تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : مهندسا یاری کنید....کمک...کمک

Question 
اگر در اتوکد پنجره های گرافیکی مثل save باز نشه و به جای اون در command line نوشته بشه چکار باید کرد؟

(2015/05/03، 05:13 PM)faezeh1372 نوشته است:  اگر در اتوکد پنجره های گرافیکی مثل save باز نشه و به جای اون در command line نوشته بشه چکار باید کرد؟

خودم پیدا کردمSmile
اینجا راه حلو میگم شاید یه مسلمانی مشکل منو داشت.

اگه هنگام سیو کردن در اتوکد پنجره سیو
را ندید و مجبور شدید تمام دستورات را در قسمت کامند (command) تایپ کنید
،مشکل از ویروس يا خرابی اتوکد نیست. دستور زیر را تایپ و به جای عدد 0-1 و
يا بجای 1 - 0 را وارد و اینتر بزنید:

filedia

منبع: انجمن های مهندسی آلفا
دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/ از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضرشو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد:12:
پاسخ
وقتی شما پست گذاشتین کمک .. کمک ... واسه من خیلی جای تعجب داشت!!
شکوفایی تمدن بشر، برآیند ایده های مهندسین تلاشگر است.
پاسخ
(2015/05/04، 04:23 AM)*saeedzakeri* نوشته است:  وقتی شما پست گذاشتین کمک .. کمک ... واسه من خیلی جای تعجب داشت!!
چرا؟
دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/ از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضرشو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد:12:
پاسخ
چه جالب. ممنون که پاسخ رو نوشتید. من دقیقا فکر می کردم که به خاطر ویروس یا خرابی اتوکد این اتفاق می افته.
پاسخ
(2015/05/04، 04:28 AM)faezeh1372 نوشته است:  
(2015/05/04، 04:23 AM)*saeedzakeri* نوشته است:  وقتی شما پست گذاشتین کمک .. کمک ... واسه من خیلی جای تعجب داشت!!
چرا؟
آخه شما ماشاا... اینقدر فعال هستین و به تمام مباحث تسلط کامل دارین که آدم تعجب می کنه که شما هم نیاز به کمک داشته باشین!!Smile
شکوفایی تمدن بشر، برآیند ایده های مهندسین تلاشگر است.
پاسخ
(2015/05/04، 01:35 PM)*saeedzakeri* نوشته است:  
(2015/05/04، 04:28 AM)faezeh1372 نوشته است:  
چرا؟
آخه شما ماشاا... اینقدر فعال هستین و به تمام مباحث تسلط کامل دارین که آدم تعجب می کنه که شما هم نیاز به کمک داشته باشین!!Smile
ممنون,,,شما لطف دارید
اینطوری هام نیست
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: