تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : همفکری در باره کنفرانس شهرسازی، مدیریت شهری و توسعه پایدار

سلام.
من قصد ارسال مقاله ای رو با موضوع ارزیابی کیفیت محیط سکونت شهری به کنفرانس شهرسازی، مدیریت شهری و توسعه پایدار داشتم.
اما به علت اشتباه سایت ایران شهرساز به سایت کنفرانس جغرافیا، گردشگری، منابع طبیعی و توسعه پایدار هدایت شدم. و مقاله ام رو برای این کنفرانس فرستادم و پذیرش شد.
2 راه پیش رو دارم.
1. برای کنفرانس جغرافیا، گردشگری و ... ثبت نام نکنم تا مقاله ام از لیست مقاله های ارسالی حذف شه و بعد مقاله ام رو برای کنفرانس شهرسازی، مدیریت شهری و ... ارسال کنم. که در این صورت از پذیرفته شدن مقاله ام تو کنفرانس دومی مطمئن نیستم.
2. به تقدیر اعتماد کنم رو برای همین کنفرانس جغرافیا، گردشگری و ... که پذیرفته شده ثبت نام کنم.

اگر جای من بودید چکار می کردید؟!!
لطفا تا امروز بگید.
پاسخ
با سلام
بار ها گفتیم به سایت ایرانشهرساز اعتماد نکنید زیرا هر موضوع و همایش معتبری که بخواهد در ایران برگزار شود حتما ما در تقویم شهرسازی و در سایت اربنیتی قرار میدهیم و نیازی نیست شما به سایت ایران شهرساز و سایت های جعلی مشابه مراجعه کنید .
شما می توانید در همایش اول ثبت نام نکنید و مقاله خود را برای همایش مدیریت ارسال کنید و با مسولین همایش اول تماس بگیرید و این مورد را به آنها گزارش دهید.
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ
تا جایی که من اطلاع داشته باشم اگه پذیش شده دیگه کد خورده تو اون همایش دیگه نمیشه کاریش کرد منتها شما جهت اطلاعات بیشتر با مسولین برگزاری همایش تماس بگیرید و مورد را بهشون اطلاع دهید
مشاوره تخصصی پایان نامه و مقاله در زمینه شهرسازی
a.esmailzadeh2000@gmail.com
پاسخ
(2015/01/25، 09:03 AM)samira roshanaie نوشته است:  سلام.
من قصد ارسال مقاله ای رو با موضوع ارزیابی کیفیت محیط سکونت شهری به کنفرانس شهرسازی، مدیریت شهری و توسعه پایدار داشتم.
اما به علت اشتباه سایت ایران شهرساز به سایت کنفرانس جغرافیا، گردشگری، منابع طبیعی و توسعه پایدار هدایت شدم. و مقاله ام رو برای این کنفرانس فرستادم و پذیرش شد.
2 راه پیش رو دارم.
1. برای کنفرانس جغرافیا، گردشگری و ... ثبت نام نکنم تا مقاله ام از لیست مقاله های ارسالی حذف شه و بعد مقاله ام رو برای کنفرانس شهرسازی، مدیریت شهری و ... ارسال کنم. که در این صورت از پذیرفته شدن مقاله ام تو کنفرانس دومی مطمئن نیستم.
2. به تقدیر اعتماد کنم رو برای همین کنفرانس جغرافیا، گردشگری و ... که پذیرفته شده ثبت نام کنم.

لطفا تا امروز بگید.
سلام
هر دو ملی هستند، و فرقی ندارن که بین دو راهی گیر کنی. من بیش از 30 تا مقاله دارم، از من میشنوی همون اولی رو ثبتنام کن و برو دنبال پژوهشی و ای اس ای یا حداقل بین المللی....
پاسخ
2 راه پیش رو دارم.

لطفا تا امروز بگید.

اگه می خوای مقاله ات تو کنفرانس مدیریت شهری باشه بفرست حتما قبول میشه نگران اکسپش نباش دو رو روزه هم جواب اکسپ مقالتو اعلام میکنه
پاسخ
(2015/01/26، 03:44 PM)aghayari نوشته است:  
2 راه پیش رو دارم.

لطفا تا امروز بگید.

اگه می خوای مقاله ات تو کنفرانس مدیریت شهری باشه بفرست حتما قبول میشه نگران اکسپش نباش دو رو روزه هم جواب اکسپ مقالتو اعلام میکنه
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: