تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : لطفا اطلاعات پروفایل خود را به روز کنید

Star 
[name] عزیز سلام
با توجه به اینکه اطلاع رسانی های انجمن تخصصی شهرسازی ایران منطبق بر اطلاعات پروفایل کاربری شما می باشد ، از شما خواهشمندیم اطلاعات پروفایل کاربری خود را به روز نمایید .

برای به روز رسانی پروفایل کاربری پس از ورود به سیستم سایت روی لینک زیر کلیک کنید:

ویرایش پروفایل کاربری

سامانه انجمن تخصصی شهرسازی ایران از این پس طبق اطلاعات درج شده در پروفایل کاربران به آنها اطلاع رسانی خواهد نمود . برای مثال فرض کنید شما چند سال پیش دانشجوی کارشناسی بودید در سایت انجمن شهرسازی عضو شده باشید و همکنون پس از چند سال در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باشید ولی اطلاعات عضویت شما در پروفایل کاربری در سایت به روز نشده است بنابراین سیستم سایت ایمیل ها و پیامک های مربوط به کارشناسی را برای شما ارسال خواهد نمود .
باید در هر زمانی که شرایط تحصیلی و شغلی و حتی مکانی شما تغییر کرد ، بلافاصله با نام کاربری و پسورد خود وارد سایت انجمن شهرسازی شوید و اطلاعات پرفایل خود را به روز نمایید زیرا بسیاری از موسسات وشرکت ها برای جذب نیروی مناسب از ما کمک می گیرند و ما نیز بر حسب اطلاعات کاربران ، به آنها اطلاع رسانی می کنیم بنابراین اطلاعات نا درست باعث می شود فرصت های شغلی بسیاری را از دست بدهید همچنین بسیاری از دوره های آموزشی و همایش ها و .. مخصوص گروه خاصی از اعضا می باشد و بدین ترتیب ممکن است اطلاعیه های کاربری خود را دریافت نکنید و در عوض اطلاعیه هایی به دست شما برسد که به هیچ وجه مرتبط با شما نمی باشد.

ما در پروفایل کاربری به جزئیات بسیار زیادی توجه کرده ایم تا بتوانیم به عنوان نخستین و بزرگ ترین رسانه اینترنتی شهرسازی ، به بهترین شکل ممکن اطلاع سانی هدفمندی داشته باشیم.

توجه داشته باشید که اطلاعات پروفایل کاربری شما کاملا خصوصی بوده و به هیچ وجه در اختیار کاربران دیگر سایت و شخص یا سازمان یا شرکت دیگری قرار نمی گیرد و فقط توسط خود شما و مدیر کل قابل مشاهده می باشد.

لطفا از دوستان و همکاران خود نیز بخواهید عضو انجمن شهرسازی شوند و رزومه و مشخصات خود را در سایت اضافه کنند .
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ
سلام مهندس...
ضمن خسته نباشید...
من هر چی سعی میکنم صفحه ای که باید پروفایلمو ویرایش کنم چیزی پیدا نمیکنم..
در واقع چیزی برای تایید نیست...
میشه راهنمایی کنید؟؟
از طریق کنترل پنلم هم نشد...
مشکلکجاست؟؟
پاسخ
با سلام
بنده لینک مستقیم ویرایش پروفایل را در ارسال اول قرار داده ام روی آن لینک کلیک کنید.
همچنین میتوانید موس را ر روی نام کاربری خود در بالای سایت حرکت دهید تا منوی مربوطه باز شود سپس روی کنترل پنل کاربری کلیک کنید تا باز شود سپس از قسمت سمت راست صفحه لینک پروفایل کاربری را مشاهده میکنید که با رنگ قرمز شاخص شده است.
شما باید همه قسمت ها را کامل و سپس از پایین صفحه روی تایید کلیک کنید تا پیغام موفقیت در ویرایش پروفایل به شما نمایش داده شود.
اگر سوالی بود در خدمت هستم
پاسخ
سلام و خسته نباشید..
من هرچقدر سعی میکنم پروفایلم رو به روز کنم انجام نمیشه... در واقع پیغام و صفحه "به روز رسانی"، برام به نمایش میاد اما نه تنها اطلاعاتم به روز نمیشه از بقیه امکانات (پیام های خصوصی و...) نمیتونم استفاده کنم و مجددا پیام ویرایش پروفایل ظاهر میشه...
ممنون میشم راهنمایی کنید...
پاسخ
مشکل من هم دقیقا همین هست...
جناب مهندس ریاضت لطف میکنید رسیدگی کنید...
امکان ویرایش وجود نداشت برای من که...!!
پاسخ
موضوع بررسی شد و احتمالا مشکل حل شده است
فقط لطفا یک بار cach مرورگرتون را خالی کنید و سپس اقدام به ویرایش پروفایل کنید.
برای این کار اگر با مرورگر فایرفاکس هستید باید کلید های Ctrl+Shift+Del را بزنید و سپس طبق تصویر زیر کش مرورگر خودتون را خالی کنید چون یک سری اطلاعات سایت بر روی مرورگر شما برای مدتی باقی می ماند و به جای اینکه از روی سرور لود شود از روی رایانه شما لود می شود و به همین خاطر اطلاعات به روز نشده به شما نمایش داده می شود.
[تصویر:  1417012567.jpg]

وقتی کش را خالی کردید یک بار فایرفاکس را ببندید و باز کنید و سپس به سایت رفته و اطلاعات را به روز کنید.

این روشی که گفتم برای هه سایت های دیگر هم قابل اجراست . البته ما زمان کش روی سرور را کم کردیم و کش سایت را بهینه کردیم ولی اگر باز هم مشکل مشابه به وجود آمد این راه حل خوبی است.

موفق باشید
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: