تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : موضوع پایان نامه بافت فرسوده

سلام دوستان
دانشجوی ارشد طراحی شهری و علاقمند به موضوع بافت فرسوده هستم ولی نمیدونم تو چه زمینه ای ک هم جدید باشه هم کارا ، موضوع پایان نامه ام رو قطعی کنم.ممنون میشم از دوستانی که تو این زمینه راهنماییم کنن
پاسخ
سلام ایمیل بزن

ایمیلای من تو قسمت امضام هست
m.seyedsajad@yahoo.com
m.seyedsajad@hotmail.com
mosavi-s@mashhad.ir
پاسخ
سلام
موضوع پایان نامه دوره کارشناسی بنده "ساماندهی کالبدی بافت فرسوده با رویکرد توسعه پایدار " بود که هم بافت فرسوده بود و هم رویکرد جدیدی داشت که تا بحال کار نشده بود. دوستم هم "ساماندهی بافت فرسوده با رویکرد رشد هوشمند" بود موضوعش. می تونین در زمینه ساماندهی کار کنین با رویکرد های جدید مثل نوشهر گرایی یا ....
پیروز باشید.
مهندسین یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت!
پاسخ
بافت فرسوده سال 85 تا 89 روی بورس بوده الان در اکثر زمینه ها کار شده مگر اینکه ایده جذابی داشته باشید این در مورد جدید بودنش.در مورد کارا بودنش هم به نظر شخص بنده زیاد پا فشاری نکنید در بهترین وضعیت کار در یکی از طبقات کتابخونه خاک می خوره و کاراییش فقط کپی هست.

البته عذر می خواهم یکم رک گفتم.
اساتید در جریان هستند
پاسخ
چرا عذر خواهی

گل گفتی برادر
m.seyedsajad@yahoo.com
m.seyedsajad@hotmail.com
mosavi-s@mashhad.ir
پاسخ
سلام
شماره تلفن یک از دفاتر نوسازی را برای شما ارسال می کنم. این دفنر نوساز آمادگی خود را برای همکاری در این زمینه با شما اعلام کرده است
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ
(2015/04/18، 10:25 AM)اقلیما363 نوشته است:  سلام دوستان
دانشجوی ارشد طراحی شهری و علاقمند به موضوع بافت فرسوده هستم ولی نمیدونم تو چه زمینه ای ک هم جدید باشه هم کارا ، موضوع پایان نامه ام رو قطعی کنم.ممنون میشم از دوستانی که تو این زمینه راهنماییم کنن

سلام.
شماره هشتم ماهنامه ی "نمایه تهران" که مربوط به بهمن و اسفند 93 هست با عنوان "جامعه کلنگی، شهر کلنگی" ؛ پرونده ای درباره ی نوسازی بافت فرسوده شهری هست که مجموعه ای شامل آثار و گفتار بزرگانی که در این حوزه فعالیت کردن مثل همایون کاتوزیان، ناصر فکوهی، ناصر تکمیل همایون، سوسن شریعتی، محمد سعید ایزدی، عبادالله فتح اللهی، علی نوذر پور، محمد درویش، ترانه یلدا، حمید نامجو، مهدی زارع، سید عبدالجواد موسوی، محسن باغبان و ... رو جمع آوری کرده.
رویکردها و نظرات بسیاری از این بزرگواران متفاوت از هم هست. پیشنهاد می کنم برای پیدا کردن ایده سری به این نشریه بزنید و تمام نظرات رو مطالعه کنید.
این نشریه تحت حمایت مهندسین مشاور پارس بوم منتشر می شه. و بر اساس شناسنامه نشریه ظاهرا از طریق شماره تماس: 88338553 (نامه امروز) قابل تهیه هست.
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: