تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : فصل سوم پایان نامه

سلام بچه ها یه سوالی دارم . برای فصل سوم که روش اجرای تحقیق هستش ، باید چی بنویسم ؟ Confusedmilies-azardl (181)::37: Confusedmilies-azardl (181):
استاد راهنمام خیلی بده اصلا کمک نمی کنه . اگه کسی دقیق می دونه باید چی کار کنم بهم بگه لطفا . ممنون می شم
raoufi.1989@yahoo.com
پاسخ
سلام من تو فصل سوم پایان نامم نمونه موردی مو توضیح دادم همه موضوعات(کالبدی و.....) ولی چون موضوع من بیشترکالبدی بود اونو بیشتر توضیح دادم بقیه عوامل رو کم
خوشبختی توپی است که وقتی می غلتد به دنبال آن می دویم و وقتی توقف می کند به آن لگد می زنیم.:3:::3:SmileSmile:12::12:Confused8:
پاسخ
نه ، اون که یه فصل دیگس ، ویژگی های منطقه مورد مطالعه است .
این فصل که می گم اسمش روش اجرای تحقیق هستش و باید روش هایی که توی تحقیقت استفاده کردی بنویسی از نمونه گیری تا ازمون های مختلف اما نمی دونم چی بنویسم
پاسخ
(2014/08/07، 12:16 PM)raoufi نوشته است:  نه ، اون که یه فصل دیگس ، ویژگی های منطقه مورد مطالعه است .
این فصل که می گم اسمش روش اجرای تحقیق هستش و باید روش هایی که توی تحقیقت استفاده کردی بنویسی از نمونه گیری تا ازمون های مختلف اما نمی دونم چی بنویسم

سلام مهندس. مهندس وهاب پور درست میگن. شما اگه بخواید روندی رو که همه برا پایان نامه هاشون استفاده میکنن پیاده کنید، باید در فصل سوم به شرح و برسی نمونه موردی بپردازید. به نظرم بهتره که حتما نگاهی به کتاب روش تحقیق خاکی بکنید. اونجا توضیح داده شده که در هر قسمت پایان نامه چه چیزهایی رو باید عنوان کنیدConfusedmilies-azardl (181):
موفق باشید
پاسخ
(2014/08/07، 03:02 PM)nur نوشته است:  
(2014/08/07، 12:16 PM)raoufi نوشته است:  نه ، اون که یه فصل دیگس ، ویژگی های منطقه مورد مطالعه است .

سلام مهندس. مهندس وهاب پور درست میگن. شما اگه بخواید روندی رو که همه برا پایان نامه هاشون استفاده میکنن پیاده کنید، باید در فصل سوم به شرح و برسی نمونه موردی بپردازید. به نظرم بهتره که حتما نگاهی به کتاب روش تحقیق خاکی بکنید. اونجا توضیح داده شده که در هر قسمت پایان نامه چه چیزهایی رو باید عنوان کنیدConfusedmilies-azardl (181):
موفق باشید

سلام کتاب روش تحقیق حافظ نیا هم خیلی خوبه
خوشبختی توپی است که وقتی می غلتد به دنبال آن می دویم و وقتی توقف می کند به آن لگد می زنیم.:3:::3:SmileSmile:12::12:Confused8:
پاسخ
(2014/08/07، 12:07 PM)raoufi نوشته است:  سلام بچه ها یه سوالی دارم . برای فصل سوم که روش اجرای تحقیق هستش ، باید چی بنویسم ؟ Confusedmilies-azardl (181)::37: Confusedmilies-azardl (181):
استاد راهنمام خیلی بده اصلا کمک نمی کنه . اگه کسی دقیق می دونه باید چی کار کنم بهم بگه لطفا . ممنون می شم
raoufi.1989@yahoo.com
سلام مهندس
ببین فصل بندی پایان نامه یه کار سلیقه ای هست که برمی گرده به استادراهنمای شما ودستورعمل دانشگاه شما....مثلا در دانشگاه بنده فصل سوم باید روش تحقیق در 10تا20صفحه نوشته می شد اما استادراهنمایم گفت چون نمونه موردیم منطقه 12تهران بود ویژگی های جغرافیایی اقلیمی زمین شناسی جمعیت و...را براش بیارم.
اما استادراهنماودانشگاه شما خواسته اند که روش تحقیق آورده بشه...
در روش تحقیق اصولا همه تحقیقات اول از مطالعات کتاب خانه ای شروع می شود که شما می نویسسد که این تحقیق اول با مطالعات کتابخانه ای واسنادشروع شده،وبرای شناخت منطقه مورد مطالعه از عکس های وتصاویرماهواره ای ونقشه استفاده شده اگر میری منطقه وخودتم عکس میگیری میگی با مراجعه به منطقه خودم هم مشاهده وعک برداری کردم.حالا در مرحله عد باید ببینی مثلا از چه مدلی می خوای استفاده کنی کمی یا کیفی که این بستگی به موضوع متغیرهای مستقل ووابسته و...داره در روش کمی ومدل های کمی اصولا یه پای قضیه آمارspssهست .یا مدل کیفی که میتونهswotباشه.وجامعه آماریتومشخص می کنی مثلا میگی در این تحقیق با توجه به اینکه جمعیت منطقه من3456789نفراست براساس آمارسال1390 ومحاصبه ازطریق فرمول کوکران تعدادمثلا342تا پرسشنامه پرشد.در واقع هرکاری که میخوای انجام بدی قدم به قدم در حد 20تا25صفحه شرح میدی.
شرافتمندانه زیستن یعنی خوردن چوب صداقت
به جای بلعیدن نان رذالت.

برای کشف اقیانوس های جدید
باید جرات ترک ساحل را داشت
این دنیا دنیای تغییر است، نه تقدیر !
:55::55:
پاسخ
من استاد راهنمام گفت که فصل سوم ویژگی های منطقه مورد مطالعه رو بنویسم . اما استاد داورم گفت که باید روش تحقیق کار می کردی . من باید شهریور دفاع کنم و متاسفانه استاد راهنمام رفتن مسافرت و نیست که بهم بگه چی کار کنم . گیج شدم
پاسخ
(2014/08/08، 09:45 AM)raoufi نوشته است:  من استاد راهنمام گفت که فصل سوم ویژگی های منطقه مورد مطالعه رو بنویسم . اما استاد داورم گفت که باید روش تحقیق کار می کردی . من باید شهریور دفاع کنم و متاسفانه استاد راهنمام رفتن مسافرت و نیست که بهم بگه چی کار کنم . گیج شدم

من تیرماه دفاع کردم...بایدبه حرف استادراهنمایت گوش بدی چون همه ی مسولیت کارت به عهده ایشون هست...
ببین اکثربچه ها ومن ودرخیلی ازدانشگاه ها در فصل اول 10تا20 صفحه درخصوص روش کار وروش تحقیق می نویسند...
در فصل سوم هم منطقه موردمطالعه یا اون محدوده رو باید شرح بدی مثلا بگو در فلان منطقه مثلامنطقه 5تهران ئهستوغیره...
اصولا فصل 4و5 درپایان نامه مهم هست مثلامیگن سعی کنید فصل1تا3کار100صفحهو4و5هم 100صفحه باشه...
نگران نباش این استادهای مااصلا نمی خونن کارهای مارو...
همشون به پول پایان نامه های مافکرمی کنند اصلا مارو دلار می بینند...الان بدترین کاررو میدن 18تا18ونیم وبهترین کاررو از 19میدهند19...الکی خودتوناراحت نکن...متاسفانه تعداداساتیدباوجدان کم شده...درواقعه درعلمشون کمفروشی می کنند...
:13:
شرافتمندانه زیستن یعنی خوردن چوب صداقت
به جای بلعیدن نان رذالت.

برای کشف اقیانوس های جدید
باید جرات ترک ساحل را داشت
این دنیا دنیای تغییر است، نه تقدیر !
:55::55:
پاسخ
اره من توی فصل اول مختصر و مفید و جامع توضیح دادم . فصل سوم هم منطقم رو توضیح دادم . فصل 4 هم که تجزیه تحلیل و کارای آماریم بود فصل 5 هم نتیجه و پیشنهادات . اما استاد راهنمام گفت باید یه فصل جدا بنویسی . من هم استادم رفته مسافرت نیست . به داورم گفتم اون نیست نمی دونم چی کار کنم . گفت پس ولش کن همینو ببند . اما می ترسم نمرم کم شه . خودم دارم یه چیزایی می نویسم . واقعا با حرفت موافقم ما رو دلار می بینن .
پاسخ
سلام .....داخل فصل سوم باید بنویسین ک از چ روشی داده ها و اطلاعاتتونو جومع اوری میکنین....مثلا روش کتابخانه ای، روش پاسخنامه و...روش های دیگه ای هم هست...من ی جزوه دارم اگ بتونم میذارمش تو سایت...
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: