تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : مهندس گرامی لطفا حتما بخون و بگو با ما هم پیمان میشی؟ پاسخ

مهندس گرامی لطفا حتما بخون و بگو با ما هم پیمان میشی؟
سلام
نميدونم از کجا شروع کنم ...بايد بگم که از ديروز خيلي دلم گرفته...
راستش ديروز داشتم سايتو نگاه مي کردم ديدم در ماه خرداد يکي از بچه ها نامه اي خطاب به بنده درسايت قرار داده
اين دوست عزيز ما به نامsare12 هستند وشرح نامه ايشون اينگونه است که بنده عين نامه را کپي مي کنم تا مشاهده بفرماييد:

بسم رب المهدی
مهندس dakdonya گرامی لطفا حتما این متن بخون و بگو با ما هم پیمان میشی؟
سلام اینجا یه روز یه تاپیک تقویم روزانه انجمن-ساعت امام دوازدهم به عشق مولا صاحب الزمان درست شد و مورد توجه دوستان عزیزriazat، النجم الثاقب ،alibashiri64 ، mahdisrsr110، 9011403115 ،kimiya_art80،،FallahZaDeh ، mariii، ،گیل آوا ،shahrsaze farzaneh Sharbatiقرار گرفت که به عشق مولا نوشتند من صمیمانه اینجا ازتوجه و حمایتشون تشکر میکنم و همینطور سپاس فراوان از همه بزرگواران .
امروز هدف از ایجاد این تاپیک یاری دادن به کسی است که به قول بزرگان دین حد بالای علوم مختلف نزد ایشان است امام صادق (ع) در این باره می فرمایند : علم و دانش 27 حرف دارد و بشر 2 حرف آن را بدست آورده ، امام عصر 25 حرف آن رابین مردم نشر وگسترش می دهند. وقتی بشر بعد از این همه تلاش و نوآوری و تکنولوژی فقط 2حرف آن را کشف کرده پس اگر می خواهیم به بالاترین رشد علمی و تخصصی و به همون اندازه تعالی اخلاق و کمال انسانی برسیم باید خالصانه برای فرج امام تلاش کنیم که هر سختی با لطفشون آسون میشه و همین طور راه خلاصی از بسیاری ناگواریها و گرفتاری ها منحصر به دعا کردن برای حضرت است بیایید برای کسی که نهایت آرزوی همه ماست دست یاری بدیم . اما باید تاکید کنم اگه الان اینجا زیر سقف این جامعه علمی دور هم جمعیم به همت و زحمات مدیر کل محترم مهندس ریاضت و تلاش مدیرای محترم مهندس شربتی و مهندس نیلی پور ، حسینی ، بنی حسینی ، کاشی ها ، شفیع زاده و..است که بازم این پست حمایتشون رو طلب میکنه تا هفته آینده ما در سالروز ولادت صاحب الزمان اگه امکانش باشه در این سایت مکان و فضایی برای یاد کردن همیشگی حضرت تو این جامعه علمی راه اندازی بشه تا در تنگناهای علمی و......پشت و پناه همه ما باشند.
اما تا حالا باخومون فکرکردیم !
اگه یه روزی آقا صاحب الزمان اومد وگفت تو زمان غیبت برام چیکارکردی؟ چی باید بهش بگیم ؟ اگه بخواهیم با شرمندگی سرمونو پایین نندازیم باید کاری کنیم که یاد امام عصرمون رو تو دل ها زنده کنیم ، باید باهم دعا کنیم
بیاین همه باهم از امشب ساعت 10 از خدا بخواهیم و دست نیازمون رو عاشقانه بلند کنیم و با دعای فرج یکدل و با هم اینجا عهد ببندیم یادشون رو بر هر کاری مقدم بدونیم هرچند برای دقیقه ای در روز ، بیاین عهد ببندیم که از کجا معلوم شاید همین الان امام عصر (عج) در اینجا حضور داشته باشند . به این فرمایش خود حضرت مهدی (عج ) توجه کنین :
اگر شیعیان ما که خداوند توفیق اطاعتشان دهد _ در راه ایفای پیمانی که بر دوش دارند ، همدل می شدند ، ملاقات ما از ایشان به تاخیر نمی افتاد و سعادت دیدار ما زودتر نصیبشان می شد .
شنیدید که قوم بنی اسراییل برای آمدن پیامبرشون40رورندبه و زاری کردند وخدا اجازه اومدن پیامبرشونو داد.
پس بیایید به امیدآمدنش دراین جامعه علمی با هم هم پیمان شویم بیاییدگام محکمی برداریم ویک اصل معرفتی _ علمی رو برای اولین بار در علم شهرسازی پایه گذاری کنیم و الگویی برای سایرجوامع علمی باشیم

شاید فردا فرصتی دیگه برای انجامش نباشه !
بیاین همین حالا قرار بزاریم و دل امام رو شادکنیم ما اگه همه باهم یکدل ازخدا بخواهیم حتما خداکمکمون میکنه.
در جامعه ای با بیش از 50000نفر عضو منتظر حرفای قشنگتون هستم !
از تمامی دوستداران مهدی (عج) دعوت می شود به منظور برداشتن قدمی هر چند کوچک برای اینکه مسیر ظهور را برای قدوم مبارک حضرت صاحب الزمان هموارتر کنیم این متن رو با نوشته های خودتون امضاء کنید.
این یک دعوت رسمی از شما مهندسdakdonya گرامی است .
یا علی
من در آن زمان يکي دوماه به دليل اينکه درگير دفاع پايان نامه ام بودم اصلا به سايت سرنمي زدم وپاسخ ايشون را بي پاسخ گذاشتم...اما برام سوال هست که چرا مرا مورد خطاب قرارداده اند؟
بنده شخصا عاشق آقايم امام زمان(عج)هستم اما انگار ايشون جور ديگه اي فرض کرده اند.در ضمن اصلا من تابه حال در سايت هيچ وقت درخصوص اعتقادات افراد صحبتي نکردم
فقط مي خوام به خانم يا آقايsare12عرض کنم شما که از اعقادات مذهبي بنده هيچ اطلاعي نداريد چگونه به خود اجازه داده ايد ومن را مورد خطاب امربه معروفتان قرار دهيد...
البته ايمان دارم که اين هم يکي از لطف هاي امام عزيزم آقا صاحب الازمان است اما شما سعي کنيد که با دل شکستن هايتان واينگونه برخورد کردن هايتان موجب آن نشويد که شخص حضرت آقا از شما رنجيده خاطرشوند
ميگن روزي حضرت رسول(ص)روبروي خانه خدا نشسته بودند ورو کردند به اصحابشان وفرمودند که آبرو وحرمت مومن از مسجدالاحرام واجب تراست...درضمن تعجب مي کنم از بچه هاي انجمن که حدود 400نفرنامهsare12را خوانده اند اما هيچ کس نپرسيده که چرا donyaرا شما خطاب قرار داده اي...
من استاد مشاور پايان نامه ام در دوران کارشناسي خانم دکترگيتي اعتماد عزيز بودند شايد باورتان نشوند اين خانم آنقدر عزيز و انديشمند بودند که روزهايي که قراربود زيارتشون کنم شب خوابم نمي برد يک روز به من فرمودند که من جز استادهايي بودم که در انقلاب فرهنگي اخراج شدم...هفت سال پيش روم نشد که از ايشون بپرسم که چرا؟چرا فرزندان اين سرزمين بايد از علم شما محروم بشوند تا اينکه سه شب پيش ديدم که يکي از نشريات باايشون مصاحبه کرده وايشون دليل اخراج را تهمتي که به اشتباه به ايشون زده بودند عنوان کردند تهمت کمونيست بودن...که البته همون آقايون بعدها متوجه مي شوند اشتباه کرده اند...واقعا اين حوادث علمي دردناک و قضاوت هاي نادرست سبب مي شود که به نسلي خيانت شود...
واميدوارم که خانم يا آقاي sare12کمي اطلاعات مذهبي خود را بالاتر ببرند مثلا کتاب هاي باارزش استادمطهري وحکايت هاي شيخ خياط بسيارمناسب است...وهمچنين براي خشنودي آقا امام زمان (عج)سعي کنند الکي شخص خاصي را مورد خطاب قرار ندهند واز خشم خدا بترسند چون آه مومن دامن گيراست.
خدايا ما را به راه راست هدايت فرما...
يا آقا...ياصاحب الزمان(عج).
:12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12:
شرافتمندانه زیستن یعنی خوردن چوب صداقت
به جای بلعیدن نان رذالت.

برای کشف اقیانوس های جدید
باید جرات ترک ساحل را داشت
این دنیا دنیای تغییر است، نه تقدیر !
:55::55:
پاسخ
دقت کن آقا یا خانم محترم- نگرش شما نیاز به اصلاح داره. این تاپیک در زمان نیمه شعبان راه افتاد و انصافا هم بجا و ارزشمند بوده و هست. و خیلی ها رو هم از غفلت بیدار کرد و واقعا خیلیا ازش تقدیر کردند. پس لطفا کمی ملاحظت داشته باشید.
خاتم الانبیا، حضرت محمد(ص) میفرمایند: انا مدینة العلم و علیٌ بابُها -

حقیقتا توفیق خدا را میطلبد درک این مهم. یا علی
پاسخ
:10:
:65d6a5d6s:
.
.
.

كليك كنيد تا متوجه شيد بعد قضاوت كنيدDodgy
.
.
.