تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : جایگاه شهرسازی و شهرسازان...

با سلام

دوستان من دانشگاه آزاد تبریز درس میخونم و تا جایی که میدونم دوساله که کارشناسی پیوسته مهندسی شهرسازی رو بدون کنکور

ثبت نام میکنن

بحث من راجع به کلیت موضوع کنکور نیست بحث من اینه که وقتی برای ادامه تحصیل در دیگر رشته ها باید شایستگی علمی فرد ثابت

بشه چرا در مورد رشته ما که برخلاف دیگر رشته ها پیش زمینه ای راجع بهش در دوران دبیرستان وجود نداره به این راحتی اون هم در

دانشگاهی مثل آزاد تبریز دانشجو پذیرفته بشه!!!

با این که قبول دارم پذیرش دانشگاه آزاد با کنکور هم چندان کار سختی نیست اما پذیرش بدون کنکور به ارزش رشته ما تو جامعه

لطمه میزنه...

اگر اساتید واقعا بها بدن به این رشته و جدی کار کنن با دانشجویان خیلی راحت میشه گفت رشته ی سختیه و هرکسی نمیتونه مدرک

این رشته رو بگیره

واقعا نا امید کننده س...وضع این رشته چه در دانشگاه ها و چه در استخدامی ها...

نظر شما چیه؟چه باید کرد؟

[تصویر:  Untitled.jpg]
تنها پدیده ی ثابت در شهرها تغییر است...
پاسخ
سلام مهناز خانم درست میگی اما از قدیم گفتن هر درس خواندهای ملا نصر الدین نمیشه بایستی خیلی زحمت کشید تا شهرساز شد اما چه کنیم حال روز شهرسازی وشهرها خوب نیست؟
پاسخ
از همون اول تاسیس دانشگاه ازاد گفتن که دانشگاه ازاد مسول تامین اشتغال فارغ التحصلان نیست...
پاسخ
مهناز خانم نظر من اینه که مهم ورود به دانشگاه نیست به نظر من خروج از دانشگاه اهمیت داره و مهم اینه که چقدر بار علمی در انتها کسب خواهد کرد و چقدر در رشته خودش حرف برای گفتن دارد ؟!

ای شهرساز ای وارث هرج ومرج شهرهای خسته و ای آشنای اندوه شهر بر هجوم دردهای شهر بتاز .
پاسخ
(2014/09/11، 11:47 AM)معصومه فرجی نوشته است:  سلام مهناز خانم درست میگی اما از قدیم گفتن هر درس خواندهای ملا نصر الدین نمیشه بایستی خیلی زحمت کشید تا شهرساز شد اما چه کنیم حال روز شهرسازی وشهرها خوب نیست؟

شاید با تلاش برای کسب جایگاهی خوب و محکم در نظام مهندسی...

(2014/09/11، 12:49 PM)urbanism2010 نوشته است:  از همون اول تاسیس دانشگاه ازاد گفتن که دانشگاه ازاد مسول تامین اشتغال فارغ التحصلان نیست...

چرا نباید باشه...دانشگاه ها باید براساس نیاز جوامع فعالیت کنن...

حداقلش باید به وظیفه ی آموزش و تربیت دانشجوهای باسواد عمل کنه...

h.tajalli
مسئله هم همینه نه سنجشی برای ورود وجود داره و نه در دوران تحصیل آموزش جدی صورت میگیره...
پاسخ
اینکه دانشگاه باید بر اساس نیاز جامعه بلشه ما ازش دور شدیم....الان همین وضعی که میبینی که هست....با کاهش جمعیت جوان دانشگاههای ازاد و حتی دولتی برای از بین نرفتن منابع درامدشان حتی وام بدون بهره هم میدن برای درس خوندن.
پاسخ
(2014/09/12، 07:01 AM)urbanism2010 نوشته است:  اینکه دانشگاه باید بر اساس نیاز جامعه بلشه ما ازش دور شدیم....الان همین وضعی که میبینی که هست....با کاهش جمعیت جوان دانشگاههای ازاد و حتی دولتی برای از بین نرفتن منابع درامدشان حتی وام بدون بهره هم میدن برای درس خوندن.

واقع بینانه س...نمیدونم کی قراره یاد بگیریم مسائل رو با راه حل های مناسب که نه تنها به بخش های دیگه آسیب نمیزنه بلکه موجب نظم کلی در جامعه میشه و اهداف رو در یک جهت درست سازمان میده حل کنیم...
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: