تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : روش خواندن زبان تخصصی

سلام دوستان...من میخوام زبان تخصصی دکتر فرهادی رو بخونم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم؟آخه لغات خیلی داره وجالب اینه که زود هم فراموش میشه .....وآیا کل هر درس رو باید بخونم؟ کسی تستهای سالهای قبل رو از زبان تخصصی داره؟؟؟ممنون میشم کمک کنید..
Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):
پاسخ
slm dostam..bayad loghat ro kheyli kheli foooooooooooooollllllllllll bashi.har dars ham beshin englisisho rokhoni kon va loghatayi ro k balad nisti ro dar biar va ona ro ham khob fol sho.niazi nis beshini har darso daghigh bekhoni.hameye loghataro(ham onayi k to matne ham loghate avale darso)balad bashi nomreye kheyli khobi azesh migiri..movafagh bashi:12:
پاسخ
ســـ ـــلام .
من زبان تخصصی نگذرانده ام و زبانم بسی جای کار دارد تا . . . بگذریم .اما ترم گذشته در دو درس مجبور بودیم مقاله ISI دانلود و ترجمه کنیم هرچند شاید برای یک خط ترجمه ساعت ها ذهنت درگیر باشد اما ارزش داشت و من آنجا فهمیدم برای تقویت زبان باید لغت را در قالب جمله ببینی یقیناً برای تقویت مکالمه هم باید فیلم ببینی و آهنگ گوش کنی . از اینجا هم از استادم بسیار ممنونم که این تکلیف را به ما دانشجویان دادند و هرجا هم که به مشکل برمی خوردیم کمک مان می کردند .

ای شهرساز ای وارث هرج ومرج شهرهای خسته و ای آشنای اندوه شهر بر هجوم دردهای شهر بتاز .
پاسخ
سلام
اقا من کتاب فرهادی رو واسه کنکور چطوری باید بخونم؟ لغات فقط؟ یا متن رو هم باید فول باشم؟
ممنون از راهنمایی شماSmile)))))))
پاسخ
سلام ممنون از راهنماییتون..البته من این درس رو گذرندوم....اما مشکل سر فول شدنه.......تثبیت مطالب خیلی سخته.. من فکر میکنم زبان مشکل خیلی از داوطلبان ارشد خیلی خوبه که این همینجا مشکل حل بشه البته تا حدودی....من زمانی که کنکوری بودم همه راهها رو امتحان کردم دوست داشتم بهتون بگم.....اول اینکه فلش کارت درست کردم نتیجش بد نبود ..بعد معنای هر لغتی که دشوار بود تصویرشو میکشیدم.بعد یک مدت خودم خسته شدم گذاشتمش کنار...واژگان یکم شبیه504درست کردم بهتر بود..اما بعد لغت نامه انگلیسی به انگلیسی درست کردم که عالی بود تو اون زمان کنکور سراسری خیلی جواب داد البته ارشد هم همین سبک فک کنم جواب بده این نظر منه!!!!. برای کتاب دکتر فرهادی هم همین روشو اجرا کنید جواب میده ...اما چند وقتی کلا تخیله اطلاعاتی زبان شده بودم اونم بخاطر اینکه اصلا مرور نداشتم اما به امید خدا دوباره شروع کردم ..یک چیزی که تو درک زبان از همه مهمتره اول توکل بعد همت..من به همت وتلاش باوردارم اصلا مهم نیست به چه روشی اما تلاش برای یاد گرفتن وخسته نشدن یعنی اولین قدم برای موفقیت....Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azar
پاسخ
khondane matn vase konkur kheyli moheme.chon to konkur bayad balad bashi matnhayi k behet midan ro vaseye khodet tajzie tahlil koni.az tarafi ham ba khondane matn loghat ro behtar yad migiri.rahnamayi ghable man darmorede emtehanate daneshgah bod.movafagh bashi
پاسخ
Question 
(2014/08/04، 02:15 PM)9011403115 نوشته است:  سلام
اقا من کتاب فرهادی رو واسه کنکور چطوری باید بخونم؟ لغات فقط؟ یا متن رو هم باید فول باشم؟
ممنون از راهنمایی شماSmile)))))))

سلام دوستان کسی کتاب دکتر فرهادی رو داره ؟؟:rolleyes
ممنون میشم :50:
Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):
پاسخ
سلام دوستان
به نظر من لغاتو به صورت فلش کارت برای خودت بنویس و با استفاده از جعبه جی 5 یا لایتنز بخونشون هر شب یک یا دو درس به نظرم اینجوری بهتر یاد آدم میمونه ولی باید حتما متن هم ترجمه کنی فقط لغت خالی خوندن به درد نمیخوره
اینم یه پیشنهاده
موفق باشی
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: