تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

موضوع : درخواست کمک در خصوص ممیزی املاک

با سلام و عرض ارادت خدمت دوستان عزیز
در خصوص ممیزی املاک و اراضی اگر کسی اطلاعات خاصی دارد و فرمهای ممیزی املاک را دارد نیاز شدید به اطلاعات و راهنماییهای شما عزیزان را دارم لطفا به ایمیلم بفرستید با تشکر moh_zeinalt@yahoo.com
پاسخ
سلام من خودم هم الان دارم ممیزی کار میکنم هم اینکه قبلا کار کردم منظورت چیه؟سوالات رو بگو تا من بهت جواب بدم...
پاسخ
(2015/12/16، 11:46 AM)moh_zeinaly@yahoo.com نوشته است:  با سلام و عرض ارادت خدمت دوستان عزیز
در خصوص ممیزی املاک و اراضی اگر کسی اطلاعات خاصی دارد و فرمهای ممیزی املاک را دارد نیاز شدید به اطلاعات و راهنماییهای شما عزیزان را دارم لطفا به ایمیلم بفرستید با تشکر moh_zeinalt@yahoo.com

سلام من خودم هم الان دارم ممیزی کار میکنم هم اینکه قبلا کار کردم منظورت چیه؟سوالات رو بگو تا من بهت جواب بدم...
پاسخ
(2015/12/18، 06:38 PM)pooya92 نوشته است:  
(2015/12/16، 11:46 AM)moh_zeinaly@yahoo.com نوشته است:  با سلام و عرض ارادت خدمت دوستان عزیز

با سلام ممنون از لطقتون
1- فرمهای ممیزی را میخواهم 2- نمونه قرارداد لازم دارم 3- شرح خدمات را میخواهم.
ممنون میشم کمکم کنید
پاسخ
(2015/12/18، 06:36 PM)pooya92 نوشته است:  سلام من خودم هم الان دارم ممیزی کار میکنم هم اینکه قبلا کار کردم منظورت چیه؟سوالات رو بگو تا من بهت جواب بدم...

با سلام ممنون از لطقتون
1- فرمهای ممیزی را میخواهم 2- نمونه قرارداد لازم دارم 3- شرح خدمات را میخواهم.
ممنون میشم کمکم کنید
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: