تبلیغات متنی شما در این بخش
 • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

  اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

  http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
 • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

  جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

  ثبت نام به زودی
 • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

  شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

  ثبت نام
 • کلاس سیتی انجین CityEngine

  نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

  ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : ایجاد سایت های مشابه با انجمن شهرسازی ایران و اشتباه کاربران

#1
اطلاعیه انجمن شهرسازی (URBANITY.IR)
همانطور که می دانید سایت انجمن شهرسازی ایران به آدرس WWW://URBANITY.IR نخستین و بزرگ ترین سایت تخصصی شهرسازی در ایران است که شما شهرساز عزیز حتما عضو آن هستید ولی در چند سال اخیر سایت های دیگر شهرسازی با نام های مشابه توسط افراد مختلف ایجاد شده اند و در حال تبلیغ کلاس ها و جزوات و فروش غیر مجاز فایل کتاب ها و پایان نامه هستند و حتی جزوات ارشد کپی و منتشر میکنند !
بسیاری از شما شهرسازان عزیز تبلیغات اینگونه سایت ها از جمله ایرانشهرساز و سایت فروشگاهی این سایت URBANSHOP که نام آن بسیار مشابه نام سایت URBANITY است را مشاهده می کنید و فکر میکنید این سایت مربوط به انجمن شهرسازی ایران است و اقدام به خرید از آنها می نمایید در صورتی که این سایت ها هیچ گونه ارتباطی با انجمن شهرسازی ایران ندارد و انجمن شهرسازی ایران هیچ وقت وارد فروش غیر قانونی پایان نامه و فایل کتاب های شهرسازی که حاصل دسترنج محققان است نمی شود .
از شما عضو محترم انجمن شهرسازی ایران می خواهیم دقت لازم را داشته باشید و بین سایت علمی Urbanity.ir و سایر سایت های با اهداف کاملا تجاری تفاوت قائل شوید.

انجمن شهرسازی ایران را فقط با URBANITY.IR بشناسید و در موقع عضویت و دانلود از سایت های دیگر حتما به نام و آدرس سایت دقت کنید .


ربات های انجمن شهرسازی:
همانطور که می دانید نخستین ربات های شهرسازی را در تلگرام انجمن شهرسازی ایران راه اندازی کرد و همکنون جزو پر عوض ترین ربات های علمی کشور می باشیم. برای جلوگیری از سو استفاده های احتمالی لیست ربات های انجمن شهرسازی را در اینجا قرار می دهیم و توصیه می کنیم عضو این ربات ها شوید:
ربات انجمن شهرسازی ایران:
@urbanity_bot

ربات جارچی :
@acrobot

ربات شهرساز:
@shahrsazbot

ربات جی آی اس:
@gis_bot


گروه های تلگرم:
لازم به ذکر است که انجمن شهرسازی ایران همکنون دارای بزرگ ترین و پرتعداد ترین گروه های تخصصی شهرسازی در تلگرام است . برای شناسایی گروه ها حتما به لوگوی انجمن دقت کنید و فریب گروه های هم نام و یا مشابه را نخورید.
مدیریت گروه ها @abbasriazat
لوگوی ما :
http://urbanity.ir/logo2.png

سو استفاده های احتمالی را به ایمیل urbanity.ir@gmail.com گزارش دهید


در آخر اعلام می کنیم که ما هیچ سایت و گروهی را رد و یا تایید نمی کنیم و هدف از این اطلاعیه فقط به دلیل روشنگری و اطلاع شما کاربران عزیز می باشد زیرا نمی خواهیم بد نامی و سیاست های نادرست سایت های نامعلوم دیگر به نام سایت محبوب urbanity تمام شود
با تشکر
انجمن تخصصي شهرسازي ايران
http://www.urbanity.ir
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

  پرش به انجمن: