تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : سوال در مورد طراحی شهری

سلام
دوستان من می خوام کلاس های اسکیس طراحی شهری شرکت کنم ولی تو مشهد درست اطلاع ندارم که کدوم استاد بهتر تدریس می کنه اگه کسی تو مشهد اطلاعی در مورد کلاس های معتبر اسکیس طراحی شهری داره ممنون می شم اگه بهم خبر بده...
سوال دومم هم اینه که آزمون تشریحی کنکور طراحی شهری به چه صورته یعنی چجوری آزمون تشریحی می گیرن و سوالاتش چجوریه؟
با سپاس فراوان:12:
شکوفایی تمدن بشر، برآیند ایده های مهندسین تلاشگر است.
پاسخ
من مشهد نیستم اطلاعی ندارم اما نمونه سوالای مرحله 2 تو سایت هست دیگه معمولا 3 تا شیت باید ببندیم که یا یه سواله جامع می دن یا واسه هر شیت یه سوال مثلا طراحی محله با ارائه آلترناتیو یا میدان شهری اینا ولی حرف اول و آخر و همون مرحله 2 می زنهههه
پاسخ
(2014/11/10، 11:31 AM)oyster نوشته است:  من مشهد نیستم اطلاعی ندارم اما نمونه سوالای مرحله 2 تو سایت هست دیگه معمولا 3 تا شیت باید ببندیم که یا یه سواله جامع می دن یا واسه هر شیت یه سوال مثلا طراحی محله با ارائه آلترناتیو یا میدان شهری اینا ولی حرف اول و آخر و همون مرحله 2 می زنهههه
خیلی ممنونم ازتون..:12:
پاسخ
(2014/11/10، 10:28 AM)*saeedzakeri* نوشته است:  سلام
دوستان من می خوام کلاس های اسکیس طراحی شهری شرکت کنم ولی تو مشهد درست اطلاع ندارم که کدوم استاد بهتر تدریس می کنه اگه کسی تو مشهد اطلاعی در مورد کلاس های معتبر اسکیس طراحی شهری داره ممنون می شم اگه بهم خبر بده...
سوال دومم هم اینه که آزمون تشریحی کنکور طراحی شهری به چه صورته یعنی چجوری آزمون تشریحی می گیرن و سوالاتش چجوریه؟

سلام دوست عزیز
خیلی مطمئن نیستم، ولی فکر میکنم موسسه مهراز هشت مشهد، یکی از گزینه های برتر برای آموزش اسکیس هست.
اینم لینک سایت:
http://mehrazehasht.ir/
موفق باشی
پاسخ

سلام
من کلاس اسکیس مهندس انزوایی رفتم _برای من مفید بود-و مهراز هشت هم موسسه خوبی است.
موفق باشی
پاسخ
(2014/11/11، 07:16 AM)9123533029 نوشته است:  

سلام دوست عزیز
خیلی مطمئن نیستم، ولی فکر میکنم موسسه مهراز هشت مشهد، یکی از گزینه های برتر برای آموزش اسکیس هست.
اینم لینک سایت:
http://mehrazehasht.ir/
موفق باشی
صمیمانه ازتون سپاسگزارم خانم مهندس...:12:

(2014/11/11، 07:35 PM)هوراد نوشته است:  

سلام
من کلاس اسکیس مهندس انزوایی رفتم _برای من مفید بود-و مهراز هشت هم موسسه خوبی است.
موفق باشی
مرسی خانم مهندس لطف کردین...:12:
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: