تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : درخواست کمک برای موضوع پایان نامه

سلام به همه . میشه راهنمایی کنین یه موضوع خوب و جدید برای ارشد برنامه ریزی شهری پیشنهاد بدین.
پاسخ
خود شما به چه مباحثی علاقه دارید؟
ایا دنبال موضوعات تکرار هستید یا دنبال کار جدید هستید؟
ایا وقت و زمان و حوصله خرج کردن برای پایان نامه نوشتن دارید یا می خاهید سریع جمع و جورش کنید؟
ایا امکان استفاده از نابع خارجی وجود دارد؟
پاسخ
سلام به من ایمیل بزنید
m.seyedsajad@yahoo.com
m.seyedsajad@hotmail.com
mosavi-s@mashhad.ir
پاسخ
(2015/06/27، 03:51 PM)urbanism2010 نوشته است:  خود شما به چه مباحثی علاقه دارید؟
ایا دنبال موضوعات تکرار هستید یا دنبال کار جدید هستید؟
ایا وقت و زمان و حوصله خرج کردن برای پایان نامه نوشتن دارید یا می خاهید سریع جمع و جورش کنید؟
ایا امکان استفاده از نابع خارجی وجود دارد؟

یه موضوع جدید میخوام . وقت کافی هم دارم
پاسخ
مهندس جان جدید بودن موضوع به تنهایی کفایت نمیکنه
اولین مرحله انتخاب موضوع وجود یه دغدغه ذهنی از یه سایت هست
زمان انجام کار
قابلیت دسترسی به داده های مورد نیاز
توانایی شخصی خودتون در انجام کار
و.....
جهت مشاوره بیشتر میتوانید ایمیل بزنید کمکی از دستم بر اومد درخدمتم
a.esmailzadeh2000@gmail.com
مشاوره تخصصی پایان نامه و مقاله در زمینه شهرسازی
پاسخ
مهم نیست جدید باشه !
شما میتونید یک پروژه ای رو که بارها و بارها کار شده( مثلا بافت فرسوده بارویکرد های متفاوت) به بهترین شکل انجام بدین و یا با چندین علم ترکیبش کنید ( من خودم برای پایان نامم دارم این کارو میکنم)
سعی کنید توی هر مرحله از کارتون بسیار تخصصی بشین( از نمونه گیری گرفته تا نتیجه گیری )
اینطوری فکر میکنم وقت هم کم بیارین چون مجبورین توی علوم مختلف تخصصی مرتبط پیدا کنید. البته ارزش کارنهایی رو بالا خواهد برد.
پیروز باشید همواره
یاحق!
NO MATTER HOW MUCH IT HURTS
HOW DARK IT GETS OR
HOW FAR YO FALL...
YOU ARE NEVER....
OUT OF THE FIGHT

[تصویر:  953nyjla81dcsuwyejqr.jpg]

افراد سست اراده همیشه منتظر معجزه ها و رویداد های شگفت انگیزند
اما افراد قوی خود آفریننده ی معجزه ها و رویداد های شگفت انگیزند
ژان ژاک روسو
پاسخ
(2015/06/28، 02:35 PM)macmilan نوشته است:  مهم نیست جدید باشه !
شما میتونید یک پروژه ای رو که بارها و بارها کار شده( مثلا بافت فرسوده بارویکرد های متفاوت) به بهترین شکل انجام بدین و یا با چندین علم ترکیبش کنید ( من خودم برای پایان نامم دارم این کارو میکنم)
سعی کنید توی هر مرحله از کارتون بسیار تخصصی بشین( از نمونه گیری گرفته تا نتیجه گیری )
اینطوری فکر میکنم وقت هم کم بیارین چون مجبورین توی علوم مختلف تخصصی مرتبط پیدا کنید. البته ارزش کارنهایی رو بالا خواهد برد.
پیروز باشید همواره
یاحق!
Bale bahatoon movafegham vali gostardegie mataleb baese sardargomim shode b hamin khater mikhassam fekram jahatdehi beshe va roye 2 3 ta mozoe porkarbordo b rooz motemarkez beshe k betoonam tasmim begiram
پاسخ
به نظرم ارزیابی طرح های تفکیکی که به واقعیت پیوسته از جوانب مختلف یک کار تحقیقی جالب با ارزش کاربردی و پر منبع است....
پاسخ
Bug 
(2015/06/27، 02:01 PM)maniam نوشته است:  سلام به همه . میشه راهنمایی کنین یه موضوع خوب و جدید برای ارشد برنامه ریزی شهری پیشنهاد بدین.

سلام بر همگی ... .
Smile
بذار یه جمع بندی بکنم تا به اینجا ... البته واسه خودم و در نهایت مخاطب ارسال درخواست موضوع.
urbanism2010 میگه ... خود شما به چه مباحثی علاقه دارید؟ ... مهمه ... به بیان تمثیل مثه این میمونه که موقع خرید لباس برای شما یکی لباس بخره و شما فقط پول بدید .. در نازل ترین موارد افراد در مورد رنگ و شکل نظر میدن ... نخواستیم بگید مدل و دوخت و پارچه .... .
ایا دنبال موضوعات تکرار هستید یا دنبال کار جدید هستید؟ ... کی این دوره زمونه دنبال تکراره ... !!!
ایا وقت و زمان و حوصله خرج کردن برای پایان نامه نوشتن دارید یا می خاهید سریع جمع و جورش کنید؟ ... اگه ندارید که برید دنبال یه کار دیگه ...ای کارا به درد پایان نامه نمیخوره ... .:21:
ایا امکان استفاده از منابع خارجی وجود دارد؟ ... اگه ندارید میتونید اینترنت تهیه کنید ... یا به کتابفروشی مراجعه نمایید ... !
...
در مورد ایمیل ... به نظر بنده ...خب خدا بخیر کنه ... باز اینجا بود، یه جمع بندی میتونستیم بکنیم ... .:40:
...
خب از جواب هم که بگذیریم ...
...
مهندس جان جدید بودن موضوع به تنهایی کفایت نمیکنه اولین مرحله انتخاب موضوع وجود یه دغدغه ذهنی از یه سایت هست
زمان انجام کار
قابلیت دسترسی به داده های مورد نیاز
توانایی شخصی خودتون در انجام کار
و.....
عاقا ... اصلا با هچ یک از این کلمات هیچ کاری ندارم ... دغدغه ... ذهنی ... قابلیت ... کفایت ... مرحله ... ولی فقط یکی سایت رو تعریف کنه ... .
جهت مشاوره بیشتر میتوانید ایمیل بزنید کمکی از دستم بر اومد درخدمتم
کلمات کلیدی : مشاوره ... با ایمیل ... بیشتر ... خدمت ... کمک ... ! ... با این حال شامل جمع بندی ما دیگه نمیشه ... .:3:
...
مهم نیست جدید باشه !
پیروز باشید همواره
یاحق!
اینجا جدید هم جاش خالی بود ... خلاصه ... ترکیب ... خواص ترکیب ... مخلوط ... خواص مخلوط ... علوم پنجم ابتدایی.
بهتر بگیم ... یه موضوع رو میشه ... در مرتبه ی کراتبا فهم و منطق ارائه داد ... حالا ... مرتبه ... کرات ... و مخصوصأ فهم و منطق .
نع واقعأ بحث دیگه داره رنگ و بوی تجربی به خودش میگیره ... ادامه پیدا کنه میره تو شاخه های پرستاری و پزشکی ... .

...
و ... باز از جواب بگذریم ... Rolleyes.
...
به نظرم ارزیابی طرح های تفکیکی که به واقعیت پیوسته از جوانب مختلف یک کار تحقیقی جالب با ارزش کاربردی و پر منبع است ... .
دیگه این مثه یه پیام بازرگانی بود ... البته بالواقع ... (ضمن پوزش و تشکر از دوست عزیز urbanism2010) عاقا مردان ترافیک رو بیکار نکنیم ... .Smile
...
بالطبع هر حوزه از برنامه ریزی میتونه موضوعات جدید و جذابی داشته باشه اگه می خوایید در حوزه مدیریت بحران کار کنید حتما برگشت پذیری کار کنید و اگه می خوایید در حوزه دفاع غیرعامل کار کنید ارزیابی ریسک کار کنید که موضوعاتی نو و با ارزش نوشتن مقالات در سطح بالا می باشد و با توجه به روش های نویی که برای تجزیه و تحلیل داره فوق العاده هست برای کسب مشورت بیشتر و مشاوره با ایمیل abazarlou@gmail.com در ارتباط باشید

و جدای عربی و طبیعت موضوع ... هر کاری دارای یکسری مشخصه ها و ویژگی ها در مرتبه ی خود و وجوه در مرتبه ی دیگر است ... ولی بهتر است که برنامه ریزی شهری را به مرتبه ی حوزه ها و شاخه ها نکشانیم ... و ضمن آن به دنبال ایجاد مدل باشیم تا رابطه ها را برقرار کرده به بیانی به راهنما ها رسیده و فرآیندی عمل کنیم ... به جای بر گشت پذیری ... .
و ضمن آن میشه از کلماتی مثل دفاع و غیرعامل و عامل و پدافند و تاب آوری و تاب آوری(تأکید) و ... بهره مند شد.
خب با ایمیل هم که تکلیفمون مشخصه ... ولی هنوز از مشاوره هیچ دریافتی نداشتم ... ! Smile

خلاصه ...
موفق باشید.
التماس دعا.Rolleyes
دانش بي انديشه دام است و انديشه بي دانش بلا.
‹‹ کنفوسيوس ››
پاسخ
پیام بازرگانی.....خیلی جالبه با این حس شاعری تان.
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: