تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

موضوع : یکی از راههای فعالیت در اینترنت

به نظر من بهترین راه فعالیت و کسب درآمد از اینترنت ثبت نام در سایتهای همکاری در فروش و فروختن کالاهای موجود در فروشگاه است. با این کار مثل اینکه به سرعت یک فروشگاه اینترنتی دارید که میتوانید کسب درآمد کنید. راههای فروش اینترنتی هم خیلی ساده هست مانند فعالیت در شبکه های اجتماعی و اگر سایت دارید به کمک سایت خودتون!
نمونه موفق همکاری در فروش.
پاسخ
من یک معمار هستم!
چند سال پیش زمانی که رشته معماری را به عنوان یک انتخاب تصادفی برای ادامه تحصیل انتخاب کردم، فرصت های کاری بی شماری را در مسیر کاری خودم می دیدم!

شغلی با سطح اجتماعی و درآمدی بالا!

مدتی بعد فهمیدم که این رویای شیرین ( رویاپردازی همیشه هم بد نیست) فقط می تواند یک رویا باشد! اگر برنامه مناسب و هدفمند برای جذب پروژه ها و کارفرما نداشته باشیم!

معمار ها با وجود اینکه افراد خلاق و سخت کوشی هستند، از مهارت های بازاریابی و کسب درآمد آگاهی چندانی ندارند...
آیا تنها تصور اینکه کار خوب خود تبلیغ است، کافی است؟؟؟ و چرا این تصور در میان معماران وجود دارد؟
بسیاری از دغدغه های من به عنوان یک معمار و مدرس یک مسئله مشترک است. بنابراین تصمیم گرفتم یافته ها و تحقیقاتم در مسیر پولسازی معماری را در اختیار شما نیز قرار دهم.

بیشتر مطالب این کتابچه در هیچ دوره معماری و هیچ دانشگاهی به معماران تدریس نمیشود... آیا شما در دانشگاه مطلبی در زمینه نحوه جذب پول و کارفرما آموخته اید؟
یا به شما هم گفته شده که کار خوب خود تبلیغ است؟!
https://goo.gl/57TQfN

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: