تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : لطفا منو راهنمایی کنید

سلام خدمت همه شهرسازان گرامی..من ترم4رو تموم کردم میتونم از الان برای ارشد بخونم؟ چه درسهایی رو از الان شروع کنم بهتره؟؟ باتوجه به اینکه من بیشتر به برنامه ریزی شهری علاقه دارم....ممنون میشم راهنماییم کنید؟؟

Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):
پاسخ
سلام
هممون درس های خودتون را با کتاب های اصلی بخونید و فقط به جزوه استاد و یا چیز های دیگه اکتفا نکنید
و خلاصه نویسی کنید
امیدوارم موفق بشید
پاسخ
(2014/07/26، 05:00 AM)bastani72 نوشته است:  سلام خدمت همه شهرسازان گرامی..من ترم4رو تموم کردم میتونم از الان برای ارشد بخونم؟ چه درسهایی رو از الان شروع کنم بهتره؟؟ باتوجه به اینکه من بیشتر به برنامه ریزی شهری علاقه دارم....ممنون میشم راهنماییم کنید؟؟

Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):

سلام دوست عزیز
خوشحالم که از همین الان به فکر ارشد هستین.من خودمم از ترم های پایین شروع کردم البته ناقص و با شتاب زیاد.ولی الان به صورت آهسته دارم منابع اصلی رو میخونم و کتاب های که بیشتر مربوط به دروس کارشناسیم میشه.پس شما اول کتاب تاریخ شارتا شهر رو بخون البته روزی دو صفحه کاملا مفهومی.همزمان تاریخ شکل شهر رو بخون اونم روزی دو صفحه هر روز مرور مباحث قبل .و یک کتاب از مباحث برنامه ریزی یا مباحث عمومی بخون مثلا مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری فعلا روزی 5تا 10 صفحه و هر روز مرور درس های قبل .و روزی چند کلمه زبان عمومی با جعبه لاینتر.البته بگم برنامه در نگاه اول سنگین هست ولی با روزی 2.5ساعت میشه همشو خوند.انشا الله موفق باشید
پاسخ
سلام دوست من
به نظرم خوندن به هدف کنکور (یعنی حفظ کردن و .. ) از الان زوده ولی خوب میتونی همون درس های دانشگاه رو با جدیت و دقیق بخونی مخصوصا کتاب های مهم و مرجع رو به قصد مطالعه و روخونی هم که شده یه نگاهی بهشون بنداز تا ایام کنکورت مطالب واست تازگی نداشته باشه و دستت اومده باشه چی به چیه
و یک توصیه خیلی مهم مهم تر از قبلی.... زبان ، واسش وقت بذار حتما!
خیلی تعیین کننده ست
موفق باشی Smile
این یکی از تضادهای زندگی ما است ،که آدم همیشه کار اشتباه را در بهترین زمان ممکن انجام میدهد .چارلی چاپلین
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: