تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : نتایج کنکور ارشد 94

سلام به همه دوستان .:64:
امیدوارم شاد و پرانرژی باشین و امیدوارم دوستان کنکوری زمانی که در سایت سازمان سنجش ، پروفایلشون رو وارد کردن ، نتایج خوبی رو در صفحه مانیتور دیده باشند....:a2d3::a2d3::a2d3:
دوستان عزیز چه خبر از نتایج کنکور ؟؟؟ خواهشن رتبه هاتون و در صورت امکان درصدهای زده شده در هر درس رو بگین . . . :24:

ای شهرساز ای وارث هرج ومرج شهرهای خسته و ای آشنای اندوه شهر بر هجوم دردهای شهر بتاز .
پاسخ
سلام رتبه من 190 شده...
چند درصد باید اسکیس بزنم > برای قبولی تهران و یا اصفهان
؟؟
پاسخ
سلام، رتبه منم 46 اومد...
پاسخ
(2015/05/12، 06:24 PM)ruhulla92 نوشته است:  سلام، رتبه منم 46 اومد...
ســ ـلام . ضمن تبریک به شما دوست عزیز . :12: امکانش هست بگین کدوم گرایش شرکت کردین ؟ درصدهاتون به چه صورتی بود؟ و اگر تمایل دارین نحوه خوندن تون برای ارشد به چه صورتی بود و از چه زمانی به جد شروع به خوندن کردین Confusedmilies-azardl (181):

ای شهرساز ای وارث هرج ومرج شهرهای خسته و ای آشنای اندوه شهر بر هجوم دردهای شهر بتاز .
پاسخ
سلام دوستان عزیز ایشالله که موفق باشین
اگه ممکنه درصد هاتو نو هم بنویسید برای استفاده دیگر عزیزان
خیلی ممنونم
پاسخ
با سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم اگه امکان هست درصدهاتونم بذارین ممنون..........:12::12:
ما انسان ها شبیه مدادرنگی ایم،شاید رنگ مورد علاقه یکدیگر نباشیم اما روزی برای کامل کردن نقاشیمان دنبال هم خواهیم گشت به شرطی که اینقد نتراشیم همدیگر رو تا حد نابودی......
پاسخ
گرایش برنامه ریزی شهری هستم- سال دومم بود شرکت کردم سال اول هم شبانه ارومیه قبول شده بودم نرفتم!!
من از 15 مهر روزی تقریبا 7-8 ساعت و منابع رو بصورت مبحث به مبحث میخوندم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
چه داوطلبای بی ذوقی!!!:6::6::21:

من ترم 3 ارشدما ولی باز کنکور دادم شدم 260!!!! :25r30wi::32::25r30wi:
بدون حتی خوندن برای کنکور.:37:
تازه کنکور مجموعه مدیریت رشته انسانی هم شرکت کردم مجاز شدم بدون اینکه بخونم!!!! :5::32::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

خلاصه که نا امید نباشین حتی اگه راضی نیستین. توکل کنین و مطمئن باشین خدا مصلحتتونو بهتر از شما میدونه. :12::12::40::40:
آموخته ام که خدا عشق است
وعشق تنها خداست...
آموخته ام که وقتی نا امید می شوم/خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار می کشد دوباره به رحمت او امیدوار شوم...
آموخته ام اگر تا کنون به آنچه خواستم نرسیدم/خدا برایم بهترش را در نظرگرفته...
آموخته ام که زندگی دشوار است/ولی من از او سخت ترم...

پاسخ
سلام. من 279 شدم. از اواسط آبان که ثبتنام کنکور بود تق و لق می خوندم یه روز می خوندم یه روز نمی خوندم و روزهایی که می خوندم میانگین دو تا 4 ساعت. فقط یه روز تو هفته اخر مونده به کنکور 9 ساعت خوندم که دوباره بقیه روزا مثل قبل شد. در مقایسه با خیلیای دیگه رتبم خوب شد با توجه به این وضع خوندنم.. اگه یه کم انگیزه بیشتری داشتم می ترکوندم.. خلاصه کار آسونیه و اگر کسی به خودش مسلط باشه(استرسشو کنترل کنه) و پشتکار داشته باشه و مثل من دچار بی انگیزگی و حالی بحالی نشه دوسه ماه بخونه زیر 100 میشه.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

راستی کن که راستان رستند / راستان در جهان قوی دستند
پاسخ
سلام دوستان
تبریک میگم
برای مشاوره در مورد انتخاب رشته میتونید با این شماره ها تماس بگیرید
۰۹۱۲۳۶۵۸۷۲۵
۰۲۱۶۶۵۷۵۲۷۵
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع