تبلیغات متنی شما در این بخش
 • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

  اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

  http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
 • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

  جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

  ثبت نام به زودی
 • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

  شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

  ثبت نام
 • کلاس سیتی انجین CityEngine

  نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

  ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : شروع کلاس چند نرم افزاری اتوکد کاربری در شهرسازی

#1
Star 
با سلام خدمت شما عضو محترم انجمن شهرسازی [name]
همانگونه که می دانید نرم افزار اتوکد یکی از پر کاربرد ترین نرم افزار ها در رشته های مختلف از جمله رشته شهرسازی می باشد که متخصصان شهرساز باید بتوانند با سرعت و دقت با این نرم افزار کار کنند زیرا پروژه های شهرسازی معمولا پروژه های وقت گیر و پر کار می باشند و اگر نقشه ها با دقت ترسیم و ویرایش و آماده سازی نشوند ، در انتهای کار با مشکلات زیادی روبه رو می شوید و حتی ممکن است ندانسته باعث ایجاد آما رو خروجی های نادرست در پروژه شوید زیرا نقشه های اتوکد در ادامه پروژه باید به صورت GIS تحویل کارفرما داده شود و ممکن است اشتباهات پی در پی در اتوکد و در جی آی اس منجر به پرداخت خسارت و تحمل هزینه و زمان زیادی شود .


معمولا دانشجویان این رشته فقط در دانشگاه اتوکد را آموزش می بینند و در پروژه های دانشجویی و پایان نامه خود مورد استفاده قرار می دهند و وقتی برای کار به یک مهندس مشاور و یا شهرداری مراجعه می کنند متوجه می شوند که سیستم ترسیم و کار با نقشه ها به کلی با آنچه فرا گرفتند فرق دارد . این یک اشکال در نظام آموزشی ما می باشد ولی ما برای رفع این مشکل کلاس آموزشی اتوکد کاربردی در شهرسازی را برای نخستین بار تدوین و برگزار کردیم . سرفصل های این دوره برای نخستین بار توسط انجمن شهرسازی ایران ، اربنیتی تدوین شد و همکنون آماده آموزش و انتقال آن به شما هستیم .
در این دوره ما اتوکد کاربردی در شهرسازی را به صورت کامل آموزش می دهیم و سپس اقدام به آموزش نرم افزار های جانبی به شما می نماییم و انواع ترفند ها و گره هایی که هنگام کار برای شما به وجود می آید را بررسی می کنیم .

اگر تا کنون در یک شرکت مهندسی مشغول به کار شده باشید متوجه می شوید که کارمندان آن با انواع مشکلات و ترفند ها در نرم افزار اتوکد و سایر نرم افزار های جانبی مانند فوتوشاپ و... آشنا هستند ولی شما هیچ اطلاعی در این رابطه ندارید و هنگامی که از آنها می خواهید به شما آموزش دهند ، آنها می گویند " عجله نکن کم کم یاد می گیری! " . این جمله ایست که شاید یک یا دو سال شنیدن آن را باید تحمل کنید و به خاطر همین جمله حقوق و مزایای خوبی دریافت نمی کنید ! در حالی که اگر یکی از کارمندان آنجا 60 ساعت برای آموزش اتوکد و ترفند های آن برای شما وقت بگذارد می توانید خیلی سریع و بدون مشکل و به صورت حرفه ای کار کنید و به سرعت پیشرفت کنید . د راین میان دو مشکل اساسی وجود دارد ، اول اینکه معمولا کارمندان فرصت کافی برای شما ندارند و دوم اینکه معلوم نیست آن کارمند با همه مباحث اتوکد و نرم افزار های جانبی به خوبی آشنا باشد . اینجاست که شما تصمیم میگرید به کلاس های اتوکد فنی حرفه ای یا آموزشگاه های معروف بروید . ولی متاسفانه در این آموزشگاه ها نیز مباحث عمومی اتوکد آموزش داده می شود و کاربرد اتوکد در شهرسازی و ترفند ها و روش ها و قوانین آموزش داده نمی شوند !
ما برای حل این مشکل یکی از بهترین و با تجربه ترین اساتید اتوکد را شناسایی و انتخاب کرده ایم و سرفصل های جدید را به کمک یکدیگر تدوین کرده ایم و یک پکیج آموزشی جامع و کامل برای انتقال به شما آماده کرده ایم .
شما پس از گذراندن این دوره می توانید :
- مانند یک مهندس حرفه ای می توانید با اتوکد کار کنید
- با کوتاه ترین روش های ترسیم آشنا خواهید شد
- به صورت کامل اتوکد دو بعدی و سه بعدی را فرا خواهید گرفت
- با کنترل سند ها و نور پردازی در نرم افزار 3Dmax آشنا خواهید شد
- با انواع روش های رندر گیری از جمله v.ray آشنا خواهید شد
- با انواع شیت بندی های حرفه ای در فوتوشاپ آشنا می شوید
- با انواع رنگ ها و پیرینتر ها و نحوه پیرینت و پلات آشنا می شوید
- با انواع GPS ها و مپ سورس ها و گوگل مپ آشنا می شوید
- با برنامه نویسی LISP آشنا می شوید و لیسپ های کاربردی در شهرسازی را دریافت می کنید.
- و ....

معمولا موسسات و آموزشگاه های مختلف از سرفصل های ما کپی برداری و سو استفاده می کنند (همانگونه که از سرفصل های ما برای آموزش GIS سو استفاده کرده اند !) به همین دلیل از ذکر سرفصل های اختصاصی بیشتر خود داری میکنیم و فقط در طول دوره آنها را اموزش می دهیم .برنامه کلاس ها :
شروع کلاس : چهارشنبه 93/05/01
چهار شنبه ها و پنجشنبه ها ساعت 16 الی 20
مکان: تهران
هزینه ثبت نام 700 هزار تومان است که در دو قسط نیز می توانید پرداخت نمایید
تلفن ثبت نام : 02166123963برای دریافت اطلاعات و زمان شروع کلاس های این دوره و دوره های بعدی اتوکد عدد 7 را به شماره 30001281283000 پیامک نمایید
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

  پرش به انجمن: