تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : مشکل نصب GIS در ویندوز 8

سلام.لطفا هرکسی بلده چجوری GIS رو روی ویندوز 8 نصب کرد کمکم کنه
من وقتی نصبش میکنم این ارور رو میده

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سلام دوست عزیز
تا اونجایی که من اطلاع دارم این ارور مربوط به سیستم هستش و راه حل اصلیش اینه که:
آخرین ورژن .Net Framework نصب کرده و بعد از نصب این برنامه مجددا gis رو نصب کنید.
برنامه .Net Framework در اینترنت هستش می تونید سرچ کنید فقط باید دقت کنید زمانی که می خواهید این برنامه رو نصب کنید بر روی فایل نصب برنامه کلیک راست کرده و گزینه run as adiministrator انتخاب کنید.( بهتر هستش که ابتدا همه ی ورژن های قبلی این برنامه رو حذف و بعد آخرین ورژن اونو نصب کنید).
بعد از اون برای اینکه مطمین بشید برنامه .Net Framework نصب شده به کنترل پنل رفته و در لیست برنامه هاتون
(Programs and Features) ببینید که این برنامه نصب شده یا نه.

البته تا اونجایی که من میدونم همه برنامه های gis موجود در بازار راهنمای نصب داره.
پاسخ
(2014/10/25، 11:13 AM)shayan85 نوشته است:  سلام دوست عزیز
تا اونجایی که من اطلاع دارم این ارور مربوط به سیستم هستش و راه حل اصلیش اینه که:
آخرین ورژن .Net Framework نصب کرده و بعد از نصب این برنامه مجددا gis رو نصب کنید.
برنامه .Net Framework در اینترنت هستش می تونید سرچ کنید فقط باید دقت کنید زمانی که می خواهید این برنامه رو نصب کنید بر روی فایل نصب برنامه کلیک راست کرده و گزینه run as adiministrator انتخاب کنید.( بهتر هستش که ابتدا همه ی ورژن های قبلی این برنامه رو حذف و بعد آخرین ورژن اونو نصب کنید).
بعد از اون برای اینکه مطمین بشید برنامه .Net Framework نصب شده به کنترل پنل رفته و در لیست برنامه هاتون
(Programs and Features) ببینید که این برنامه نصب شده یا نه.

البته تا اونجایی که من میدونم همه برنامه های gis موجود در بازار راهنمای نصب داره.
ممنون،این کار رو انجام دادم نشد
اصلا میخوام بدونم ویندوز 8 این برنامه رو پشتیبانی میکنه یا نه؟که اگه هیچ راهی نیست ویندوزمو عوض کنم
پاسخ
سلام دوست عزیز GIS ورژن 10 به بالا روی ویندوز 8 نصب میشه اگر 10 هست ولی نصب نمی شه بگو تا آموزش نصبشو بفرستم برات
شهر من، من به تو می اندیشم . . .

پاسخ
بله همونطور که جناب فولادی گفتند ویندوز 8 این برنامه رو پشتیبانی می کنه، البته با توجه به باگ هایی که در این ورژن از ویندوز وجود داره گاهی مشکل در نصب بوجود میاد در هر صورت من روش نصب رو که از سایت شارنامه گرفتم براتون میزارم.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   install gis.pdf (اندازه: 848/51 KB / تعداد دفعات دریافت: 486)
پاسخ
Rainbow 
(2014/10/25، 10:11 AM)Lucy نوشته است:  سلام.لطفا هرکسی بلده چجوری GIS رو روی ویندوز 8 نصب کرد کمکم کنه
من وقتی نصبش میکنم این ارور رو میده

سلام بر همگی.

چه بحث داغی در رابطه با نصب یه برنامه.Smile

اصل یک ... هر نسخه یا version ای که جدیدتر از نسخه یا version های قبلی خود باشد علاوه بر قابلیت و اکثر امکانات نسخه ی قبل، قابلیت و امکانات بیشتری را داراست.
اصل یک تأکید یک ... GIS با وییندوز 8 حتمأ سازگار است.
اصل دو ... هر خطا یا Error پیغامی برای ایجاد رابطه بین کاربر و سیستم (کامپیوتر) است.
اصل دو ... تأکید دو ... خطای نشان داده شده به نشانه ی نا همگذاری یا assembly نرم افزار با سیستم عامل است ... ( ضمن احترام، رد نظر های shayan85 ).
همچنین راهنمای نصب برای نرم افزار متناسب با شرکت کپی کننده و کرک کرده ی نرم افزار متفاوت است (در صورت اصل نبودن) ... ( ضمن توجه به نظر mohammad.Fooladi)
و آما Error ... نوع سیستم عامل یا Operating System شما با ترم افزار سازگار نیست ... تأکیدا در نسخه و یا Bit و یا هر دو ... لطفأ در تهیه ی بسته ی سازگار نرم افزار با نوع سیستم عامل (System type) اقدام کنید ... .
حذف ویندوز = حذف صورت مسئله .. نصب نرم افزار = حل مسئله .:40:
Confused26:
موفق باشید ... خدانگهدار.
دانش بي انديشه دام است و انديشه بي دانش بلا.
‹‹ کنفوسيوس ››
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: