تبلیغات متنی شما در این بخش
 • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

  اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

  http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
 • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

  جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

  ثبت نام به زودی
 • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

  شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

  ثبت نام
 • کلاس سیتی انجین CityEngine

  نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

  ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

. هنگامی که رادیو پخش زنده دارد شما میتوانید با مراجعه به همین صفحه به رادیو شهرساز گوش کنید.جهت پخش همایش ها و کلاس های خود با 09128989801 تماس بگیرید

موضوع : پل جوادیه نمونه بارز تحقق عدالت اجتماعی در جنوب تهران است

#1
معاون فنی و عمرانی در مراسم افتتاح زیر‌گذر جوادیه اعلام کرد

پل جوادیه نمونه بارز تحقق عدالت اجتماعی در جنوب تهران است
محقق شدن ۹۰ درصد پروژه‌های عمرانی در شهر تهران

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به توسعه عمران شهری در یک دهه اخیر  گفت:امروز بیش از ۹۰ درصد از پروژه‌های زیر ساختی عمرانی که در نیم قرن اخیر در طرح‌های توسعه شهری مطرح شده است، احداث و به بهره‌برداری رسیده است.
علیرضا جاوید در مراسم افتتاح زیر‌گذر جوادیه که صبح امروز با حضور شهردار تهران، اعضای شورای شهر و شهروندان برگزار شد، اعلام کرد: بر اساس آمارها، نیمی از این زیرساخت‌های تکمیل شده شهر تهران در این دوره مدیریت شهری بوده است.
جاوید با اشاره به اهمیت پروژه زیر گذر جوادیه گفت : من آرزو داشتم در دوران مدیریت در منطقه ۱۷ مناطق جنوبی شهر به پیشرفت های عمرانی دست پیدا کنند، هرچند مناطق شمالی مانند پارک‌وی دارای پل زیبایی بود اما مناطق جنوبی مانند جوادیه از این امکانات بی‌بهره بودند. وی با بیان مزایایی این پروژه گفت: پل جوادیه دسترسی فرامنطقه‌ای از منطقه ۱۷ به منطقه ۱۱ و به سمت منطقه ۱۶ را تسهیل می کند. به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، در حال حاضر پل جوادیه نمونه بارز تحقق عدالت اجتماعی در جنوب تهران است که این پروژه ارزشمند بار ترافیکی دو منطقه ۱۱ و ۱۷ را تسهیل می‌کند.
جاوید گفت: طبق طراحی‌های قرار بود پروژه ظرف مدت یک‌سال به پایان برسد اما به دلیل هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف ۶۰ درصد پروژه در سال ۹۲ و ۹۳ در زمان مدیریت جناب اقای حسینی به پایان رسد و در سال ۹۴ نیز ۴۰ درصد باقی مانده این طرح افتتاح شد.
معاون فنی و عمرانی شهردرای تهران با تاکید بر اهمیت این پروژه افزود: یکی از رویکرد‌های مهم شهری توسط شهرداری تهران به ما ابلاغ شد کاهش فاصله پروژه‌های عمرانی شمال شهر و جنوب شهر بود. وی افزود: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته امروز مناطق جنوبی نسبت به شمالی و مناطق شرقی نسبت به غربی شتاب عمرانی بیشتری گرفته‌اند.
جاوید با اشاره به ضرورت اجرای این پروژه در منطقه ۱۶ گفت: از ابتدای پذیرفتن مسئولیت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، یکی از تاکیدات دکتر قالیباف، اعضای کمیسیون عمران شورای شهر از جمله آقایان دنیامالی، اقبال شاکری و... اتمام این پروژه تا پایان سال ۹۴ بود که خوشحالیم که در ابتدای سال ۹۵ این پروژه به بهره‌برداری رسید. وی همچنین تاکید کرد که به دستور شهردار تهران در حدود دو سال پایانی باقی مانده از مدیریت شهری تلاش می‌کنیم طرح‌های باقی مانده عمرانی را نیز به پایان برسانیم.
همه با هم برای پیشرفت پایدار شهرسازی تلاش کنیم......
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

  پرش به انجمن: