تبلیغات متنی شما در این بخش
 • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

  اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

  http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
 • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

  جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

  ثبت نام به زودی
 • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

  شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

  ثبت نام
 • کلاس سیتی انجین CityEngine

  نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

  ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : نشست تخصصی نقد و بررسی رویکرد پروژه های بزرگ مقیاس در نوسازی بافت های فرسوده شهری

#1
فرهیخته گرامی [name]

با سلام و احترام

بدین وسیله از جنابعالی دعوت می گردد در اولین نشست از دفتر سوم سلسله نشست های موضوعی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران در خصوص بررسی و نقد رویکردها و الگوهای نوسازی مشارکت محله در بافت فرسوده شهری با عنوان «نوسازی مشارکتی محله در بافتهای فرسوده شهری: پروژه­های بزرگ مقیاس(سهام دار پروژه مشهد)» که روز یکشنبه مورخ 25 آبان ساعت 14 الی 16 با حضور آقایان دکتر علیرضا عندلیب به عنوان دبیر علمی و رئیس پنل، مهندس احمد نوروزی (مدیر عامل شرکت مسکن سازان شرق) به عنوان سخنران و مدافع ایده و دکتر محمد سعید ایزدی به عنوان عضو پنل در محل سالن اجتماعات شرکت مادر به نشانی بالاتر از میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 51 تشکیل می­گردد، حضور بهم رسانید.

پیشاپیش از حضور گرم شما کمال تشکر را داریم .

متن خبر:
وسعت روز افزون بافت های فرسوده در کشور از یکسو، وجود ابعاد گوناگون و متنوع اجتماعی، اقتصادی، فنی، حقوقی، مدیریتی و محیط زیستی این بافتها از سوی دیگر و بالاخره احتمال وقوع زلزله، موضوع نوسازی را با موج تازه ای از توجه به مساله بافتهای فرسوده بویژه در سال های گذشته روبه­رو نموده است. این اهمیت خود را به شکل­های گوناگونی نظیر وضع قوانین، ایجاد بسترهای اجرایی و سیاست­گزاری نشان داده است؛ اما با وجود این اقدامات هنوز نظام اجرایی ، سیاستگزاری و حقوقی کشور در حل متفق و متحد مسائلی چون چگونگی حل معضل بافتهای فرسوده و اقدام به نوسازی آنها با یکدیگر چالش دارند. به نظر می رسد با گذشت نزدیک به دو دهه از اقدامات در جهت نوسازی بافتهای فرسوده در کشور، وقت آن فرار رسیده است تا با بهره گیری از عقاید و ایده های صاحب نظران نوسازی شهری، در چارچوبی علمی به نقد و بررسی اندیشه ها و اقدامات گذشته پرداخته و با واکاوی و تحلیل همه جانبه تجربه های پیشین رویکردهای مناسب جهت کاربست در امر نوسازی بافتهای فرسوده کشور را تعیین نماییم. براین اساس به همت آقای دکتر علیرضا عندلیب و مساعدت شرکت عمران و بهسازی شهری ایران (مادر تخصصی)، دفتر سوم سلسله نشستهای موضوعی شرکت مادر به موضوع بررسی و نقد رویکردها و الگوهای نوسازی مشارکت محله در بافت فرسوده شهری اختصاص یافت. این دفتر که از 4 نشست تخصصی تشکیل شده است در راستای تحقق اهدافی نظیر

بهره برداری حداکثری و بهینه از هزینه کرد دست اندرکاران برگزاری؛
مفید بودن و اثر بخش تر نمودن نشست ها برای برگزار کنندگان و شرکت کنندگان؛
کشف ابهامات و یافتن پاسخ سوالاتی که مقوله نوسازی را به مساله­ای لاینحل تبدیل کرده است؛

برنامه ریزی شده و در تلاش است تا با اتکا به شیوه ای جدید در برگزاری ضمن دستیابی به اهداف مذکور سهمی هرچند کوچک در توفیق و تسریع نوسازی بافتهای فرسوده ایفا کند.
بر این اساس اولین نشست از دفتر سوم سلسله نشستهای موضوعی شرکت مادر با موضوع « نوسازی مشارکتی محله در بافت فرسوده شهری: پروژه های بزرگ مقیاس(سهام دار پروژه مشهد) » در نظر گرفته شده است که روز یکشنبه مورخ 25 آبان ساعت 14 الی 16 با حضور آقایان دکتر علیرضا عندلیب به عنوان دبیر علمی، مهندس احمد نوروزی (مدیر عامل شرکت مسکن سازان شرق) به عنوان سخنران و مدافع ایده و دکتر محمد سعید ایزدی به عنوان عضو پنل در محل سالن اجتماعات شرکت مادر برگزار می گردد.
لذا از کلیه علاقمندان دعوت می شود تا در نشست مذکور حضور بهم رسانند. پیشاپیش از حضور گرم شما کمال تشکر را داریم . جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 55433297 تماس حاصل فرمائید.


فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)
   
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ
#2
سلام من شرکت کردم بسیار مفید بود لکن زمان لازم برای پرسش در نظر نگرفته بودن
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

  پرش به انجمن: