urbanity

اربنيتي

نخستین انجمن تخصصی شهرسازی در ایران

Urbanity

Welcome to انجمن تخصصی شهرسازی ایران, Guest! Log In or Sign Up
کاربر گرامی با عرض سلام، تقاضا داریم جهت استفاده از حداکثر امکانات تالار گفتگوی شهرسازان در سایت عضو شوید یا از کاربری فعلی خود وارد شويد . با تشکر
عضویت در انجمن شهرسازی ورود به انجمن شهرسازی

کلاس های آموزشی انجمن شهرسازی ایران

طراحی محله مسکونی
زمان کنونی: ۷-۹-۱۳۹۳، ۰۸:۰۶ عصر
1 کاربر حاضر در تاپیک: (0 عضو, و 1 مهمان). 1 مهمان
نویسنده: shazde koochooloo
آخرین ارسال: shazde koochooloo
پاسخ: 1
بازدید: 3322

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی محله مسکونی
نویسنده پیام
اعضای طلایی

امتیاز فعالیت درانجمن: 601
وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :79
سپاس های داده شده: 0
سپاس های دریافت شده: 5 در 3 پست
اعتبار: 0

رتبه : 8 [LevelLevelLevelLevelLevel]
مجموع امتیازات: 114
رنک 17 / 175
92% مانده تا ارتقا رتبه

رنک
فعالیت 27 / 114
78% مانده تا افزایش رنک

فعالیت
تجربه 1
99% مانده تا افزایش فعالیت

تجربه

ارسال: #1
طراحی محله مسکونی
نقش غالب الگوهای عام اولیه در طراحی محله های مسکونی معاصر
دکتر علیرضا عینی فر

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf  طراحی محله مسکونی.pdf (اندازه: 755.45 KB / تعداد دفعات دریافت: 661)

مطالب قبلی من :
[-] 1 کاربر تشکرکرده ازshazde koochooloo بدلیل این ارسال
Sh.N
۲۳-۵-۱۳۸۹ ۱۰:۵۳ عصر
مطالب ایشان افزودن سپاس پاسخ به من کلیک کنید
تبلیغات
مشاوره و برنامه ریزی اختصاصی کنکور ارشد شهرسازیتخفیف ویژه برای اعضای اربنیتی در سمینار اکو تهران دکتر بنتلی

برای به روز رسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استفاده از الگوی سلسله مراتب فضایی در مجتمع های مسکونی Sharbati 2 636 ۱-۴-۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ صبح
آخرین ارسال: *مهسا*
  اولویت های پایداری اجتماعی و اقتصادی مجتمع های مسکونی Sharbati 1 529 ۲۵-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: zahra2130
  رفتار عابر پیاده در ارتباطط با مکانهای مسکونی و تجاری سنور 2 1,746 ۶-۱۲-۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: shamimrahimi
  بازخوانی الگو های مسکونی در خانه سنتی کویر Sharbati 0 339 ۱۱-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ صبح
آخرین ارسال: Sharbati
  مقدمات طراحی معماری مسکونی vivi 0 2,111 ۲۰-۱۲-۱۳۸۹ ۰۳:۱۰ عصر
آخرین ارسال: vivi
  محله مسکونی پایدار:مطالعه موردی نارمک mahsa hekmati 0 1,253 ۸-۱۲-۱۳۸۹ ۰۸:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mahsa hekmati
  تعیین معیارها و شاخص های پایداری در محله مسکونی anne 0 1,639 ۱-۹-۱۳۸۹ ۰۴:۳۱ عصر
آخرین ارسال: anne
  مروری بر ناکارآمدی طرح های تفضیلی متداول در بافت ارگانیک مسکونی anne 0 1,026 ۱-۹-۱۳۸۹ ۰۴:۲۴ عصر
  طراحی محله های مسکونی معاصر anne 0 1,812 ۲۸-۸-۱۳۸۹ ۰۲:۱۹ عصر
  محله مسکونی پایدار سنور 0 1,205 ۱۶-۷-۱۳۸۹ ۰۲:۳۰ عصر
آخرین ارسال: سنور

پرش به انجمن:

[-]
آخرین مطالب ارسال شده توسط اعضا
اِمِرجــِــنـسیِ, اِمـِــرجـِــنـســــی ...
شروع کننده:آلبالـــــو آخرین ارسال توسط:آلبالـــــو پاسخ ها:3 سوالات و درخواست ها مشاهده:57 زمان:امروز
شیت های درس شناخت فضای شهری
شروع کننده:mohammad.p19 آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:3 گالری تصاویر مشاهده:46 زمان:امروز
بافت تاريخي شهر يزد اصولي ترين بافت تاريخي ايران است
شروع کننده:sharare36 آخرین ارسال توسط:سمیه هستم پاسخ ها:1 دانلود مقالات شهرسازی مشاهده:2995 زمان:امروز
اصول طراحی فضای سبز در محیط های مسکونی
شروع کننده:سمیه هستم آخرین ارسال توسط:سمیه هستم پاسخ ها:0 مقالات طراحی شهری مشاهده:6 زمان:امروز
مکان یابی پارکینگ
شروع کننده:zahra katooli آخرین ارسال توسط:zahra katooli پاسخ ها:0 مقالات مکان سنجی مشاهده:7 زمان:امروز
طراحی پارک و پارک سازی
شروع کننده:maryam taban آخرین ارسال توسط:zahra katooli پاسخ ها:17 کتابخانه دیجیتالی شهرسازی مشاهده:694 زمان:امروز
مجموعه کامل قوانین و مقررات مرتبط با شهرداری
شروع کننده:سمیه هستم آخرین ارسال توسط:سمیه هستم پاسخ ها:0 مقالات مدیریت شهری مشاهده:12 زمان:امروز
پایان نامه
شروع کننده:javad jamshidi آخرین ارسال توسط:javad jamshidi پاسخ ها:0 سوالات و درخواست ها مشاهده:13 زمان:امروز
طبقه بندی فعالیت های اقتصادی ISIC
شروع کننده:الهام قاسمی آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:1 مقالات و تحقیقات دانشجویی مشاهده:18 زمان:امروز
راهبردهای احیا بافت تاریخی اردکان
شروع کننده:mohamad61 آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:1 مقالات بافت فرسوده مشاهده:27 زمان:امروز
pdf+urban furniture
شروع کننده:الهام قاسمی آخرین ارسال توسط:الهام قاسمی پاسخ ها:4 مقالات و تحقیقات دانشجویی مشاهده:198 زمان:امروز
آموزش ارسال مطلب در سایت انجمن شهرسازی اربنیتی Urbanity
شروع کننده:riazat آخرین ارسال توسط:*saeedzakeri* پاسخ ها:7 آموزش فعالیت در سایت انجمن شهرسازی مشاهده:1814 زمان:امروز
مکانیابی فضای سبز با مدل AHP و GIS خودم انجام دادم.
شروع کننده:jooshir آخرین ارسال توسط:mohamad61 پاسخ ها:3 مقالات GIS مشاهده:67 زمان:امروز
هر مطلب در مورد اصفهان
شروع کننده:Mohammad fooladi آخرین ارسال توسط:m_javan پاسخ ها:51 اصفهان مشاهده:797 زمان:امروز
نمومه از کارهای شیت بندی درس شناخت فضا
شروع کننده:Sabzei آخرین ارسال توسط:mahtab_200560 پاسخ ها:8 کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری مشاهده:1573 زمان:امروز
شناخت فضای شهری-میدان تایمز نیویورک
شروع کننده:آیدا نعمت الهی آخرین ارسال توسط:آیدا نعمت الهی پاسخ ها:0 مقالات و تحقیقات دانشجویی مشاهده:21 زمان:امروز
تخفیف ویژه فقط برای اعضای اربنیتی در سمینار و کارگاه اکو تهران
شروع کننده:riazat آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:3 اطلاعیه ها مشاهده:161 زمان:امروز
برنامه اصفهان 95
شروع کننده:dehghani آخرین ارسال توسط:bastani72 پاسخ ها:2 دانلود مقالات شهرسازی مشاهده:1052 زمان:امروز
خلاصه کتاب طراحی شهری مهندس توسلی
شروع کننده:nasimr آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:5 دروس کارشناسی ارشد شهرسازی مشاهده:422 زمان:امروز
روش واقعیت مجازی یا VR
شروع کننده:sh-ch1 آخرین ارسال توسط:shayan85 پاسخ ها:1 مقالات طراحی شهری مشاهده:29 زمان:امروز
urbanism