تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : مشکل در نصب GIS

با عرض سلام و احترام و ضمن تبریک فرارسیدن سال نو
دوستان من فایل gis رو که میخوام نصب کنم چه ورژن 9.3 و چه ورژن 10.2 همش پیغام خطا میده و نصب نمیشه.

مثلا توی 9.3 این پیغام رو میده:
error 1317:an error occurred while attemting to create the directory :c:\program data \ microsoft\ windows\ start menu\programs
در واقع توی هر دو ورژن در start menu پوشه ای به اسم arc gis ایجاد نمیشه.

وقتی 9.3 رو نصب میکنم توی مرحله ای که همه فایل های داخل فولدر license-server-crack رو توی مسیر program file/esri/license/arg gis9x کپی میکنم یک پیغام خطا میده.چون قبلا که نصب میکردم با همچین خطایی مواجه نمیشدم من فکر میکنم به همین دلیله که در مرحله دوم خطای 1317 رو میده.

حالا خواستم ازتون بپرسم که با این مشکل چکار کنم، آیا راه حلی هست؟
پاسخ
سلام مهندس واسه نصب جی ای اس بعد از نصب ویندوز باید اولین برنامه ای که نصب کنین جی ای اس باشه
مشاوره تخصصی پایان نامه و مقاله در زمینه شهرسازی
a.esmailzadeh2000@gmail.com
پاسخ
سلام.
این توضیحات خود مایکروسافت برای حل ارور 1317 هستش:

کد:
To resolve this problem, make sure that the particular drive has the SYSTEM account. To do this, follow these steps:

Click Start, click Run, type compmgmt.msc, and then click OK. The Computer Management window appears.
    In the left pane of the Computer Management window, expand Computer Management (Local), expand Storage, and then click Disk Management.
    In the right pane, right-click the disk drive where you want to install Visual Studio 2005 or Visual Studio .NET, and then click Properties. The Local Disk (Drive Name:) Properties dialog box appears.
    Click the Security tab, and then click Advanced. The Advanced Security Settings for Local Disk (Drive Name:) dialog box appears.

Note On a computer that is running Microsoft Windows XP, you must also follow these steps to access the Security tab after you follow steps 1 through 4:
        Start Windows Explorer.
        On the Tools menu, click Folder Options. The Folder Options dialog box appears.
        Click the View tab.
        In the Advanced settings list, click to select the Use simple file sharing (Recommended) check box.
        Click Apply, and then click OK.
        Close Windows Explorer.
    In the Advanced Security Settings for Local Disk (Drive Name:) dialog box, click the Permissions tab.
    In the Permission entries list, click SYSTEM, and then click Edit. The Permission Entry for Local Disk (Drive Name:) dialog box appears.
    Click to select the Allow check box for all the permissions in the Permissions list, and then click OK.
    In the Advanced Security Settings for Local Disk (Drive Name:) dialog box, click Apply, and then click OK.
    In the Local Disk (Drive Name:) Properties dialog box, click OK.
    Close the Computer Management window.
    Install Visual Studio .NET
.
پاسخ
سلام دوست عزیز
فایلی رو که به پیوست گذاشتم، فایل روش نصب GIS 9.3 بر ویندوز 7 هست.
امیدوارم موفق به نصب بشی

.pdf   ARCGIS9.3.pdf (اندازه: 1/66 MB / تعداد دفعات دریافت: 42)
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: