تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

موضوع : شهر و شهروند هوشمند تا سال 2030

تا سال۲۰۳۰ ما قادر خواهیم بود که از طریق مویرگ‌ها، نانو روبات‌هایی را به داخل مغز ارسال کنیم که این عمل باعث تحقق واقعیت مجازی در داخل سیستم عصبی ما خواهد بود و نئو‌کورتکس‌های مغز را به یک فضای ابری متصل خواهد کرد. همانند توانایی گسترش دادن قدرت گوشی‌های هوشمند به صورت بی‌سیم، ما قادر خواهیم بود به اندازه ۱۰۰۰۰ بیشتر از آن نئو‌کورتکس‌های خود را در فضای ابری گسترش دهیم بدین ترتیب می توانیم شهرها و شهروندانی هوشمند تر داشته باشیم. مثلا هر یک از ما بتوانیم قبل از شروع سفر از وضعیت راه ها به صورت مجازی در ذهن خود با خبر شویم چون بدن ما مثل آنتن عمل می کند و ربات ها با سنسور های ترافیکی در ارتباط هستند.

نظر و ایده شما در این رابطه چیست؟
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ
سلام شبتون بخیر من راجب این موضوع اطلاعاتی ندارم فقط از روی مثالی که توضیح دادین من اینو نمی پسندم انسان شبیه یه ربات بشه واینکه فکر نکنم ضرری برای بدن انسان نداشته باشه ولی خب من کلا راجب این موضوع اطلاعاتی ندارم ولی این خیلی عالی که علم دار هاینقدر پیشرفت می کنه

(2016/03/25، 06:09 AM)riazat نوشته است:  تا سال۲۰۳۰ ما قادر خواهیم بود که از طریق مویرگ‌ها، نانو روبات‌هایی را به داخل مغز ارسال کنیم که این عمل باعث تحقق واقعیت مجازی در داخل سیستم عصبی ما خواهد بود و نئو‌کورتکس‌های مغز را به یک فضای ابری متصل خواهد کرد. همانند توانایی گسترش دادن قدرت گوشی‌های هوشمند به صورت بی‌سیم، ما قادر خواهیم بود به اندازه ۱۰۰۰۰ بیشتر از آن نئو‌کورتکس‌های خود را در فضای ابری گسترش دهیم بدین ترتیب می توانیم شهرها و شهروندانی هوشمند تر داشته باشیم. مثلا هر یک از ما بتوانیم قبل از شروع سفر از وضعیت راه ها به صورت مجازی در ذهن خود با خبر شویم چون بدن ما مثل آنتن عمل می کند و ربات ها با سنسور های ترافیکی در ارتباط هستند.

پاسخ
(2016/03/25، 04:15 PM)behzad1370 نوشته است:  سلام شبتون بخیر من راجب این موضوع اطلاعاتی ندارم فقط از روی مثالی که توضیح دادین من اینو نمی پسندم انسان شبیه یه ربات بشه واینکه فکر نکنم ضرری برای بدن انسان نداشته باشه ولی خب من کلا راجب این موضوع اطلاعاتی ندارم ولی این خیلی عالی که علم دار هاینقدر پیشرفت می کنه

(2016/03/25، 06:09 AM)riazat نوشته است:  تا سال۲۰۳۰ ما قادر خواهیم بود که از طریق مویرگ‌ها، نانو روبات‌هایی را به داخل مغز ارسال کنیم که این عمل باعث تحقق واقعیت مجازی در داخل سیستم عصبی ما خواهد بود و نئو‌کورتکس‌های مغز را به یک فضای ابری متصل خواهد کرد. همانند توانایی گسترش دادن قدرت گوشی‌های هوشمند به صورت بی‌سیم، ما قادر خواهیم بود به اندازه ۱۰۰۰۰ بیشتر از آن نئو‌کورتکس‌های خود را در فضای ابری گسترش دهیم بدین ترتیب می توانیم شهرها و شهروندانی هوشمند تر داشته باشیم. مثلا هر یک از ما بتوانیم قبل از شروع سفر از وضعیت راه ها به صورت مجازی در ذهن خود با خبر شویم چون بدن ما مثل آنتن عمل می کند و ربات ها با سنسور های ترافیکی در ارتباط هستند.

تشکر از وقتی که گذاشتید
هدف ما مشارکت هر چه بیشتر اعضای سایت است
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ
(2016/03/25، 06:09 AM)riazat نوشته است:  تا سال۲۰۳۰ ما قادر خواهیم بود که از طریق مویرگ‌ها، نانو روبات‌هایی را به داخل مغز ارسال کنیم که این عمل باعث تحقق واقعیت مجازی در داخل سیستم عصبی ما خواهد بود و نئو‌کورتکس‌های مغز را به یک فضای ابری متصل خواهد کرد. همانند توانایی گسترش دادن قدرت گوشی‌های هوشمند به صورت بی‌سیم، ما قادر خواهیم بود به اندازه ۱۰۰۰۰ بیشتر از آن نئو‌کورتکس‌های خود را در فضای ابری گسترش دهیم بدین ترتیب می توانیم شهرها و شهروندانی هوشمند تر داشته باشیم. مثلا هر یک از ما بتوانیم قبل از  شروع سفر از وضعیت راه ها به صورت مجازی در ذهن خود با خبر شویم چون بدن ما مثل آنتن عمل می کند و ربات ها با سنسور های ترافیکی در ارتباط هستند.

وقتی نسبت به علمش کاملا بی سوادم نمیتونم نظری راجع بهش داشته باشم. مثل این میمونه 2 نفر جلوم اسپانیایی صحبت کنن ... فقط باید بهشون لبخند بزنم  Smile
[تصویر:  139669709544371.jpg]
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: