تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : یک نمونه جدول مولفه ها / معیارها / شاخص ها و سنجه های کیفیت زندگی یا زیست پذیری

سلام بچه ها . من یک نمونه جدول معیارها . شاخص ها مولفه ها و سنجه ها از مفهوم کیفیت زندگی یا زیست پذیری شهری میخوام. بسیار هم ضروری است. اگر کسی کمک کنه ممنون میشم.
پاسخ
دوست عزیز این فایل پاور پینت نمونه جدول داره امیدوارم مفید باشه.

فایل‌(های) پیوست شده
.pptx   رویکرد زیست پذیری - Copy.pptx (اندازه: 466/75 KB / تعداد دفعات دریافت: 380)
پاسخ
اگه یک نمونه مشابه همین جدول ( معیار شاخص) و نظریه پردازان در خصوص توشهرگرایی بدین ممنون میشم
پاسخ
(2015/06/06، 11:40 AM)zaa1365 نوشته است:  اگه یک نمونه مشابه همین جدول ( معیار شاخص) و نظریه پردازان در خصوص توشهرگرایی بدین ممنون میشم

متاسفانه در مورد نوشهرگرایی ندارم ، ولی براتون نمونه شيوه نامه تعيين محله ها و محدود ههاي هدف بازآفريني شهري ارسال میکنم که در حال حاضر به چاپ نرسیده ولی فایلش رو استادم برای من ارسال کردن . میتونید با این نوع نوشتار جداول معیار و شاخص اشنایی پیدا کنید .

نمونه های دیگر از جدول شاخص و معیارها در پایداری محله مسکونی

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   WTI_RPT_ABS_v02_931112.pdf (اندازه: 1/73 MB / تعداد دفعات دریافت: 210)
.pdf   تعیین+معیارها+و+شاخصهای+پایداری+در+محله+مسکونی+.pdf (اندازه: 158/41 KB / تعداد دفعات دریافت: 160)
پاسخ
(2015/06/06، 01:54 PM)sahar_ur نوشته است:  
(2015/06/06، 11:40 AM)zaa1365 نوشته است:  اگه یک نمونه مشابه همین جدول ( معیار شاخص) و نظریه پردازان در خصوص توشهرگرایی بدین ممنون میشم

متاسفانه در مورد نوشهرگرایی ندارم ، ولی براتون نمونه شيوه نامه تعيين محله ها و محدود ههاي هدف بازآفريني شهري ارسال میکنم که در حال حاضر به چاپ نرسیده ولی فایلش رو استادم برای من ارسال کردن . میتونید با این نوع نوشتار جداول معیار و شاخص اشنایی پیدا کنید .

با سلام
:12::12: با عرض تشکر از زحمات شما خانم مهندس ، لازم بذکر است که فایل شيوه نامه تعيين محله ها و محدود ههاي هدف بازآفريني شهري و را هكارهاي اجرايي آن ، هنوز مصوب نشده است و قبلاً این فایل برای نظرخواهی به اینجانب نیز ارسال شده بود . بهتر است این نوع فایلها پس از مصوب شدن در سایت قرار داده شود .
پاسخ
(2015/06/06، 03:21 PM)esteglal92blue12 نوشته است:  
(2015/06/06، 01:54 PM)sahar_ur نوشته است:  

با سلام
:12::12: با عرض تشکر از زحمات شما خانم مهندس ، لازم بذکر است که فایل شيوه نامه تعيين محله ها و محدود ههاي هدف بازآفريني شهري و را هكارهاي اجرايي آن ، هنوز مصوب نشده است و قبلاً این فایل برای نظرخواهی به اینجانب نیز ارسال شده بود . بهتر است این نوع فایلها پس از مصوب شدن در سایت قرار داده شود .

متأسفانه بنده اطلاع نداشتم هنوز مصوب نشده دوستان برای نمونه جدول معیار و شاخص نویسی نیاز به نمونه کار داشتند ، من هم برای کمک این فایل رو ارسال کردم.
پاسخ
وافعا ممنونم. انقلابی در پروژه من به په کردین .
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: