تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : اطلاع از نتایج نهایی ارشد امسال

به نظرتون نتایج ارشد چندم اعلام میشه؟:12:
کیا فکر میکنن قبول میشن؟ کیا بعد مرحله 2 رتبه شون بهتر میشه کیا خدای نکرده بدتر؟
پاسخ
من شنیدم هفته اول شهریور میاد ... سال قبل 4یا 5 شهریور نتایج اومدن .
پاسخ
Confusedmilies-azardl (181):من رتبه 150آوردم مرحله اول فقط هم روزانه ها و شبانه های تهرانو زدم .نمیدونم قبول میشم یانه .مرحله دومم راضی بودم باتوجه به اینکه سوالا هم تکراری بود.
نفس ها الان تو سینه حبس شده مخصوصا برای رتبه های 100تا 200مرحله اول
امیدوارم هرکس هرچقد تلاش کرده به ثمره کارش برسهSmile ان شا الله.
موفق باشیدConfused8:Confused8:Confused8:Confused8:Confused8:Confused8:Confused8:Confused8:Confused8:
پاسخ
واسه ما که سوالا تکراری نبود اونقدم جدید بود که افتضاح کاشتیمSad امسال که مرحله دوم واقعا واقعا تعیین کننده ست چون اختلاف درصدها تو مرحله اول در حد صدم درصد بود و این یعنی یه تفاوت وحشتناک...من که خیلی نگرانمSad
پاسخ
قراره نتایج هفته اول شهریور اعلام بشه.یعنی هفته بعد Sad
با آرزوی موفقیت برای همتون
پاسخ
اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره‌ اعلام‌ فهرست‌ اسامي‌ پذيرفته‌ شدگان‌ نهايي‌ آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌تكميلي‌ (دوره‌هاي‌كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ داخل‌) سال‌ 1393
1393/05/29
بدين وسيله به اطلاع كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته ‌داخل‌) سال‌ 1393 مي‌رساند كه‌ نتايج نهايي آزمون‌ مذكور در 132 كد رشته‌ امتحاني در روز دوشنبه مورخ 3/6/93 بر روي سايت اين سازمان به نشاني http://www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد.

فهرست اسامي قبول شدگان نهايي 11 كد رشته امتحاني باقيمانده از 143 كد رشته امتحاني شامل 1147 (اطلاعات و حفاظت اطلاعات)، 1149 (مديريت امور دفاعي «1» ارتش جمهوري اسلامي ايران)، 1150 (مديريت امور دفاعي «2» سپاه پاسداران انقلاب اسلامي)، 1151 (فرماندهي مديريت انتظامي «3»)، 1153 (مديريت اطلاعاتي)، 1154 (مطالعات دفاعي استراتژيك)، 1155 (اطلاعات استراتژيك)، 1156 (آماد)، 1157 (مديريت بحران)، 1158 (پدافند غيرعامل، دانشگاه امام حسين«ع») و 1159 (پدافند غيرعامل ـ امنيت ملي، دانشكده علوم و فنون فارابي) به علت داشتن شرايط خاص و با توجه به اينكه ثبت نام و برگزاري آزمون برخي از كد رشته هاي امتحاني مذكور توسط موسسات آموزشي ذيربط با هماهنگي اين سازمان انجام شده است، به طريق مقتضي، با هماهنگي ارگانهاي مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد.

ثبت نام از كليه‌ پذيرفته‌ شدگاني‌ كه‌ اسامي‌ آنها به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شدگان‌ نهايي‌ در هر يك‌ از 132 كدرشته‌ امتحاني‌ اعلام‌ شده‌ است‌، دعوت‌ مي‌نمايد ضمن توجه به ضوابط و شرايط اعلام شده براي كسب اطلاعات بيشتر و دقيق‌تر درخصوص تاريخ، نحوه و مدارك لازم براي ثبت‌نام به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاهها و موسسات آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند، لذا پذيرفته شدگان رشته‌هاي مختلف تحصيلي دانشگاهها و موسساتي كه در سايت اينترنتي دانشگاههاي مذكور برنامه زماني ثبت نام درج نگرديده بايد براساس برنامه زماني سازمان سنجش آموزش كشور در يكي از روزهاي شنبه 8/6/93، يكشنبه 9/6/93، دوشنبه 10/6/93 و سه‌شنبه 11/6/93 با توجه به حرف اول نام خانوادگي خودبراساس اطلاعيه اي كه همراه با نتايج منتشر خواهدشد براي ثبت نام به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند.

توجه: كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست در زمان مقرر براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند، بديهي است عدم مراجعه پذيرفته‌شدگان در تاريخ‌ يا تاريخ‌هاي تعيين شده براي ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصيل آنان تلقي خواهد شد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
پاسخ
(2014/08/12، 07:52 AM)شهابیسا نوشته است:  Confusedmilies-azardl (181):من رتبه 150آوردم مرحله اول فقط هم روزانه ها و شبانه های تهرانو زدم .نمیدونم قبول میشم یانه .مرحله دومم راضی بودم باتوجه به اینکه سوالا هم تکراری بود.
موفق باشیدConfused8:Confused8:Confused8:Confused8:Confused8:Confused8:Confused8:Confused8:Confused8:

امروز حدودا دو هفته از یادداشت خودم میگذره.خوشبختانه و به لطف حضرت دوست در دانشگاه علامه طباطبائی تهران:40: پذیرفته شدم. شکی نیست که بعد هرسختی اسانی است و امیدوارم تمام کنکوری های سالهای آینده تلاش رو همراه با امید و توکل به حضرت حق سرلوحه کارشون بدونن
پیروز باشید:12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12:
پاسخ
خدارو شکر منم راضیم.با ارزوی موفقیت برای همه ی اونایی که برای هدفشون تلاش میکنن.سلامت باشید
پاسخ
(2014/08/25، 07:38 AM)شهابیسا نوشته است:  
(2014/08/12، 07:52 AM)شهابیسا نوشته است:  Confusedmilies-azardl (181):من رتبه 150آوردم مرحله اول فقط هم روزانه ها و شبانه های تهرانو زدم .نمیدونم قبول میشم یانه .مرحله دومم راضی بودم باتوجه به اینکه سوالا هم تکراری بود.

امروز حدودا دو هفته از یادداشت خودم میگذره.خوشبختانه و به لطف حضرت دوست در دانشگاه علامه طباطبائی تهران:40: پذیرفته شدم. شکی نیست که بعد هرسختی اسانی است و امیدوارم تمام کنکوری های سالهای آینده تلاش رو همراه با امید و توکل به حضرت حق سرلوحه کارشون بدونن
پیروز باشید:12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12:

تبریک میگم ... میشه بیشتر توضیح بدین ، مثلا اینکه روزانه قبول شدین ؟ درصد مرحله دومتون چقدر بود؟ و...
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: