تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : طرح جامع و تفصیلی شهرهای کوچک

با سلام
از دوستان عزیزی که در رابطه با طرح جامع و تفصیلی شهرهای کوچک مخصوصا شهرهای شمالی (استان مازندارن) اطلاعاتی دارند یا می تونند راهنمایی کنند خواهشمندم نظرات و مطالبشون رو اینجا بذارند.
با سپاس فراوان
پاسخ
(2015/02/11، 07:20 AM)قاصدک آبی نوشته است:  با سلام
از دوستان عزیزی که در رابطه با طرح جامع و تفصیلی شهرهای کوچک مخصوصا شهرهای شمالی (استان مازندارن) اطلاعاتی دارند یا می تونند راهنمایی کنند خواهشمندم نظرات و مطالبشون رو اینجا بذارند.
با سپاس فراوان

سلام.
کاش سوالتونو دقیق تر می پرسیدید. شما به طرح جامع و تفصیلی یک شهر کوچک احتیاج دارید یا درباره نحوه تهیه این طرح ها سوال دارید؟ در این صورت فکر می کنید نحوه تهیه این طرح ها در شهرهای کوچک با شهرهای بزرگ تفاوتی داره؟
من تا حدودی در جریان تهیه طرح های جامع و تفصیلی شهر های نور، رویان و ایزد شهر هستم. خوشحال می شم بتونم کمکی کنم.
پاسخ
(2015/02/11، 10:11 PM)samira roshanaie نوشته است:  
(2015/02/11، 07:20 AM)قاصدک آبی نوشته است:  با سلام
با سپاس فراوان

سلام.
کاش سوالتونو دقیق تر می پرسیدید. شما به طرح جامع و تفصیلی یک شهر کوچک احتیاج دارید یا درباره نحوه تهیه این طرح ها سوال دارید؟ در این صورت فکر می کنید نحوه تهیه این طرح ها در شهرهای کوچک با شهرهای بزرگ تفاوتی داره؟
من تا حدودی در جریان تهیه طرح های جامع و تفصیلی شهر های نور، رویان و ایزد شهر هستم. خوشحال می شم بتونم کمکی کنم.

با سلام
من یک شرح خدمات در مورد طرح تفصیلی شهرهای کوچک دارم ولی بیشتر به داشتن نمونه هایی از این موضوع مخصوصا در شهرهای شمالی کشور نیازمندم که اگر شما نمونه هاتون رو بتونید در اختیار من قرار بدید خیلی ممنون میشم.
و اینکه شرح خدمات شهرهای بزرگ و کلانشهرها در مقیاس بزرگتر و با پیچیدگی های بیشتری نسبت به شهرهای کوچک تهیه میشن که مسلما ممکنه همه ی ابعادش هم خیلی لازم و ضروری نباشن یا قسمت هایی باشن که به اونها پرداخته نمیشه .. به هر حال اگر اطلاعاتی دارید که میتونید در اختیار من قرار بدید من بسیار سپاسگذار میشم از لطف شما.
امیدوارم موفق و شاد باشید
با سپاس فراوان
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: