تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : خدمت سربازی نخبگان و افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر

در گفت‌وگوی اختصاصی سردار کمالی با فارس تشریح کرد
نحوه خدمت سربازی نخبگان و افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه مسائل مربوط به خدمت سربازی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح تعیین و اجرا می‌شود، گفت: بر اساس مصوبات موجود نخبگان در ازای انجام پروژه‌های تحقیقاتی از خدمت سربازی معاف شده و کارت پایان خدمت می‌گیرند.

سردار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، در رابطه با اظهارنظر برخی از مسئولان در خصوص نحوه خدمت نخبگان گفت: بر اساس قانون و مصوبات موجود نخبگان مانند سایر افراد خدمت نخواهند کرد.

وی افزود: افرادی که از سوی بنیاد ملی نخبگان به عنوان نخبه شناسایی می‌شوند به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح معرفی می‌شوند و از سوی این بنیاد به نیروهای مسلح معرفی شده و در آنجا برای آنها یک پروژه تحقیقاتی مرتبط با مسائل روز کشور تعریف می‌شود.

سردار کمالی گفت: نخبگان بعد از گذراندن این تحقیق که عمدتاً باید یک سال به طول بیانجامد به یک دوره آموزش نظامی می‌روند و سپس کارت پایان خدمت دریافت می‌کنند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: در کنار این روندی که برای نخبگان در نظر گرفته شده دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد به بالاتر اگر موفق به انجام یک پروژه تحقیقاتی متناسب با مسائل روز کشور شوند بین 2 ماه تا 21 ماه کسری خدمت می‌گیرند.

سردار کمالی گفت: با توجه به این توضیحات نخبگان خدمت سربازی نمی‌روند و تنها باید در طول حداقل یک سال بر روی پروژه تعیین شده از سوی بنیاد نخبگان نیروهای مسلح فعالیت تحقیقاتی کنند.

وی افزود: جوانان کشورمان به این نکته توجه داشته باشند که تصمیمات مربوط به سربازی و خدمت مقدس سربازی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح اتخاذ شده و به اطلاع آنان خواهد رسید.

سردار کمالی در پایان خاطرنشان کرد: یکی دیگر از نکاتی که جوانان و نخبگان باید به آن توجه داشته باشند این است که زمان شروع پروژه تحقیقاتی آنها باید پس از فارغ‌التحصیلی باشد و انجام پروژه در حین تحصیل مورد قبول واقع نخواهد شد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931023001545
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ
توصیه می کنم دوستان از ابتدای مقطع کارشناسی ارشد خود به فکر انجام پروژه های کسر خدمت خود باشند و این کار را برای ترم های آخر خود نگه ندارند
پاسخ
من چه اشتباهی کردم که دوسال خدمت سربازی رفتم
وگرنه الان می رفتم نخبه می شدم بعدشم معاف می شدم. به همین سادگی...به همین خوشمزگیSmileSmile
شکوفایی تمدن بشر، برآیند ایده های مهندسین تلاشگر است.
پاسخ
متاسفانه خیلی از دوستان یا خبر ندارند ویا امروز فردا میکنند و دنبال این طرح ها نمی رند و زمانی متوجه می شند که کار از کار گذشته
چنانچه راهنمایی و مشاوره در این زمینه خواستید در این قسمت اطلاع دهید تا من و دیگر دوستان اطلاعات خود را در اختیارتان قرار دهند
پاسخ
لطفا اگر اطلاع یا تجربه ای در این زمینه دارید توی سایت یک تاپیک ویژه ایجاد کنید تا هدفمند تر باشد و لینک تاپیک را اینجا بدهید.سپس در آن تاپیک تجربیات خود را بیان و سوالات احتمالی را پاسخ دهید.فکر میکنم اینگونه بهتر باشد
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ
سلام و تشکر ویژه از آقای مهندس ریاضت
در پاسخ به آقای امین دات کام
همونطور که نوشته داخل خبر کسانی که دانشجو هستند باید پس از فارغ التحصیلی اقدام به اخذ و انجام طرح نمایند ....
پاسخ
(2015/01/16، 12:57 PM)شهابیسا نوشته است:  سلام و تشکر ویژه از آقای مهندس ریاضت
در پاسخ به آقای امین دات کام
همونطور که نوشته داخل خبر کسانی که دانشجو هستند باید پس از فارغ التحصیلی اقدام به اخذ و انجام طرح نمایند ....

نه دوست عزیز
شما می توانید در طول تحصیل نیز طرح کسر خدمت سربازی را انتخاب و بر روی آن کار کنید
اما طرح نخبگی که مشمول کل خدمت می شود، بلی حرف شما درست است و پس از پایان تحصیل باید اقدام نمود
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: