تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : کی میدونه پسوند rrd وshsو auxچطوری باز میشه؟؟

سلام یک فایلی دارم با فرمت rrd هستش از پارس بوم به این اسم HOZE_SHAHRI_FINAL CADR.rrd با همین نام و با فرمت aux اونم وجود داره و یک فایلم دارم با عنوان shsمیخواستم ببینم چجوری این فایل ها باز میشه و با چه نرم افزاری
پاسخ
سلام دوست عزیز
لینک زیر رو یه نگاه بنداز بخشی از جوابت هست:
http://www.ngdir.ir/faq/PFaqDetail.asp?Pid=32151&View=0
البته اگه همه فایل هاتو از یه جا تهیه کردی، من فک میکنم، همشون مربوط به یه نرم افزار باشه
موفق باشی
پاسخ
Globalmapper
پاسخ
(2015/01/05، 04:49 AM)masoudrom نوشته است:  سلام یک فایلی دارم با فرمت rrd هستش از پارس بوم به این اسم HOZE_SHAHRI_FINAL CADR.rrd با همین نام و با فرمت aux اونم وجود داره و یک فایلم دارم با عنوان shsمیخواستم ببینم چجوری این فایل ها باز میشه و با چه نرم افزاری

سلام.
نرم افزار gis رو باز کنید، سپس از طریق آیکون add data فایلتون رو به add کنید. احتمالا فایلی که در اختیار شما گذاشتن یک عکس georefrence (زمین مرجع) شده است. در نظر داشته باشید که شما امکان بازکردن هیچ یک از این فایل ها رو از طریق دوبار کلیک بر روی فایل ندارید. و حتما باید از داخل نرم افزار add کنید.
موفق باشید.

(2015/01/05، 04:49 AM)masoudrom نوشته است:  سلام یک فایلی دارم با فرمت rrd هستش از پارس بوم به این اسم HOZE_SHAHRI_FINAL CADR.rrd با همین نام و با فرمت aux اونم وجود داره و یک فایلم دارم با عنوان shsمیخواستم ببینم چجوری این فایل ها باز میشه و با چه نرم افزاری

و البته اضافه بر مواردی که عرض کردم هر سه فایل باید در یک پوشه در کامپیوتر شما باشند. چرا که هر سه معرف یک لایه در gis هستند. مثل shape file های gis ای که حاوی حداقل 5 فایل با فرمت های shp ، shx ، dbf ، sbn و sbx هستند و بازکردن فایل مستلزم فراخوانی آنها به یکباره و از طریق add data صورت می گیرد.
امیدوارم توانسته باشم کمکی کنم.
پاسخ
خیلی ممنون از شماا
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: