تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : 1 سوال تخصصی در مورد WORD

سلام به دوستان
پایان نامه من از 6 فصل تشکیل شده و هر فصل در یک ورد جداگانه هست.
پس من 6 فایل ورد دارم!
حالا می خوام این 6 فایل رو به 1 فایل تبدیل کنم چطور می تونم این کار رو بکنم.
توجه داشته باشید که هر فصل دارای سربرگ مخصوص به خود فصل رو داره مثلا بالای برگه های فصل دوم نوشته مبانی در صورتیکه در فصل سوم چیز دیگری نوشته مرسی
پاسخ
سلام..
منم ترم پیش برای کار طرحمون همین سوال برام پیش اومده بود تمام راه هایی که به ذهنم میرسید رو انجام دادم و نشد و درآخر رسیدم به اینکه جداگونه pdf کنم و بدم برا پرینت.....!!!!!!!!!
[hide]زنده باد ایرانی زنده بادند (!!) مهندسین شهرسااااز :32:[/hide]
پاسخ
این کار رو نمی تونم کنم متاسفانه چون در فهرست بندی اتوماتیک به مشکل می خورم
پاسخ
کسی نیست یاری کنه؟
پاسخ
(2014/07/26، 06:36 PM)mehdiganjoor نوشته است:  کسی نیست یاری کنه؟
چرا 6 تا فایل رو وارد 1 فایل نمیکنید؟ در قالب فصل درنظربگیرید کارتونو (6 فصل) برای شماره بندی و فهرست بندیشم مشکلی پیش نمیاد
فکرنکنم اینکه بخواین چندتا فایل رو به یک فایل تبدیل کنید توی وورد بشه اما با پی دی اف میتونید این کارو انجام بدین که چند سرفصل تعیین میکنید و روی هرکدوم کلیک کنید فایل مورد نظرو میاره.
[تصویر:  patch2image-jpg2.jpg]
پاسخ
سلام
برای اینکه سر برگ های هر فصلتون حفظ بشه باید از دستور Breaks که در سربرگ page layout قرار داره استفاده کنید
به این ترتیب که اخر فصل اولتون روی اخرین خط کلیک کنید و اینتر بزنید، حالا با استفاده از دستور Breaks و قسمت next page رو کلیک کنید، یک صفحه جدید براتون باز میکنه که میتونید فایل فصل دوم رو د راین قسمت کپی کنید
اگر سوالی بود در خدمتم
چه رنجی است لذت ها را تنها بردن و چه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن و چه بدبختی آزاردهنده ای است تنها خوشبخت بودن! در بهشت تنها بودن سخت تر از کویر است
پاسخ
با سلام
ابتدا فایل هاتون رو در یک فایل word تجمیع کنید
سپس ابتدای فصل جدید کلیک کنید و از تب PAGE LAYOUT گزینه Breaks باید Next page انتخاب کنید
حالا برای هر فصل Header و Footer مورد نظر رو اعمال کنید و دقت داشته باشید که برای اینکه ارتباطش با فصل قبلی از بین بره و عناوین متفاوت رو بتونید تایپ کنید باید از منوی DESIGN روی Link to Previous کلیک کنید تا غیر فعال بشه و ارتباطش با فصل قبل از بین بره...
برای تمامی فصول و یا قسمت هایی که فرضا بخواید شماره صفحشو بردارید باید این کار رو تکرار کنید
موفق باشید...
پاسخ
واسه چیزی که من از گفته هاتون متوجه شدم این کارو باید انجام بدین:
اول باید برید تو آخرین صفحه از ورد فصل اول ؛ بعد حالامسیر زیر رو برید:
page layout > breaks > next page
بعد این که مسیر بالا رو رفتید حالا تو آخرین پیجی که اضافه شد ، عنوان یا سربرگ فصل دو رو در قسمت header
پیج تایپ کنید
حالا تو تب design که باز شده قسمت option تیک گزینه دوم رو هم بزارید
different odd & Even pages
حالا مطالب فصل دوم رو از فایل مربوطش به این فایل کپی کنید.
الان باید هر فصل سربرگ خودش رو داشته باشه.
برای فصل های بعدی هم باید همین کارو تکرار کنید
امیدوارم که حل شه مشکلتون Smile
این یکی از تضادهای زندگی ما است ،که آدم همیشه کار اشتباه را در بهترین زمان ممکن انجام میدهد .چارلی چاپلین
پاسخ
روش های دوستان را امتحان کردم اما فقط صفحه قبل از بریک سربرگ نداره ما باقی فصل قبلی داره.اگر امکانش باشه تصویری آموزش بدید تا بفهمم مشکلم کجاست ممنون می شم . همچنین من می خواهم صفحات هم درست پشت سر هم باشند مرسی از کمکتون
پاسخ
تو یه فیلم یه دقیقه ای رفتم راهشو واستون
ایمیلتون رو بدید واستون بفرستم
این یکی از تضادهای زندگی ما است ،که آدم همیشه کار اشتباه را در بهترین زمان ممکن انجام میدهد .چارلی چاپلین
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: