تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : پوزش به دلیل کمرنگ شدن فعالیتم...

سلام دوستای گلم...
وقت همه تون خوش. ایام به کام...:47:
یه مدته خیلی کم میام سایت. جواب پیامارو هم ندادم...
به شدت سر نتایج ارشد دپرسو دااااااااغونم. یجورایی کم آوردم. یا نه خودمو گم کردم:46::46::46:
از همین تریبون از همه کسایی که جواب پیاماشونو ندادم عذار میخوام و اینکه شدم رفیق نیمه راه پوزش میطلبم.
برام دعا کنین :32::32:

خودمو پیدا کنم باهم میایم!! :25r30wi::25r30wi:
فعلا دوستای گلم
برا همه تون آرزوی سربلندی و موفقیت میکنم. :12::12::thanks::thanks::image111::image111:
آموخته ام که خدا عشق است
وعشق تنها خداست...
آموخته ام که وقتی نا امید می شوم/خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار می کشد دوباره به رحمت او امیدوار شوم...
آموخته ام اگر تا کنون به آنچه خواستم نرسیدم/خدا برایم بهترش را در نظرگرفته...
آموخته ام که زندگی دشوار است/ولی من از او سخت ترم...

پاسخ
ایشالا هچی زودترترتر.................Smile
[hide]زنده باد ایرانی زنده بادند (!!) مهندسین شهرسااااز :32:[/hide]
پاسخ
(2014/09/01، 05:35 PM)mariii نوشته است:  سلام دوستای گلم...
به شدت سر نتایج ارشد دپرسو دااااااااغونم. یجورایی کم آوردم. یا نه خودمو گم کردم:46::46::46:
از همین تریبون از همه کسایی که جواب پیاماشونو ندادم عذار میخوام و اینکه شدم رفیق نیمه راه پوزش میطلبم.

فعلا دوستای گلم
برا همه تون آرزوی سربلندی و موفقیت میکنم. :12::12::thanks::thanks::image111::image111:

سلام دوست عزیز..ممنون شما همیشه ارسالهای خیلی خوبی داشتید:12::12:...دپرس وداغون واسه چی!!!!اهرچند من نمیتونم شما رو خوب درک کنم اما زندگی انقد ارزش ناراحتی ونگرانی نداره.. تجربه من از کنکور سراسری که واقعا واسه خودش سدی بود اینکه امیدوار باشین وهمچنان تلاش کنید....توکل به خدا همه چی درست میشه وموفق میشین..SmileSmileSmileSmileSmile
کسي که برايت ارامش بياورد...
مستحق ستايش است.....................
انسان ها را در زيستن بشناس...
نه در گفتن...
در گفتار همه اراسته اند.

پاسخ

فعلا دوستای گلم
سلام مهندس
بابا غم به دلت راه نده
من که ارشدم مگه به کجارسیدم
توکل کن به خدا...
اصلانبایدناامیدبشی...:12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12:شکرخداتواین مملکت دکترهاهم همه بیکارند:13:پس ناراحت نشو بخدا ارزش نداره...این کنکورهای مسخره اصلا نشان از شایستگی بچه های باهوش ما نیست...آخه باچهارتاتست کی گفته مشخص میشه کی باسواده کی بی سواد....من ایمان دارم که موفق میشی به زودی...منتظرشیرینی قبولی وپذیرش خوب شما هم هستم البته نه ارشد انشاالله دکتری...دااااااااااااااااااااااااااغونم هم نباید باشی دوستم...
شرافتمندانه زیستن یعنی خوردن چوب صداقت
به جای بلعیدن نان رذالت.

برای کشف اقیانوس های جدید
باید جرات ترک ساحل را داشت
این دنیا دنیای تغییر است، نه تقدیر !
:55::55:
پاسخ
سلام دوست عزیزم :3:
غم و ناامیدی به دلت راه نده...........این کنکورها فقط انگاری هدفشون شده داغون کردن ما جوونا :46:
بعدا از غصه خوردن الانت پشیمون میشیییییییی این تجربه ایه که من داشتم که هیچ وقت ارزششو نداره بخوای بخاطر کنکور ناامید بشی بچها واقعا درست میگن فکر نکن صرف دلداری دادنت این حرفو زدن
ان شااله توی مراحل بعدی زندگیت موفق و پیروز باشی :12: :thanks:
صدای خنده‌های خدا را می شنوی؟
دعایت را شنیده و
به آنچه محال می پنداری، می خندد...
پاسخ
(2014/09/01، 08:52 PM)bastani72 نوشته است:  

فعلا دوستای گلم

سلام دوست عزیز..ممنون شما همیشه ارسالهای خیلی خوبی داشتید:12::12:...دپرس وداغون واسه چی!!!!اهرچند من نمیتونم شما رو خوب درک کنم اما زندگی انقد ارزش ناراحتی ونگرانی نداره.. تجربه من از کنکور سراسری که واقعا واسه خودش سدی بود اینکه امیدوار باشین وهمچنان تلاش کنید....توکل به خدا همه چی درست میشه وموفق میشین..SmileSmileSmileSmileSmile

ممنون دوست خوبم مرسیییییی. میدونی یوقتایی ادما از فرازو نشیبای زنذگیشون نا امید میشن. منم اونجودی بودم الان دیگه خوب شدم! ممنون ازین که پیشمین :12::12::12::thanks::thanks:

(2014/09/02، 05:36 AM)dakdonya نوشته است:  

فعلا دوستای گلم
سلام مهندس
بابا غم به دلت راه نده
من که ارشدم مگه به کجارسیدم
توکل کن به خدا...
اصلانبایدناامیدبشی...:12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12::12:شکرخداتواین مملکت دکترهاهم همه بیکارند:13:پس ناراحت نشو بخدا ارزش نداره...این کنکورهای مسخره اصلا نشان از شایستگی بچه های باهوش ما نیست...آخه باچهارتاتست کی گفته مشخص میشه کی باسواده کی بی سواد....من ایمان دارم که موفق میشی به زودی...منتظرشیرینی قبولی وپذیرش خوب شما هم هستم البته نه ارشد انشاالله دکتری...دااااااااااااااااااااااااااغونم هم نباید باشی دوستم...

سلاام دوست خوبم. مرسیییییی که هستی. والا حرصم میگیره رشته یه این سختی البته پذیرش سخت ، چرا بازار کار نداره؟! :25r30wi: ولی خو قسمت اینجور بودو خدا نخواست.
سازمن سنجشم نا مردی نکرد از 197 نفری که اعلام کرده بود برا پذیرش ، 135 نفر گرفت!!!
همین که هستین باعب دلگرمیمه دوستای گلم:12::thanks::thanks:

(2014/09/02، 08:07 AM)*shiva* نوشته است:  سلام دوست عزیزم :3:
غم و ناامیدی به دلت راه نده...........این کنکورها فقط انگاری هدفشون شده داغون کردن ما جوونا :46:
بعدا از غصه خوردن الانت پشیمون میشیییییییی این تجربه ایه که من داشتم که هیچ وقت ارزششو نداره بخوای بخاطر کنکور ناامید بشی بچها واقعا درست میگن فکر نکن صرف دلداری دادنت این حرفو زدن
ان شااله توی مراحل بعدی زندگیت موفق و پیروز باشی :12: :thanks:

سلام...
فدای تو دوست مهربونم...:thanks:
والا دلداریم که باشه، حرفاتون خیلی دلنشینه.عاشقتونم. ممنون از همه تون که هستین. ایشالا توی تبریک گفتنام بهتون جبران کنم:12::12::12::thanks::thanks::thanks::thanks:
آموخته ام که خدا عشق است
وعشق تنها خداست...
آموخته ام که وقتی نا امید می شوم/خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار می کشد دوباره به رحمت او امیدوار شوم...

پاسخ
سلام خانم مهندس عزیزم
همیشه با فعالیتهای بی دریغت ما رو در داشته هات سهیم کردی
به شخصه این منم که باید شرمنده شما باشم با این همه کساد!! :-}، با تمام وجودم ارزو میکنم که بهترین پیشامد ممکن برات رخ بده، مطمئن باش همیشه بهترین ها زم%

سلام خانم مهندس عزیزم
همیشه با فعالیتهای بی دریغت ما رو در داشته هات سهیم کردی:12:
به شخصه این منم که باید شرمنده شما باشم با این همه کساد!! :-}، با تمام وجودم ارزو میکنم که بهترین پیشامد ممکن برات رخ بده، مطمئن باش همیشه بهترین ها زمانی رخ میده که هیچ انتظاری ازش نداری Smile
کسانی مثل شما که پیشرفت و تحصیل براشون ممکنه مایه افتخارین پس دیگه دپرسو این حرفارو بیخیال آبجی، پرچم شما همیشه بالاست،Confused8: امیدوارم هر تصمیمی که میگیری بهترین باشه Smile)
به امید بهترین لحظات:47:
[تصویر:  14008854402221.jpg]

بکوش عظمت در نگاه تو باشد، نه در چیزی که به آن می نگری.

جانشین ناپذیرترین هستی را بیافرین تا جاودانه ترین باشی.

پاسخ
(2014/09/11، 11:42 AM)maryam taban نوشته است:  سلام خانم مهندس عزیزم
همیشه با فعالیتهای بی دریغت ما رو در داشته هات سهیم کردی
به شخصه این منم که باید شرمنده شما باشم با این همه کساد!! :-}، با تمام وجودم ارزو میکنم که بهترین پیشامد ممکن برات رخ بده، مطمئن باش همیشه بهترین ها زم%

سلام خانم مهندس عزیزم
همیشه با فعالیتهای بی دریغت ما رو در داشته هات سهیم کردی:12:
به شخصه این منم که باید شرمنده شما باشم با این همه کساد!! :-}، با تمام وجودم ارزو میکنم که بهترین پیشامد ممکن برات رخ بده، مطمئن باش همیشه بهترین ها زمانی رخ میده که هیچ انتظاری ازش نداری Smile
کسانی مثل شما که پیشرفت و تحصیل براشون ممکنه مایه افتخارین پس دیگه دپرسو این حرفارو بیخیال آبجی، پرچم شما همیشه بالاست،Confused8: امیدوارم هر تصمیمی که میگیری بهترین باشه Smile)
به امید بهترین لحظات:47:

سلام مریم جونم...
این چه حرفیه عزیزم دشمنت شرمنده. همین که کنارمین دنیا برام ارزش داره.
هرچی خدا بخواد همون میشه ، مام راضیم به رضای خودش.
شماها خیلییییییییییییییییی تلاشتونو کنین که بخاطر 7 نفر ، بین المللی قزوینو از دست ندینو مث من حرص بخورین!!!
برا همه تون آرزوی سربلندی و موفقیت دارم. بوووووووووووووووووس :12::12::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::47::47::47:
آموخته ام که خدا عشق است
وعشق تنها خداست...

پاسخ
سلام خوبه باز شما کم رنگ شدی من که اصن یه وضعی نامرئی شدم رفت:101::101::101::101:Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181):Confusedmilies-azardl (181)::21::37:
زندگی داستان مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند ، فروختی...
گفت :نخریدند تمام شد.
پاسخ
ماری عزیزم تو که آخر روحیه بودی :3:، غمتو نبینم :32:
تو رو سال بعد تو دانشگاه تهران میبینم عزیزم:12::40::thanks:
:12::12::12: دوست دارم
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: