تبلیغات متنی شما در این بخش
 • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

  اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

  http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
 • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

  جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

  ثبت نام به زودی
 • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

  شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

  ثبت نام
 • کلاس سیتی انجین CityEngine

  نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

  ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : 5 نکته مشترک بین شهرهای شاد

#1
5 نکته مشترک بین شهرهای شاد
آیا می‌خواهید عاشق زندگی خود باشید؟ یک بلیت قطار، و نه اتوبوس، تهیه کرده و راه را آغاز کنید.
همه ما می‌دانیم که چقدر نقش امنیت شغلی، همسری که دوستش داریم و حتی یک حیوان خانگی در احساس رضایت از زندگی اهمیت دارد. اما محل زندگی شما از آنچه فکر می‌کنید نیز نقش بسیار بیشتری ایفا می‌کند، و برای آن‌هایی که در شهر زندگی می‌کنند، تفاوت در عواملی که منجر به کیفیت بالاتر زندگی می‌شود، بیشتر است.
تأثیر، آن چنان قدرتمند است که افرادی که به یک شهر جدید نقل مکان کرده‌اند، خودشان گزارش داده‌اند که میزان خوشحالی (یا عدم خوشحالی) شان نسبتاً متمایل به میانگینِ آن‌هایی است که از قبل در آن شهر زندگی می‌کرده‌اند. این آمار بر اساس مقاله‌ای با عنوان “شهرهای ناخشنود” که توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی تهیه شده است می‌باشد. این مقاله می‌گوید، “ساکنان جدید شهرها [ی ناخشنود] به همان میزان ساکنان با سابقه سکونت زیاد، غیر خوشحال به نظر می‌رسند، و هنوز هم افرادی هستند که به این شهرها نقل مکان می‌کنند”.
این نویسندگان به منظور کشف اینکه چرا برخی شهرها – مثل دترویت و نیویورک – این طور به نظر می‌رسند که موجب ناخشنودی (عدم خوشحالی) ساکنین خود می‌شوند، شماری از عوامل چون حمل‌ و نقل عمومی، اقلیم، و درآمد را مورد بررسی قرار داده‌اند. ایشان در این فرآیند، دلایلی نیز برای اینکه چرا ساکنین شادترین شهرها احساس رضایت زیادی دارند، یافتند. در نتیجه این گزارش و دیگر منابع، در اینجا تحقیقاتی ارائه شده‌اند که بررسی می‌کنند چرا برخی ساکنین خاص شهری، همان گونه که خود می‌خواهند احساس می‌کنند.
در آقای شهردار بیشتر بخوانید :
http://goo.gl/70EXfS
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

  پرش به انجمن: