تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : تبریک ! کسب رتبه اول کنکور طراحی شهری 93 در کلاس های اربنیتی urbanity

Star 
Congratulation
Announcement

انجمن تخصصی شهرسازی (اربنیتی) مفتخر است به اطلاع کلیه شهرسازان بالاخص اعضای گرانقدر خود برساند که سرکار خانم پریا پیامی در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری سال 1393 موفق به اخذ رتبه یک و پذیزش در دانشگاه تهران گردیدند. در همین راستا به سرکار خانم پیامی که با تلاش مستمر خود در سال گذشته به بهترین نتیجه ممکن نائل آمدند تبریک ویژه عرض می‌نماییم و توفیق روزافزون ایشان را آرزومندیم.
لازم به ذکر است سرکار خانم پیامی هم در بخش تئوری(آموزش از راه دور) و هم در بخش اسکیس در دوره‌های اربنیتی(urbanity) که توسط استاد مهدی‌زاده برگزار گردیدند شرکت داشته و طبق گفته مهندس مهدی‌زاده ایشان در هر دو دوره بسیار تلاش نمودند و مطابق برنامه‌ی ایشان در بخش تئوری و همچنین راهنماییهای ایشان در کلاسهای اسکیس کار خود را پی گرفته و نتیجه تلاشهای خود را دریافت نمودند.
برخود واجب می‌دانیم از جناب آقای مهندس سیاوش مهدی‌زاده که در چند سال گذشته علی‌الخصوص سال 93 با انجمن همکاری داشته‌اند و دوره‌های متنوعی چه در بخش تئوری و چه در بخش اسکیس برگزار نمودند تشکر و قدردانی نماییم. توفیق روز افزون ایشان را از درگاه ایزد منان خواستاریم.
انجمن تخصصی شهرسازی همواره در سالهای گذشته مدعی برگزاری بهترین دوره‌ها چه در بخش کنکور، چه در بخش نرم‌افزار بوده است و این اتفاق بزرگ با وجود مؤسساتی با پیشینه نسبتاً طولانی نتیجه زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی مدیران و خصوصا اساتید و نخبگانی است که در انجمن بی‌ریا و با عشق به شهر و شهرسازی فعالیت می‌کنند.
ما همواره مدعی بهترین‌ها در شهرسازی بوده‌ایم و نتایج درخشان دانشجویان ما در رشته طراحی شهری و برنامه ریزی شهری (رتبه6) گواهی بر این ادعاست.

توجه : امسال نیز انجمن شهرسازی ایران urbanity.ir ، اقدام به برگزاری کلاس ها و آزمون های آنلاین منظم و منسجم با بیشترین جامعه آماری نموده است و شما داوطلبان عزیز می توانید در هر کجای ایران که هستید از این دوره ها استفاده نمایید . دوره های ما به صورت حضوری و آنلاین تشکیل خواهد شد . همچنین آزمون های آنلاین ما با بیشترین جامعه آماری در سراسر کشور برگزار خواهد شد .
ما مبتکر روشی نوین در بحث آموزش برای کنکور ارشد طراحی و برنامه ریزی شهری می باشیم که در کمترین زمان از کوتاه ترین مسیر شما را به قله های موفقیت در کنکور ارشد شهرسازی می رسانیم .زیرا ما به صورت تخصصی فقط روی کنکور ارشد شهرسازی تمرکز داریم و از نخبگان در سراسر کشور استفاده می کنیم . ثبت نام ما به زودی آغاز می شودSmile
نتایج دیگر دانشجویان در اطلاعیه‌های بعدی اعلام می‌گردد.
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ
در صورت امکان از ایشان دعوت کنید لطف کنند و برای پرسش و پاسخ با اعضا در انجمن حضور پیدا کنند.
پرسش من در خصوص این است که آیا ایشان قبلا در موسسه دیگری هم شرکت کردند یا کلا روند مطالعه شان با مهندس مهدیزاده بوده؟
با سپاس
پاسخ
واقعا موفقیت بزرگی بود

به ایشون تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق باشند
پاسخ
تبريك ميگم و اميدوارم موفق باشند
پاسخ
ضمن آرزوی موفقیت برای سرکار خانم پیامی، جسارتا تا آنجا که خبر دارم رتبه اول کنکور طراحی شهری 93 رو دوست گرانقدر سرکار خانم "هاوژین فلاحتکار" از شهر سنندج کسب نمودند !!!!!!!!!!!!!
پاسخ
با سلام
تبریک عرض میکنم به سرکار خانم پیامی انشالا موفق باشند
من هم میخواهم برای طراحی امسال بخوانم باید همین جا ثبت نام را انجام بدهم؟
پاسخ
سلام به همه ی دوستای خوبم، خیلی ممنون به خاطر تبریکاتون.. خوشحال میشم اگه حرفام بتونه کمکتون کنه. Smile

برای کنکور تءوری من چون خوزستان بودم هیچ کلاسی نرفتم و فقط و فقط با آموزش از راه دور اربنیتی که همون مشاوره ی استاد مهدیزاده است پیش میرفتم که شامل برنامه ریزی هوشمندانه، جزوه ها و کتابهای خیلی ارزشمندشون، روحیه دادن ها و هر چیز لازم دیگه بود! و اگه بخوام منصفانه بگم واقعا رتبه کنکور تءوریمو فقط مدیون استاد مهدیزاده و این سایت واقعا عالی هستم.. اطلاعات رسانی های سایت، جمعیت بالای بچه های شهرسازی تو این سایت و همه ی تاپیک ها و بحث ها واقعا خیال آدمو از اینکه جای دُرُست و ارجینالی اومده راحت می کرد.

بعد هم برای کنکور عملی یا اسکیس هم من تا اواخرش کلاس استاد مهدیزاده رو رفتم و دست ترسیمم (که قبلش واقعا بد بود) و فکر شهرسازی ای (که نداشتمش چون کارشناسیم معماری بود) رو از ایشون یاد گرفتم..

پس لازمه که هم از استاد مهدیزاده ی عزیز و هم از مدیران سایت و هم دوستای خوبی که اینجا با حضورشون کمک میکردن تشکر کنم.

آخرشم اینکه من از اعتماد کردن به این سایت و استاد مهدیزاده خیلی خوشحال و راضیم، و فکر می کنم بقیه هم اگه این کارو بکنن در نهایت راضی باشن..

و صد البته!!!! از نقش درس خوندن مممحکم و جدددی و خیییلی زیاد، روحیه ی فوووق بالا داشتن و هدف و انگیزه و ایمان که از همه چی مهم ترن نباید غافل شد!!!
پاسخ
بابا ایول...خدا قوت ...
دمت گرم.... آرزو موفقیت هرچه بیشتر برا این انجمن باحال و بچه های باحالش و دوست عزیزمون.....
[hide]زنده باد ایرانی زنده بادند (!!) مهندسین شهرسااااز :32:[/hide]
پاسخ
تبریک میگویم مهندس,اگر مایل هستید درصدهایتان را هم بگویید.رتبه 1 شما پس از مرحله اول هست یا در مجموع پس از مرحله دوم؟
پاسخ
چرا نه!
درصدهام
زبان 42
مباحث 68
مبانی 52
تاریخ 50
تحلیل 64
درصد اسکیس 65

رتبه تءوریم 37،
رتبه نهاییم 1 بود
پاسخ