تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : رعایت امانت در نقل مطالب تا این حد؟؟؟؟

من یه سوال داشتم که واقعا نمی دونم چه کسی میتونه به من پاسخ بده. چون من به دسترسی به اقای هادی محمودی نژاد نویسنده کتاب فضا و مکان در طراحی شهری دارم و نه آقای سید علی سیدیان نویسنده مقاله ی بازنگری مفهوم محصوریت کالبدی در فضاهای شهری. اما چون ارم انجمن شهرسازی بک گراند این مقاله است گفتم شاید شما بتونید پاسخ بدید.
من به عنوان شخصی که میخوام در مورد محصوریت تحقیق کنم باید تمام مطالبی که جمع آوری می کنم با رفرنس باشه و به نکته ی جالبی برخورد کردم اقای محمودی نژاد در کتابشون عوامل تعیین کیفیت محصوریت فضایی رو یکی یکی نام بردن با بیان توضیحاتی برای هرکدوم منم وقتی در کارم استفاده کردم به عنوان رفرنس نام ایشون رو زدم اما جالب اینجا بود که درست در مقاله اقای سیدیان هم بدون ذکر هیچگونه منبعی دقیقا با همون نگارش و متن بدون اندکی تغییرات عینا همون متن امده!!!! میشه بگید با توجه به اینکه هیچکدوم رفرنس ندادن و این گویای اینکه نوشته ی خودشونه ، من به عنوان یک شخص ثالث باید چه رفرنسی بدم؟؟؟ اول چه کسی این مطالبو گفته.
برای نمونه از چند صفحه از این کتاب عکس گرفتم تا خودتون هم مشاهده کنید
تصویر اندازه با صفحه 3 مقاله
تصویر ارتفاع با صفحه 4 مقاله
تصویر شکل با صفحه 4 مقاله
البته این روند تا به انتها همین بود اما من چند نمونه رو فقط آوردم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.pdf   بازنگری مفهوم محصوریت کالبدی.pdf (اندازه: 606/47 KB / تعداد دفعات دریافت: 49)
"آرامش" هنر نپرداختن به مسائلیست که حل کردنش سهم خداست....
پاسخ
(2014/10/08، 08:18 AM)دنیا70 نوشته است:  من یه سوال داشتم که واقعا نمی دونم چه کسی میتونه به من پاسخ بده. چون من به دسترسی به اقای هادی محمودی نژاد نویسنده کتاب فضا و مکان در طراحی شهری دارم و نه آقای سید علی سیدیان نویسنده مقاله ی بازنگری مفهوم محصوریت کالبدی در فضاهای شهری. اما چون ارم انجمن شهرسازی بک گراند این مقاله است گفتم شاید شما بتونید پاسخ بدید.
من به عنوان شخصی که میخوام در مورد محصوریت تحقیق کنم باید تمام مطالبی که جمع آوری می کنم با رفرنس باشه و به نکته ی جالبی برخورد کردم اقای محمودی نژاد در کتابشون عوامل تعیین کیفیت محصوریت فضایی رو یکی یکی نام بردن با بیان توضیحاتی برای هرکدوم منم وقتی در کارم استفاده کردم به عنوان رفرنس نام ایشون رو زدم اما جالب اینجا بود که درست در مقاله اقای سیدیان هم بدون ذکر هیچگونه منبعی دقیقا با همون نگارش و متن بدون اندکی تغییرات عینا همون متن امده!!!! میشه بگید با توجه به اینکه هیچکدوم رفرنس ندادن و این گویای اینکه نوشته ی خودشونه ، من به عنوان یک شخص ثالث باید چه رفرنسی بدم؟؟؟ اول چه کسی این مطالبو گفته.
برای نمونه از چند صفحه از این کتاب عکس گرفتم تا خودتون هم مشاهده کنید
تصویر اندازه با صفحه 3 مقاله
تصویر ارتفاع با صفحه 4 مقاله
تصویر شکل با صفحه 4 مقاله
البته این روند تا به انتها همین بود اما من چند نمونه رو فقط آوردم.
سلام
خیلی راحت می تونی پیدا کنی. به لحاظ تاریخی بررسی کن ببین سال نشرشون چنده؟ یکی 1390 باشه یکی هم 1389 مطمئنا باید سال 1389 رو رفرنس بدی چون قدیمی تره
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: