که هزینه مشاوره حضوری با این اساتید ساعتی 100 هزار تومان است ولی اعضای انجمن می توانند فقط با پرداخت 50 هزار تومان از همکنون تا آزمون کنکور از مشاوره آنلاین ایشان بهرمند شوند !

همه اعضای انجمن می توانند سوالات کلی خود را دز همین تایک به صورت رایگان مطزح نمایند تا اساتید به آن پاسخ دهند. مشاوره در این تاپیک هزینه ندارد !

- مشاوره اختصاصی آنلاین:

درصورتی که نیاز به مشاوره اختصاصی به صورت تلفنی از راه دور دارید به شما پیشنهاد میکنیم از مشاوره اختصاصی ما بهرمند شوید . در این مشاوره اساتید به شما برنامه مطالعه میدهند و می توانید به صورت تلفنی با ایشان در ارتباط باشید . همچنین می توانید سوالات و مشکلات خود را از طریق سایت مطرح و پاسخ بگیرید .

برای عضویت و ثبت نام و دسترسی به مشاوره آنلاین روی لینک زیر کلیک کنید :
هزینه 50 هزار تومان[/size][/b][/color] [/align]

http://anjoman.urbanity.ir/usercp.php?action=payments

سپس اگر میخواهید مشاوره برای کنکور طراحی شهری با مهندس مهدی زاده بگیرید ، بسته "ثبت نام کلاس مجازی مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد طراحی شهری استاد مهدی زاده"

و اگر می خواهید مشاوره برای کنکور برنامه ریزی شهری با مهندس امینی و مهندس محمدی بگیرید ، بسته " ثبت نام کلاس مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد برنامه ریزی شهری استاد امینی و محمدی " را خرید و به صورت آنلاین پرداخت کنید.

پس از پرداخت وجه ، شما به صورت اتوماتیک عضو کلاس مشاوره خواهید شد و به قسمت مشاوره دسترسی خواهید داشت و میتوانید مطالب و برنامه ریزی درسی که در این بخش مطرح می شود را مطالعه و سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایید تا اساتید پاسخ دهند . همچنین می توانید با سایر داوطلبان نیز در ارتباط باشید و به صورت گروهی مطالعه نمایید و از تجربیات یکدیگر استفاده کنید .

پس از پرداخت وجه و ثبت نام روی بخش آموزش کلیک کنید و سپس وارد بخش دوره های آموزشی انجمن شهرسازی شوید و سپس روی دوره مورد نظر خود کلیک و مطالب آن را بخوانید.

همچنین می توانید دربخش مورد نظر خود از طریق لینک زیر وارد شوید:

1- کلاس برنامه ریزی شهری-مرحله اول

2- کلاس کنکور تئوری طراحی شهری-مرحله اول

هر گونه سوال جهت ثبت نام در این کلاس ها را با شماره 09128989801 در میان بگذارید.
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ
سلام مهندس ریاضت
من در برنامه ریزی اختصاصی کنکور طراحی شهری مهندس مهدیزاده شرکت کردم. ولی هنوز نمیدونم از کجا باید سر فصلهایی که برنامه ریزی کردن رو پیدا کنم تا شروع به مطالعه کنم. خواهش میکنم راهنمایی کنیدSad((
پاسخ
(2014/07/19، 01:56 PM)9011403115 نوشته است:  سلام مهندس ریاضت
من در برنامه ریزی اختصاصی کنکور طراحی شهری مهندس مهدیزاده شرکت کردم. ولی هنوز نمیدونم از کجا باید سر فصلهایی که برنامه ریزی کردن رو پیدا کنم تا شروع به مطالعه کنم. خواهش میکنم راهنمایی کنیدSad((

دوست عزیز سلام
کار مشاوره هنوز آغاز نشده است و استاد مهدی زاده امشب تاپیک مشاوره اختصاصی را آغاز می کنند .
شما می توانید از لینک های معرفی شده در تاپیک اول وارد قسمت مشاوره اختصاصی شوید .
به امید خدا امسال همه با هم به سوی موفقیت پیش خواهیم رفت
پاسخ
دوستان عزیز
با نام و یاد خدا مشاوره اختصاصی را آغاز می کنیم.
تاپیک اختصاصی مشاوره طراحی شهری ایجاد شد :

http://anjoman.urbanity.ir/Thread-%DA%A9...&gsc.tab=0
پاسخ
انشاا... بهترین رتبه ها مثل سال های گذشته و حتی بهتر از آن ، از آن بچه های urbanity خواهد بود
پاسخ
سلام من حدود 45 تا از منابع رو دارم و تا به حال 25 تای آنها رو خوندم اگه به فرض اینکه تا پایان مهر الباقی اونها رو بخونم
به نظر شما برای ادامه کار باز هم کتاب بخونم و تست بزنم یا از بسته و جزوه استفاده کنم .
اگه جوابتون بسته وجزوه بود مال کدام موسسه رو بخونم؟
پاسخ
سلام خدمت مدیر سایت اقای ریاضت .من یک سوال داشتم فرق ما بچه های ارشد طراحی شهری با بچه های برنامه ریزی شهری چی هست که اونها تایپیک مجانی واسه مشاوره دارن ولی ما باید حتما ثبت نام کنیم تا مشاوره بگیریم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
تعدادی منبع خدمت دوستان عزیز
شما هم به اونا اضافه کنید، ممنون

.docx   منابع.docx (اندازه: 14/89 KB / تعداد دفعات دریافت: 36) [/pw]
نیم کیلو باش ولی پسته باش  Rolleyes 
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: