تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : بدست آوردن سریع مساحت تعداد زیادی واحد های مسکونی در اتوکد

Video 
سلام
فیلم آموزشی بدست آوردن مساحت تعداد زیادی polygon در زمان کوتاهی و تبدیل آنها به یک جدول در اتوکد و گرفتن مجموع و میانگین و ... مساحت های بدست آمده،به وسیله لیسپ area lable
لیسب مورد نیاز در پیوست جهت تمرین.
پسورد : masoudjavadpoor

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   LISP.rar (اندازه: 22/85 MB / تعداد دفعات دریافت: 639)
.rar   .lisp.rar (اندازه: 155/54 KB / تعداد دفعات دریافت: 448)
پاسخ
(2014/08/01، 01:08 PM)masoud javadpoor نوشته است:  سلام
فیلم آموزشی بدست آوردن مساحت تعداد زیادی polygon در زمان کوتاهی و تبدیل آنها به یک جدول در اتوکد و گرفتن مجموع و میانگین و ... مساحت های بدست آمده،به وسیله لیسپ area lable

سلام تشکر فراوان.....:thanks::thanks::thanks:
پاسخ
سلام
واقعا عالی و کاربردی
ممنون
پاسخ
اول باید فایل lisb رو توی قسمت فونت اتوکد ریخت بعد اتو کد رو باز میکنیap رو تایپ وبعد اینتر پنجره ای باز میشه در کادر اول میری به مسیری که فایل lisb رو انداختی در اخرین کادر larea می نویسی بعد روی loud میزنی که در که پایینش یه پیام میده که sucssfully نوشته یعنی با موفقیت لود شدبعد پنچره رو ببندید.
حالا در خط فرمان تایپ کنید larea اینتر/ s اینتر/انتخاب کل کادرهای موردنظر؛اینتر /g اینتر /وحالادکمه اف 2 کیبردومیزنی تا مساحتشو که اخرین عدد است نمایش دهد همون جا انتخابش میکنی کلیک چپ وکپیو میزنی بعد تو اگسل یا هر جای دیگه پیس می کنی. حتما حتما جواب میده و اسون ترین راه سعی میکنم در اسرع وقت فایلlisb که گفتمو رو هم براتون بزارم.
پاسخ
ببخشید اقای جواد پور من خیلی دوست داشتم فایلاتونو باز کنم ولی نمیشه یعنی نرم افزار زیپم نتونست باز کنه حالا چی کار کنم رمز و هم میزنم نمیشهنمیشه.
بازم ممنون به نظر خیلی مفید
پاسخ
اول باید فایل lisb رو توی قسمت فونت اتوکد ریخت بعد اتو کد رو باز میکنیap رو تایپ وبعد اینتر پنجره ای باز میشه در کادر اول میری به مسیری که فایل lisb رو انداختی در اخرین کادر larea می نویسی بعد روی loud میزنی که در که پایینش یه پیام میده که sucssfully نوشته یعنی با موفقیت لود شدبعد پنچره رو ببندید.
حالا در خط فرمان تایپ کنید larea اینتر/ s اینتر/انتخاب کل کادرهای موردنظر؛اینتر /g اینتر /وحالادکمه اف 2 کیبردومیزنی تا مساحتشو که اخرین عدد است نمایش دهد همون جا انتخابش میکنی کلیک چپ وکپیو میزنی بعد تو اگسل یا هر جای دیگه پیس می کنی. حتما حتما جواب میده و اسون ترین راه سعی میکنم در اسرع وقت فایلlisb که گفتمو رو هم براتون بزارم.
پاسخ
(2014/08/01، 01:08 PM)masoud javadpoor نوشته است:  سلام
فیلم آموزشی  بدست آوردن  مساحت تعداد زیادی polygon در زمان کوتاهی  و تبدیل  آنها به یک جدول در اتوکد و گرفتن مجموع و میانگین و ...  مساحت های بدست آمده،به وسیله لیسپ area lable
پاسخ
سلام. با تشکر از راهنماییتون. فقط این فیلم آموزشی دانلود نمیشه. میشه هر چه سریع تر این فیلمو دوباره اینجا قرار بدید.نیاز فوری بهش دارم.
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: