تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : خواهش میکنم هرکی میبینه کمک کنه

بخدا اصلا وقت ندارم دوستان شهر ساز عزیز
من رشته خودم معماریه
در مورد طراحی شهر به شکل سلولار نیازمند منبع هستم
منظور از سلولار ، یعنی شهر به سلول های مستقل کوچیک تقسیم بشه و در هر سلول تمامی نیازهای مردمش برطرف بشه
هیچ منبعی پیدا نمیکنم
خواهش میکنم کمک کنید
پاسخ
اگه من درست منظورتون رو متوجه شده باشم شما دنبال نظریات کلان پیکر گرایی باشین که شهر درون یک ساختمان در نظر گرفته میشده برای مطالعه کتاب تحلیل مبانی نظری طراحی شهری دکتر بحرینی کتاب سیر اندیشه ها در شهرسازی دکتر پاکزاد ج 2 اگر اشتباه نکنم
نظریات گروه ارگیکرام رو ی نگاه بندازید
کتاب شهرسازی از نخستین سرچشمه ها تا منشور اتن نظریه اریک گلودن تو ی صفحه توضیح داده شده البته اون در هر سلول یه کاربری رو داریم
شما کلا همون کلان پیکر گرایی و کارایی که شهر در یک ساختمان هست رو سرچ کنین
البته خیلی کتابا هست ک در مورد کسایی ک میخاستن ساختمون ها رو طوری طراحی کنن که تمام نیازای ساکنینشو برطرف کنه صحبت می کنه ولی الان یادم نیست
پاسخ
شهر درون یک ساختمان نه ! شهر دورن یک منطقه ! یا درون یک محله خلاصه بشه و ما محلات خودکفا داشته باشیم از همه نظر
پاسخ
(2014/12/24، 07:49 PM)sepidarr نوشته است:  اگه من درست منظورتون رو متوجه شده باشم شما دنبال نظریات کلان پیکر گرایی باشین که شهر درون یک ساختمان در نظر گرفته میشده برای مطالعه کتاب تحلیل مبانی نظری طراحی شهری دکتر بحرینی کتاب سیر اندیشه ها در شهرسازی دکتر پاکزاد ج 2 اگر اشتباه نکنم
نظریات گروه ارگیکرام رو ی نگاه بندازید
کتاب شهرسازی از نخستین سرچشمه ها تا منشور اتن نظریه اریک گلودن تو ی صفحه توضیح داده شده البته اون در هر سلول یه کاربری رو داریم
شما کلا همون کلان پیکر گرایی و کارایی که شهر در یک ساختمان هست رو سرچ کنین
البته خیلی کتابا هست ک در مورد کسایی ک میخاستن ساختمون ها رو طوری طراحی کنن که تمام نیازای ساکنینشو برطرف کنه صحبت می کنه ولی الان یادم نیست
دوست عزیز در google سرچ بزن عنوان wage یا scopus و صفحه ای که باز میشه در قسمت جستجو تایپ کن cellular urban design ، هر آنچه درباره این موضوع باشه رو واست میاره. البته به صورت لاتین هستش که باید ترجمه کنی.
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: