تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : پروژه ضلع قبله (مهندسان مشاور تاش-1385)

دو ستان عزیز اگه کسی فایلی در خصوص این پروژه یا طرحی ، نقشه ای در مورد خیابان خسروی مشهد (دیالمه) حدفاصل چهارراه 4 طبقه تا چهارراه خسروی داره میشه اینجا آپلود کنه تا هم من که به شدن الان نیازمندم استفاده کنم و هم سایر دوستان. ممنون از همه ی دوستای خوب:32:
"آرامش" هنر نپرداختن به مسائلیست که حل کردنش سهم خداست....
پاسخ
دوست عزیز ، مهندسین مشاور طاش! (طرح اندیشان شهر) نه تاش!!!!
پاسخ
این پروژه در قالب طرح گسترش حیات شهری زیرسطحی پیرامون حرم رضوی به عنوان یکی از پروژه های این طرح بازتعریف و به مشاور ایرانشهر توس واگذار شد. از این طریق پیگیری کنید.
پاسخ
(2014/08/27، 05:29 AM)nader nazemi نوشته است:  دوست عزیز ، مهندسین مشاور طاش! (طرح اندیشان شهر) نه تاش!!!!

دوست محترم : من زمانی افتخار همکاری با این مشاور محترم را داشتم.نام ان مخفف وادغام وهمکاری دو مشاور :طرح وامایش وشهر سازی =که :طرح+امایش+شهر سازی =: طاش - مشاوری مطرح وبا کادر عالی و ارایه کارهای بسیار جالب و طرحهای پخته وسنجیده است. ان چند سال همکاری با ایشان در مشهد افتخار ویک work-shop در مشهد بود .وکار انها در ان مقطع وقرداد ما موقت بود وتمام شد وبه تهران ودیگر استانها رفتند.امید دارم این عزیزان همه جا موفق باشند. سیامک-ترکاشون:مهندس عمران:12:
پاسخ
(2014/08/27، 05:29 AM)nader nazemi نوشته است:  دوست عزیز ، مهندسین مشاور طاش! (طرح اندیشان شهر) نه تاش!!!!

خیلی ممنون دوست عزیز برای غلط املایی. البته اگه قدرت دارید غلط املایی از مهندسین مشاور فرنهاد بگیرید چون به تبعیت از نوشتار اسلاید 38 این پاور، من همچین اشتباهی کردم. علاوه بر اون اصل درخواست من برای کمک چیز دیگه ای بود. گرچه متاسفانه اکثریت جامعه عادت دارند به نادیده گرفتن اصل و پرداختن به حاشیه ها

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   tarh haye mosavab1.pdf (اندازه: 8/78 MB / تعداد دفعات دریافت: 100)
پاسخ
(2014/08/27، 10:38 AM)poorsheed نوشته است:  این پروژه در قالب طرح گسترش حیات شهری زیرسطحی پیرامون حرم رضوی به عنوان یکی از پروژه های این طرح بازتعریف و به مشاور ایرانشهر توس واگذار شد. از این طریق پیگیری کنید.

ممنونم دوست خوبم برای راهنماییتون
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: