تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : فیلم آموزشی مکان یابی ایستگاه های آتش نشانی بامدل ahpدر gis

سلام. منم هر کادی میکنم سه تا از فایل ها همین ارور دوستمون رو میده.با km player باز میکنیم. فایل ها حیفه لطفا کمک کنید
پاسخ
سلام. سه چهارتا از فایل ها هر کار میکنم باز نمیشه اگه میشه لطف کنید با فرمت دیگه برام ایمیلشون کنید با تشکر mi.nozari@gmail.com
پاسخ
مژده مژده بالاخره فهمیدم ۴ تا فایلی که باز نمیشه چطور باید باز کنیم. دوستانی که مشکل منو داشتن خوب گوش بدن ساده توضیحش میدم. من هر کاری کردم که بتونم فایل دانلود شده رو از extract خارج کنم نمی شد.بعد از اینکه فایل رو دانلود کردین آن را در یه فلش کپی کنید بعد موس را زیر پسوند rar فایل میگیریم تا یه خط زیر آن مشاهده کنیم بعد کلیک راست میکنیم و گزینه extract file رو انتخاب میکنیم که به راحتی یه فایل دیگه ایجاد شده و با kmplayer باز می شود.
پاسخ
سلام ممنونم بابت زحماتتون ولی بجز یکی دو مورد بقیه اشکال دارن و نمیشه از حالت زیپ خارج بشن
پاسخ
سلام.ممنون از فایلی که قرار دادید.منم مشکل farid.koohi را دارم و بعد از دانلود فایل های 3 و4و5و6 مشکل داره و باز نمیشه
پاسخ
Question 
سلام
این فیلم های آموزشی رو تقدیم میکنم به دوستان شهرسازم
امیدوارم مفید و رضایت بخش باشه با توجه به مبتدی بودن من در پر کردن فیلم های آموزشی
لینک های دانلود:

[hide]از قسمت زیر دانلود کنید[/hide]

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   1.rar (اندازه: 2/92 MB / تعداد دفعات دریافت: 944)
.rar   2.rar (اندازه: 10/65 MB / تعداد دفعات دریافت: 929)
.rar   3.rar (اندازه: 1/19 MB / تعداد دفعات دریافت: 993)
.rar   4.rar (اندازه: 7/78 MB / تعداد دفعات دریافت: 920)
.rar   5-1.rar (اندازه: 10 MB / تعداد دفعات دریافت: 882)
.rar   5-2.rar (اندازه: 2/86 MB / تعداد دفعات دریافت: 577)
.rar   6.rar (اندازه: 6/37 MB / تعداد دفعات دریافت: 834)
.rar   7_and_8.rar (اندازه: 8/26 MB / تعداد دفعات دریافت: 710)
پاسخ
سلام ممنون خیلی خوب بود البته من باید بیشتر ببینم تا یاد بگیرم ....خودتون تدریس میکردین؟؟خیلی شبیه استادا صحبت شده بود
پاسخ
(2014/07/28، 05:22 PM)bastani72 نوشته است:  سلام ممنون خیلی خوب بود البته من باید بیشتر ببینم تا یاد بگیرم ....خودتون تدریس میکردین؟؟خیلی شبیه استادا صحبت شده بود

سلام
خواهش میکنم .انشاالله. آموزش های دیگه هم به مرور تو سایت میذارم.آره امروز پرش کردم.خب به لطف کلاس های که تو دانشگاه برگذار کردم
پاسخ
پس من خوب تشخیص دادم..شما استاد خوبی میشین فقط یک انتقاد داشتم یکم تند درس میدین........دانشجوهای کندی مثل من مجبورن چند بار گوش بدن.........................Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):
پاسخ
خیلی خوب بود! ممنونم
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: