تبلیغات متنی شما در این بخش
 • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

  اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

  http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
 • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

  جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

  ثبت نام به زودی
 • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

  شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

  ثبت نام
 • کلاس سیتی انجین CityEngine

  نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

  ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : دوره جدید کلاس آموزش کاربردی جی آی اس در شهرسازی

#1
همانطور که می دانید انجمن شهرسازی ایران Urbanity در طی سال های اخیر اقدام به برگزاری کلاس های GIS کاربردی در شهرسازی نموده است و با استقبال خوب شهرسازان از سراسر ایران موجه شده است و این فقط به خاطر کیفیت و سرفصل ها و کاربردی بودن این کلاس ها می باشد زیرا ما سرفصل های اختصاصی و کاربردی خود را در این کلاس ها آموزش می دهیم و به همین خاطر دانشجویان و کارمندان شهرداری و مهندسان مشاور و حتی اساتید جی آی اس دانشگاه ها نیز از سراسر کشور برای به روز کردن اطلاعات خود در این کلاس ها شرکت میکنند . این کلاس ها با بالاترین کیفیت و به روز ترین مسائل موفق به تلفیق علم جی آی اس با هنر شهرسازی شده است و به بهترین شکل از این ابزار برای استفاده در پروژه های شهری استفاده می کند.

جالب است بدانید دانشجویان دکتری خارج از کشور نیز برای شرکت در کلاس ها این کلاس ها با ما تماس می گیرند و به همین خاطر ما اقدام به راه اندازی سامانه کلاس های مجازی برای آنها و دوستانی که امکان شرکت در کلاس های حضوری ما را ندارند کرده ایم .

[تصویر: 1422275116.png]

برای اعلام آمادگی شرکت در کلاس جی آی اس کاربردی انجمن شهرسازی فرم زیر را تکمیل نمایید تا اطلاعات تکمیلی برای شما پیامک شود. لطفا توجه داشته باشید که شما می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری در کلاس های ما ثبت نام نمایید . کلاس های حضوری ما هم در تهران و هم در شهرستان هایی که تعداد به 12 نفر برسد تشکیل میشود ولی کلاس های آنلاین از طریق شبکه اینترنت برگزار می شود و شما صدا و تصویر استاد و محیط برنامه را از طریق مانیتور رایانه خود از هر کجای ایران می توانید مشاهده کنید و هیچ تفاوتی در کیفیت کلاس احساس نمی کنید.
آدرس و اطلاعات بیشتر پس از تکمیل فرم ثبت نام از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد


فرم زیر را تکمیل و یا با ما تماس بگیرید:

برای تکمیل فرم به آدرس زیر مراجعه نمایید:
http://reg.urbanity.ir/view.php?id=14521
یا
کد:
http://reg.urbanity.ir/view.php?id=14521

تلفن تماس : 09128989801

توجه : جلسه توجیهی و رایگان این کلاس ها در تاریخ جمعه 10 بهمن 93 در تهران تشکیل خواهد شد و شما می توانید کیفیت و سطح کلاس و روش تدریس را مشاهده و سپس در همان جلسه ثبت نام نمایید .
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

  پرش به انجمن: